İçeriğe Yönlendir

Marco Paşa'nın Köşesi

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere
Hocam size araç buldum hemide Datça'dan 48 plaka :) Yakışırrrr :) :) (jantlarda benimkilerden) :)

http://www.sahibinden.com/36000km_de_kapal...=promotion_hpva

Aslında para olacak alacaksın ha. Amma biraz pahalı geldi. Peşin 6bine verir sanırım. Bir ara ne modaydı bunlar. Sen hatırlamazsın Yiğitcan, o zamanlar portakalda vitamin falandın sen herhalde. :fiuw: Yine de beni düşündüğün teşekkürler. :nazar:

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar
Aslında para olacak alacaksın ha. Amma biraz pahalı geldi. Peşin 6bine verir sanırım. Bir ara ne modaydı bunlar. Sen hatırlamazsın Yiğitcan, o zamanlar portakalda vitamin falandın sen herhalde. :) Yine de beni düşündüğün teşekkürler. :nazar:

Ben bunu bi türk filminden hatırlıyorum abi cıplak gözle hiç görmedim tabi ama tam oralarda keyif arabası için kullanılır. Bağları bahçeleri falan dolaşırsın abi Mehmet emmi'yi de katarsın yanına off off keyfe bak :) Vallaha özendim şimdi yaa :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Ben bunu bi türk filminden hatırlıyorum abi cıplak gözle hiç görmedim tabi ama tam oralarda keyif arabası için kullanılır. Bağları bahçeleri falan dolaşırsın abi Mehmet emmi'yi de katarsın yanına off off keyfe bak :D Vallaha özendim şimdi yaa :i-ih:

Ben çıplak gözle de yarı çıplak gözle de gördüm. Gerçekten göründüğü kadar şeker. Dedim ya paran olacak alacaksın. :)

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ömer Aydogan

Uzun zamandır kimse sorun yazmaz olmuş, acaba çekindikleri bir durum mu var? Aklımda bir soru var ammaaaa şimdi sormaya korktum, acaba sorsam mı? :kutlama:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Uzun zamandır kimse sorun yazmaz olmuş, acaba çekindikleri bir durum mu var? Aklımda bir soru var ammaaaa şimdi sormaya korktum, acaba sorsam mı? :kutlama:

Ben dertleri hallettim mi böyle hallederim işte. Uzun süre kimsenin derdi olmaz.

Gel çocum çekinme, gir içeri, geç şöyle. Şimdi derdini söyle. Korkma... :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Gel çocum çekinme, gir içeri, geç şöyle. Şimdi derdini söyle. Korkma... :)

Derkeen?

Aklıma recep ivedik'teki cinci hoca sahnesi geldi :kutlama:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Derkeen?

Aklıma recep ivedik'teki cinci hoca sahnesi geldi :)

Sani, sen de gel. Senin şu fesatlık konusunu halledivereyim iki dakkada. :p :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Ben bilmem, gitmem, içmem, yemem.

Şekerle de kanmam :(

Gir bakim içeri sen bi. Gel bak ne göstercem? :( :lol:

Yorum bağlantısı
Ömer Aydogan

Hocam şimdi nasıl desem ki derdimi bilemeyonn. 3 hafta bitti sigarayı bırakalı. Hiç içmedim 3 haftadır ve hiçde canım çekmiyor. Emmeeee gel gelelim ki akşamdan akşama nargile içmeye başladım. :rolleyes::blink: Akşamları canım hiç sigara çekmiyor, nargileden dolayı olabilir, emme gündüz işteyken çok canım sigara istiyor. Acaba bi nargilede iş yerine mi alsam, yoksa bu nargileden de vazgeçmenin bir yolu varmıdır? :unsure::oghk:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hocam şimdi nasıl desem ki derdimi bilemeyonn. 3 hafta bitti sigarayı bırakalı. Hiç içmedim 3 haftadır ve hiçde canım çekmiyor. Emmeeee gel gelelim ki akşamdan akşama nargile içmeye başladım. :rolleyes::blink: Akşamları canım hiç sigara çekmiyor, nargileden dolayı olabilir, emme gündüz işteyken çok canım sigara istiyor. Acaba bi nargilede iş yerine mi alsam, yoksa bu nargileden de vazgeçmenin bir yolu varmıdır? :unsure::oghk:

Ben daha önce bu filmin başrolunde oynadım...

Tez zamanda nargileyi bırakmalısın.. İşyerine de alma..

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Hocam şimdi nasıl desem ki derdimi bilemeyonn. 3 hafta bitti sigarayı bırakalı. Hiç içmedim 3 haftadır ve hiçde canım çekmiyor. Emmeeee gel gelelim ki akşamdan akşama nargile içmeye başladım. :rolleyes::) Akşamları canım hiç sigara çekmiyor, nargileden dolayı olabilir, emme gündüz işteyken çok canım sigara istiyor. Acaba bi nargilede iş yerine mi alsam, yoksa bu nargileden de vazgeçmenin bir yolu varmıdır? :unsure::oghk:

Öncelikle sigara gibi bir nimeti bıraktığın için sana tesadüf ederim. Nargeleyi cebine sokup oraya buraya götüremeyeceğine göre, sigaraya tekrar başlamanı tasviye ederim. Derken, sözlerimi bir türküyle sonlandırmak isterim:

Kağızman'a ısmarladım nargele nargele,

Gümüş kemer ince bele dar gele, dar gele oy.

