İçeriğe Yönlendir

Dünden Bugüne C-max

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Sana makyajlı kasa cmax jantı lazım abi. :) (2008-2011)

Hallederiz :)

Abi senin dükkanın adresi lazım, iş için yada birşey yaptıracağım diye değil yeri gelir de tatlım elimde ziyaret için. :) (ö.m de olur)

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK
(düzenlendi)

Lokman abi bu fıskıye Mercedesin fıskıyesi mi?Ledler de Mercedes tarzı araba tam Mercedes oldu :) Abi ledler değiştirilince çok güzel olacağına eminim.Maşallah.Allah nazarlardan saklasın :nazar:

tarihinde Mustafa AKTÜRK tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

www.sedefistifmakinalari.com Hüseyin ;)

Hiç bilmedik bu siteyi. Acaba kimin suçu. :aklımdaoluptalistedeolmayansmiyle:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Lokman abi bu fıskıye Mercedesin fıskıyesi mi?Ledler de Mercedes tarzı araba tam Mercedes oldu :) Abi ledler değiştirilince çok güzel olacağına eminim.Maşallah.Allah nazarlardan saklasın :nazar:

Mustafa fıskıyeler meganın, aparat mercedes in :) çok sağol abim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Lokman abi, elinize sağlık, hakikaten çok güzel oldu bu araba, c-max klasiği diyebiliriz artık :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

sağolun arkadaşlar.

Fikri, 168550

Benim kilometreyi yakaladın abi..Dertsiz sorunsuz nice km lere :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Lokman Abi konuya baştan sona baktım,hepsini okuma fırsatım olmadı ama çoğunu okudum.

Gerçekten hayran kaldım yaptıklarına,hepsi çok güzel olmuş Allah nazardan saklasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Talip Eren arkadaşımızın gönderdiği gündüz far modülünün videosunu eklememiştim, bugün fırsattan istifade çektim, farı açınca kısılıyor, kapatınca tam güç yanıyor.

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

ya Servet anlamadığım bir nokta var, bu bennimkinin aynısı internette power ledli diye yazıyor, benimkide power mi acaba, yada watımı düşük acaba, kafam karıştı. :)

depoda çürümesin abim en kısa zaman içinde halledelim şunu, sende kurtul bende. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

ya Servet anlamadığım bir nokta var, bu bennimkinin aynısı internette power ledli diye yazıyor, benimkide power mi acaba, yada watımı düşük acaba, kafam karıştı. :)

depoda çürümesin abim en kısa zaman içinde halledelim şunu, sende kurtul bende. :D

Abi, power filan değil. Normal led ama iyisinden. Rize servisim öncesi acayip yoğun geçiyor günlerim, daha yeni denetimden de çıktık. Ay sonu rahatlayacağım. Pazar günü cümbür cemaat gelin, hatunlar, çocuklar gezinsin, bizde dergahta gerekenleri yapalım. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

sağol Oktayım. Servetle buluşunca belki başka planlarda yapabiliriz. :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Seçkin Sağır

İlk sayfadan itibaren tüm modifikasyonları takip ettim.

İnanılmaz bir emekle, aracınızın sadeliğini bozmadan hem görsel hem işlevsel iyileştirmeleri özenle yapmışsınız, Güle güle ve zevkle kullanın aracınızı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

aküyü değiştirince, gündüz farı baya canlandı, yarın resim çeker eklerim. sanki içindekiler power led.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

aklımıza gelmedi Çağlar, aküyü değiştirmeden 2 gün önce ölçtürmüştüm, Mürsel çok iyi demişti.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...