İçeriğe Yönlendir

Sony Mp3 Çaların Ekran Temizliği

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

öncelikle mp3 çalarımızı uygun yöntemle yerinden çıkarıyoruz bunun için bende rdostar marka kutulu teyp almıştım zamanında kutusundan çıkan aparat işe yaradı :) felaket biçimde ekran siyahlaşmıştı pamuk ve kolanya ile temizliği yapıldı.

gerisini resimlerden anlarsınız zaten.

57083773.th.jpg 44723628.th.jpg 89737266.th.jpg 30210839.th.jpg 20097884.th.jpg 27285415.th.jpg 81078081.th.jpg 72659454.th.jpg121eh.th.jpg121ld.th.jpg 131it.jpg

sonuç yüzde yüz başarılı gündüz çok iyi görünüyor artık :) resimler cep telefonundan çekildi arkadaşlar idare edin.

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Eline sağlık abicim. İnşallah uzun süre temiz kalır. :rolleyes: Aslında silikonlayıp kapatmak lazım. :good1:

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
(düzenlendi)

ben de 2ay once temizlemişitm. cam gibi olmuştu gerçekten. ama 1 ve 4 düğmelerındekı ledler yanmıyo. onları yaptırmam lazım ıyı bı teyıpçıde

tarihinde Ferhat Gen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Arda Akbay

bunların ekranı yeni sonylerinki gibi çizilmiyor sanırım ?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Eline sağlık abicim. İnşallah uzun süre temiz kalır. :D Aslında silikonlayıp kapatmak lazım. :p
Aydınlatıcı olmuş Lokman abi, eline sağlık.
Eline sağlık güzel olmuş lokman abi..

sağolun arkadaşlar. :unsure:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
Lokman abi:

Eline sağlık, gerçekten çok faydalı bir uygulama olmuş.

sağol abim :)

Yüzü gözü açılmış :good1:

açılmzmı Mehmet hemde nasıl :p

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bu sony mp3 ile 6000 cd arasında ses kalite farkı varmı. Sony mp3 görüntü olarak çok hoşuma gidiyor.

Yorum bağlantısı

Teşekkür ederiz Lokman Bey.

Ben de bu hafta bizim elektrikçiye sordum açıp temizleyebilir misin diye? Daha önce hiç açmadım bakarım demişti. Resimler aydınlatıcı oldu, yanlış birşey yapmayız artık. Yanlız dikkatimi çekti. Sizde saat bölümü var. mp3'lerde mi saat özelliği var acaba. Benim Sony 6 cd'de saat fonksiyonu yok. Ya da var da ben bilmiyorum.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...

güzel çalışma olmuş elinize saglık.uzun bir süre gider bu temizlik.hurdacılarda bu model çıkma sony e 600tl istediler.yakışıyor forda.

Yorum bağlantısı
Hakan Yıldız

calışma gercekten iyi olmus fakat sony müzik sistemini nasıl cıkaracagız buna bir care yokmu bu cıkarma aletlerini temin edebilecegimiz biyer varmı acaba saygılar

Yorum bağlantısı
Ferhat Genç
calışma gercekten iyi olmus fakat sony müzik sistemini nasıl cıkaracagız buna bir care yokmu bu cıkarma aletlerini temin edebilecegimiz biyer varmı acaba saygılar

herhangibi teyipçiye gidin çıkarırlar.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Bu sony mp3 ile 6000 cd arasında ses kalite farkı varmı. Sony mp3 görüntü olarak çok hoşuma gidiyor.

kesinlikle çok fark var ben her ikisinide kullandığım için aradaki farkı görmüştüm

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

kolonya ,alkol,türevi çözücü solventleri kullanmak riskli ,üzerindeki verniği alabilir veya solmasına sebep olabilir,en sağlıklısı philips ekran temizleyici antistatik toz önleyici spreyini kullanmak yumuşak güderi ,yumuşak pamuklu bez ( pamuk değil ) pamuk çizebiliyor !.silmek gerek.

kolay gelsin ..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Adnan aparat olmadan çok zor, bir teypçiye söktür gerisini sen halledersin.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
Adnan aparat olmadan çok zor, bir teypçiye söktür gerisini sen halledersin.

Evet abi biraz uğraştım beceremedim :rolleyes: aparatın şekli kalıbı olsa yapabilirim ama teypciye söktürmek en doğrusu galiba.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...