İçeriğe Yönlendir

Sony Mp3 Çaların Ekran Temizliği

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Mustafa Çayır

Hakan abiiiii kooooşşş. sana sormuşlar :p

şaka bi yana, Hakan ERKEN abininde aynı sorundu hemen hemen. teybi çıkarıp içini temizledi. çok fark olduğundan bahsediyordu. konusuda vardı. bulursam link atayım.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Merhaba....Ekrandaki bu flu görüntünün sebebi konusunda fikri olan varsa paylaşabilir mi?

Nem kaynaklı buhar oluşumu gibi görünüyor ama emin olamadım.

Sayın Kemal Nallı

Açmış olduğunuz konu forumumuzda daha önce açılmış olduğundan, mesajınız ilgili konuyla birleştirilmiştir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.fordclubt...i-konu-acarken/ linkinde bulunmaktadır.

Lütfen yeni konu açmadan önce forumda arama yapınız, benzer konu varsa oradan devam ediniz.

Göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

- Ford Club Türkiye Yönetimi

Yorum bağlantısı
Kemal Nallı

Sayın Kemal Nallı

Açmış olduğunuz konu forumumuzda daha önce açılmış olduğundan, mesajınız ilgili konuyla birleştirilmiştir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.fordclubt...i-konu-acarken/ linkinde bulunmaktadır.

Lütfen yeni konu açmadan önce forumda arama yapınız, benzer konu varsa oradan devam ediniz.

Göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

- Ford Club Türkiye Yönetimi

Arama yaptım tabiki fakat bu başlığa ulaşamamıştım.Teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı

Hakan abiiiii kooooşşş. sana sormuşlar :p

şaka bi yana, Hakan ERKEN abininde aynı sorundu hemen hemen. teybi çıkarıp içini temizledi. çok fark olduğundan bahsediyordu. konusuda vardı. bulursam link atayım.

Çok iyi.. :bravo:

Geldim geldim... :) Verdiğim linki incelemenizi tavsiye ediyorum

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/162564-iste-benim-hokus-focusumyeni-resimler-sayfa-18de/page__view__findpost__p__1807768

Yorum bağlantısı

Teşekkür ediyorum...

Rica ederim,takılıdığınız bir husus olursa yardımcı olurum....

Yorum bağlantısı

Bugün 3 tane kendini teypci tesisatcı sanan servislere gittim adamlar aparatlarıyla çıkartamadılar teybi hele en sonuncusu faciadan kıl payı döndüm.aparatının birtanesi sıkıştı kaldı içinde yarım saat uğraştık teybi cıkarmaktan geçtim aparatı nasıl çıkarcaz diye pense,tornavida zarar vermeden ön panele.bir ara komple ön panel geliyor sandım ben bastırdım panele usta asıldı aparata sanki diş çeker gibi sonunda çıkardık aparatı,hemen terkettim orayı.dediğim gibi uğradım yerler profosyonel,şirinevlerde bilen bilir ama çıkaramadılar.nasıl çıkartıcam şaşırmış durumdayım.

abi özel anahtarı var resmen ya bende sokemedım ama ahahtarsız imkansız

Yorum bağlantısı

abi özel anahtarı var resmen ya bende sokemedım ama ahahtarsız imkansız

Ben tırnak törpileme aleti ile çıkardım.ne darbe var,nede çizik....

Yorum bağlantısı

büyük başarı :)

Adamlarda anahtar olmasına karşın,torpidoyu vereceklerdi elime az daha....lokman abi yakından gördü durumu,üstüne birde anahtarın girdiği yuvayı yalama yaptılar...şükür ben çıkardımda düzelttim yuvayı.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Cumali Serkan DÖNER

arkadaşlar benim ekran temiz ama başka bir sorunum var.mp 3 cd takıyorum ama çoğu zaman okumuyor data cd diye uyarı verip cd yi geri veriyor.bazen çaldığı da oluyor.sanırım cd okuyucu kirlenmiş.bu konuda bana yardımcı olabilecek veya önerisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Anladım.aparatı birde ben alsamda denesemmi acaba ? :unsure:

Sen aparatı alma, biraz sabret bu yazıyı yazdıktan kısa bir süre sonra o teybi tırnak törpüsü ile çıkaracaksın ve temizleyeceksin sana garanti veriyorum acele etme  :D  :p

arkadaşlar benim ekran temiz ama başka bir sorunum var.mp 3 cd takıyorum ama çoğu zaman okumuyor data cd diye uyarı verip cd yi geri veriyor.bazen çaldığı da oluyor.sanırım cd okuyucu kirlenmiş.bu konuda bana yardımcı olabilecek veya önerisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Cumali bey büyük ihtimalle dediğiniz gibi okuyucu lens kirlenmiştir, şayet ben sökerim bu teybi diyorsanız üst sac kapağı açtığınız zaman CD mekanizmasının altında lens görünür alkol veya kolonya ile temizlerseniz problem düzelir. Yok ben yapamam derseniz teyipçiler kısa sürede hallederler. Kolay gelsin.... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cumali Serkan DÖNER

eliniz bu işlere yatkınsa yapabilirsiniz.

Sen aparatı alma, biraz sabret bu yazıyı yazdıktan kısa bir süre sonra o teybi tırnak törpüsü ile çıkaracaksın ve temizleyeceksin sana garanti veriyorum acele etme  :D  :p

Cumali bey büyük ihtimalle dediğiniz gibi okuyucu lens kirlenmiştir, şayet ben sökerim bu teybi diyorsanız üst sac kapağı açtığınız zaman CD mekanizmasının altında lens görünür alkol veya kolonya ile temizlerseniz problem düzelir. Yok ben yapamam derseniz teyipçiler kısa sürede hallederler. Kolay gelsin.... 

İlk fırsatta el atacağım bu işe.teybi sökersem gerisi kolay.cevaplar için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı

Abi ileriyi gören adam gibisin valla  :D dediklerinin aynısı oldu  :D  :D

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Erhan Karaman

Bugun bende teybi oto elektrikcide sokturdum. Usta cikarmak icin epey bir zorlandi. Kirilacak diye baya bir korktum. Teypin kasasi iyi sıkışmış nedense. 10 TLde para aldi.neticede ekrani actim. Sildim, siyah bir katman temizlendi ve isiklar daha parlak gorunmeye basladi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Mondeonun teybi artık mp3 çalıyor Lokman abi... ;)

:bravo: Atalar "azimle sıçrayan taşı deler" diye boşa dememişler. :D 

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Mondeonun teybi artık mp3 çalıyor Lokman abi... ;)

Abi benim yöntem Mi? Eline sağlık. :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...