İçeriğe Yönlendir

Oto Branda

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Tahir İlter

ömrümde bir kez branda aldım,taktığım ilk gece köpek parçaladı,bazen branda kendini bile koruyamıyor :biggrin:

Sende de ne şans var abi ya :sandalye:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Siz fark etmemişsinizdir. Mutlaka zararı olur..Branda tipine bağlı olarak zarar boyutu değişir sadece..

fotoğraflarını merak eden varsa çekeyim benim için sorun yok.

kendisi araç konusunda bende daha kıl olan birisi olduğu için zarar vermediğinden eminim ve yıllardan beri kullanıyor.ilk aldığı araç 92 o yıldan beri kullanıdığını söylüyor

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

İspat etmeye gerek yok.. siz öyle diyorsanız öyledir. Branda o kadar iyi birşey olsaydı üretim hattından çıkan araçlara takılır o şekilde stoklanırdı. Hiç birisi tozun toprağın güneşin yağmurun altında açık alanda bırakılmazdı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Adakoğlu

Araç gölgede duracak bez de sıkıntı çıkar mı ?  :unsure2:

Emre bey ben bir sıkıntı oalcağını sanmıyorum.Çünkü önünüzde başka seçeneğiniz yok gibi.Ya aracınızla işyerinize gitmeyeceksiniz ya da bu seçeneği değerlendireceksiniz :) Başka alternatif geliyorsa aklınıza bilmem :) Alın güzel bir yumuşak kalın bezden branda,naylon karşımı olmayan ve kenarlarını lastikli diktirin mis gibi olur bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Üstündağ

Emre bey ben bir sıkıntı oalcağını sanmıyorum.Çünkü önünüzde başka seçeneğiniz yok gibi.Ya aracınızla işyerinize gitmeyeceksiniz ya da bu seçeneği değerlendireceksiniz :) Başka alternatif geliyorsa aklınıza bilmem :) Alın güzel bir yumuşak kalın bezden branda,naylon karşımı olmayan ve kenarlarını lastikli diktirin mis gibi olur bence.

Teşekkürler Çağlar abi ... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan
Gönderilen Resimbahsettigim aracin hali bu.suanda ustunde yazlik var.yagisli havalarda suanki halinin ustune yagmurluk seklinde olan su gecirmez bırandasi var
Yorum bağlantısı
Çağlar Adakoğlu

Branda oradan bakınca şöyle duruyor yahu :)

Ha ha vallahi kırıldım burda ya :) Yani kamera şakası gibi ya vallahi :) Cooper a benziyor araç yani eğer cooper ise kökten yazık olmuş :)

Yorum bağlantısı
Emre Üstündağ

Gecen gun esensehirden onunden gectin kardesim. Aracin cok guzel masallah kaza bela vermesin allah.

Teşekkürler Soner abi ama modokoyla başım belada... :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

masko da olsam , 70 rono toros falan alırdım :D branda en masumu kalır o hava şartlarında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Üstündağ

Çağlar abi iyi güldürdün... :D  :DAbi son çarem yarın amerikan bez kestiriyorum o çizmez diyorlar. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Adakoğlu

Çağlar abi iyi güldürdün... :D  :DAbi son çarem yarın amerikan bez kestiriyorum o çizmez diyorlar. :)

:good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Aydın 06

ben boya ve koruma malzeleri satan biri olarak tek bişiy söylicem amerikan bezi nasıl bişey bilmiyorum ama çadırı alırken kesinlikle aracın üzerinden çekerek almıcaksın ikincisi kesinlikle ıslak bırakmıcaksın zaman içinde aracı sildiğin nemli bez yüzeyi çiciyo ve bez çizikleri deniyo yinede dikkat  :) kolay gelsin

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Unsal

bez brandaya yagmur yagmadıkca bişey olmaz ben çadır branda almıştım onda bile hiç sıkıntı olmadı yagmurda bile  sadece üzeründe su birikintisi kalmasın güneş actıgında yeter kontrol etmek lazım sade o kadar     ayazdan soguktan bile  koruyor  camlar kırağ olmuyor kışında 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Yunus Çözgen

Branda boyaya zarar verir düşüncesiyle, bende olmasına rağmen hiç kullanmadım.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Taner Gündüz

herkese merhabalar arkadaşlar babamın 211 kasa mercedes yaklaşık 8 ay kullanılmayacak ne yazık ki kapalı otopark mevcut değil açık otoparkta muhafıza edilicek mercedes için özel bir branda varmıdır bir kaç kez gördüm mercedes amblemi için yeri olan brandalar var fakat malum bir kaç sitede bulamadım önerebileceğiniz ürün var mıdır şimdiden herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı

Tanıdık birinin sitesinde kapalı otopark bulmaya çalışın, bir köşeye çekersiniz kalır, Branda Boyaya hertürlü zarar verir.

Yorum bağlantısı
Murat DEMİRHAN

Branda örtüp bekleteceğine bırak çoluk çocuk olmadık bir yere çek açıkta kalsın.Bişey olmaz Allah izin ederse.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Bence de branda iyi bir tercih değil.  Yine de kullanılacaksa boyut olarak uyacak bir brandaya sonradan kesme ve ekleme ile uygun birşeyler yapılabilir.  Logonun geldiği yer kesilir sonra oraya uygun bir kesecik diktirilir brandacılarda diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Arkadaşlara katılıyorum, Branda  tercihi iyi değil, zamanında denemiştim. Nem içinde kalıyor, pas,koku yapıyor. Rüzgarsız bir yer lazım. kapalı yer bulamasanız bile,  üstü kapalı bir sundurma da iş görür.

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Tavsiye için teşekkürler herkes aynı fikirde sanırım brandasız bırakıcaz açık otoparkta .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...