İçeriğe Yönlendir

Dünden Bugüne C-max

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Çağlar akü tamamen bitikti :)

yarın ilk işim tekrar ölçtürmek.

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

üstündeki orijinaldi bu 2. akü oluyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Direksiyonu hareket ettirince farlar zayıflıyor acaba akü mü gidiyor, benim aküde orjinal hala.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

diğer resimler... çok net değiller ama acele ile çekilince anca bu kadar oldu :)

Üzerinden çok zaman geçmiş belki ama resimleri göremiyorum. Yeni bir başlık açtım rüzgarlık ile ilgili... Dün (08/10/2012) itibariyle linea'nın kini denedik öyle bahsedildiği gibi "cuk" oturmadı. Hatta hiç oturmadı! Marka model nedir biraz daha ayrıntıya girebilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Alperim buluşmada aklımıza gelseydi bakardın, ben çok memnunum, nerdeyse camın tamamına püskürtüyor. sadece ısıtmasını bağlıyamadık, en kısa zamanda onuda hallederiz inşallah.

bugün puntonun cam rüzgarlıklarını taktım, fena olmadı, takarken birini kırdım.

M2EqN.jpg

13032012293.jpg

EVKNb.jpg

wmmLt.jpg

13032012296.jpg

sQaIO.jpg

Lokman abi yeni konu açtım ama direkt sorayım dedim ben de dün(08/10/2012) linea rüzgarlığı denedim .senin resimdekilre gibi oturmadığı için vazgeçtim. Hatta senin verdiğin hepsiburada linkindeki rüzgarlığı da biliyorum ama montaj esnasında farklı birşey mi yaptın kesmenin dışında? Isıtmak gibi mesela???

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

diğer resimler... çok net değiller ama acele ile çekilince anca bu kadar oldu :)

Resimler görünmüyor!!!

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

Öncelikle merhaba, benim cam rüzgarlıkları yolda uçtular, :) diğerlerinide ben çıkarttım, takarken sadece kesme işlemi yapıldı, İzmirden bir arkadaşımız linea nınkini hiç bir işlem yapmadan takmıştı diye hatırlıyorum.

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

Abim bahsettiğin Emin Sınar arkadaşımız... Linea'nınkini denedik içime sinmedi. Sizin resimlerdeki kadar iyi durmadı, Emin'in de resimleri görünmüyor. Onun resimler de sizinkiler gibi olsa belki daha iyi bir fikir edinebilirim ama henüz cevap gelmedi ondan!

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Emin Sınar

Ben lineanınkini taktırdım ve bence birebir uydu. yani ford yapmaya kalka daha iyisini / uyumlusunu yapabilir mi şüpheye düşerim. ne kesmeye gerek var ne de bükmeye. dikiz aynasının oradaki vidayı gevşetip cam rüzgarlığının sivri yerini içine sokup sıkıştırıyorsun sonrası birebir oturuyor zaten. buraya tekrar yüklemeye çalışıcam. ama isteyen olursa eğer fotoları ayrıca mail adresini versin oraya göndereyim.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Emin bir tane fotoğraf ekle abim, şimdi merak ettim. biliyorsun benimkiler uçtu. ;)

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Ben lineanınkini taktırdım ve bence birebir uydu. yani ford yapmaya kalka daha iyisini / uyumlusunu yapabilir mi şüpheye düşerim. ne kesmeye gerek var ne de bükmeye. dikiz aynasının oradaki vidayı gevşetip cam rüzgarlığının sivri yerini içine sokup sıkıştırıyorsun sonrası birebir oturuyor zaten. buraya tekrar yüklemeye çalışıcam. ama isteyen olursa eğer fotoları ayrıca mail adresini versin oraya göndereyim.

Merakla bekliyoruz.... Mesajdan mailimi gönderdim...

Yorum bağlantısı
Emin Sınar

Emin bir tane fotoğraf ekle abim, şimdi merak ettim. biliyorsun benimkiler uçtu. ;)

yüklemeye çalışıyorum da başaramıyorum ki abi, bir daha deniycem

Yorum bağlantısı
Mustafa AKTÜRK

acaba gönderebildim mi ?

Resminizi http://imgur.com/ bu siteye girip computeri seçip yüklüyorsunuz.Daha sonra resim yüklemesi bittikten sonra direct link verilecek.O linki de cevap yazdığınız kısımda resim simgesi olacak ona tıklayıp direct linkteki linki ekleyeceksiniz.Yardımcı olayım dedim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Öncelikle merhaba, benim cam rüzgarlıkları yolda uçtular, :) diğerlerinide ben çıkarttım, takarken sadece kesme işlemi yapıldı, İzmirden bir arkadaşımız linea nınkini hiç bir işlem yapmadan takmıştı diye hatırlıyorum.

Artık bir daha ki sefer uçmaz abi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Artık bir daha ki sefer uçmaz abi. :)

aynen öyle Hüseyin artık çözümü bulduk sayende. :)

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

aynen öyle Hüseyin artık çözümü bulduk sayende. :)

Ben çözümü hala göremedim be abi. nerde bulduysan bi haber edin noolur...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Önder çözüm uçma ile alakalı, kaliteli çift taraflı bantla yapıştırmak. Hüseyinin söylediği şey o.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Önder çözüm uçma ile alakalı, kaliteli çift taraflı bantla yapıştırmak. Hüseyinin söylediği şey o.

:good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Lokman Ceritlioğlu

Bugün İremin hazırladığı steckeri yapıştırdım, sanki biraz eğri oldu.

İrem çok çok sağol abim, ellerine kollarına sağlık. arabam çok daha yakışıklı oldu sayende. ;)

İlteber sanada çok çok teşekkürler abim. ;)

uzun zamandan beri fotoğraf eklemedik, bugün aracı yıkattım ancak 1 saat temiz kaldı bir yağmur yine kirlendi.

20130125152536.jpg

20130125152544.jpg

20130125152559.jpg

20130125152606.jpg

20130125152621.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bu araç Benim İstanbula geldiğimde gördüğüm araçmı yoksa yeniledin mi :)

Maşallahı var Abicim çok güzel görünüyor :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...