Ben daha önce bu filmin başrolunde oynadım...

Tez zamanda nargileyi bırakmalısın.. İşyerine de alma..

Doğru, ben o filmi gördüm. Sonu hiç iyi bitmiyordu. :crazy: Arabaya yedek paket koyma işi devam ediyor di mi Memedim? Gece yarısı bulamazsan iniverirsin aşaa. :blink:

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Öğretmenin sayın paşam,

Bir derdim var.. Önümüzde ki hafta sonu toplanmaya kararlıyız Adana ekibi olarak. Sağolsunlar başka şehirlerden de katılım var ama.

Aramızda bir Nam-ı değer delü lazım ;) Gelmeyenin 2 yüzü kara ;) ;) top sende

tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Doğru, ben o filmi gördüm. Sonu hiç iyi bitmiyordu. ;) Arabaya yedek paket koyma işi devam ediyor di mi Memedim? Gece yarısı bulamazsan iniverirsin aşaa. ;)

Tabiki.. yedeksiz olmaz... Yoksa gece yarısı terminale gitmek zorunda kalıyorum... Gece sadece terminalde açık yer buluyorum...

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Öğretmenin sayın paşam,

Bir derdim var.. Önümüzde ki hafta sonu toplanmaya kararlıyız Adana ekibi olarak. Sağolsunlar başka şehirlerden de katılım var ama.

Aramızda bir Nam-ı değer delü lazım :) Gelmeyenin 2 yüzü kara :):p top sende

Ah be Mert, bir tek bu gibi sorunlara çare bulamıyorum. Burada kararıyorum denize, güneşe çıka çıka zaten. Baştankara yani. :nazar:

Tabiki.. yedeksiz olmaz... Yoksa gece yarısı terminale gitmek zorunda kalıyorum... Gece sadece terminalde açık yer buluyorum...

Normel. O saatte sadece garajlar açıktır tabii. :p

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Ah be Mert, bir tek bu gibi sorunlara çare bulamıyorum. Burada kararıyorum denize, güneşe çıka çıka zaten. Baştankara yani. :p

Albeni, bahanesi çok. :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Vaybea Esnaf adamsın valla hocam :D Bütün forumun derdini dinliyosun :crazy::bravo:

Eyvallah Ali'm... Senin fe bir sıkıntın var gibi... De hele. ;)

Yorum bağlantısı

Hoca efendi benim derdim büyük, istediğimiz gibi bir focus bulamadık gitti. Kiminin fiyatı yüksek kiminin kmsi fazla. Ne etsek acep :crazy:

Yorum bağlantısı
Sadettin Çelik

Hocam Murat hocam ben de şu ağzınızdakini merak ettim o sigara mı, yoksa topitop şekeri mi? :lol2:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Benim fe sıkıntımı dinler misin hocam :D

Sayın Bilgin, Adana'ya gelince sizinle özel olarak ilgilenmem gerekecek anlaşılan. "d" ile "f" yanyana olunca, hızlı da yazıyoruz tabii, oluyor bazen. Size fe olur herhalde. Olmuyorsa oldururuz azizim. :p

Evet arkadaşlar sıraya geçin,Hoca Efendi'nin yardımcısı olarak vizite ücretlerini alayım..

Tamam Gökhan, anlaştığımız gibi. ;)

Hoca efendi benim derdim büyük, istediğimiz gibi bir focus bulamadık gitti. Kiminin fiyatı yüksek kiminin kmsi fazla. Ne etsek acep :p

Ben de var ama, başka kapıya Burak. Allah versin dicem, o da durup dururken vermez. Çalışmalı, araştırmalı. Forumda vardı bir kaç tane. Sen bir bak, beğendiğini söyle. Sahibiyle konuşur sattırırız. ;)

Hocam Murat hocam ben de şu ağzınızdakini merak ettim o sigara mı, yoksa topitop şekeri mi? :lol2:

Sigara tabii, ancak TV'deki gibi, mozaik olayına girdim. Resim küçük olduğundan ne olduğu belli olmuyor. Tepki aldım, ayıplandım, üzüldüm, değiştirdim. Sanki ben sigarayı saklayınca, insanlar sigara içmeyecek... Neyse... Sevdiğim bir arkadaştı, kırmadım. :D

Yorum bağlantısı
Sigara tabii, ancak TV'deki gibi, mozaik olayına girdim. Resim küçük olduğundan ne olduğu belli olmuyor. Tepki aldım, ayıplandım, üzüldüm, değiştirdim. Sanki ben sigarayı saklayınca, insanlar sigara içmeyecek... Neyse... Sevdiğim bir arkadaştı, kırmadım. :lol2:

Abi dudağında kocaman bir uçuk çıkmış gibi duruyor :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Abi dudağında kocaman bir uçuk çıkmış gibi duruyor :)

Geçer Ali, geçer. ;) Bir süre sonra değiştiririm zaten.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...