İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benim C-max'ım Ve Yaptığım Ekstralar

Sinan Yalçın Durmuş

Recommended Posts

Sinan Yalçın Durmuş
yalçın hella veya valeo mercekler kullanılabilir burayı Selçuk Keleş görse sana daha ayrıntılı yazacaktır. veya www.geceucusu.com burdanda detaylı bilgi alabilirsin. kardeş forumumuz.

abi merhaba tekrardan bugun görüştüm mercegi yapacak olan arkadaşla

mercek markası valeo dedi

Yorum bağlantısı
Misafir

Hadi hayırlı olsun abi şimdiden.Valeo güzel bir marka.odaklamada da sorun olmazsa gecelerin gündüze döner bundan sonra :sanssiz:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Hadi hayırlı olsun abi şimdiden.Valeo güzel bir marka.odaklamada da sorun olmazsa gecelerin gündüze döner bundan sonra :sanssiz:

teşekkür ederim abim.

vallahi odaklama sorunu olurmu olmazmı bilmiyorum hiç bilgim yok xenonlar hakkında ama bu şekilde akşam yolun ışıgını çekeyim ışıgı baya dagıtıyor merceksiz farlar.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Maşallah...

teşekkür ederim.

bugun plakaya folyo kaplama yapılacak nasıl olacaksa :unknw: bide plakalıkları söktürecem.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

bugun benımde sol ön lastik biraz inik duruyordu acaba dedim lastikmi patladı içim cız etti daha sıfır lastik.

baktım sibop kapakları yok 4 tanesıde:D

ya iyicede sıkmıştım acaba nasıl söktüler bugun alsammı tekrardan diyorum 10tl verip yoksa geri plastik kapaklardanmı taksam

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/20/1570.jpg

inş lastik patlak degildir havasını indirmişlerdir

Yorum bağlantısı
Fatih Cesko

resimi cok usten cekmisin.. lastigin normal gozukuyor.. resimde lastigin alt kismi cikmamis anlasilmiyor inik oldugu :unknw:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
resimi cok usten cekmisin.. lastigin normal gozukuyor.. resimde lastigin alt kismi cikmamis anlasilmiyor inik oldugu :)

o resim eski resim lastik sibop kapaklarını göstermek için o resmi koydum :D

lastik hava basıncını önleri 32 yaptım arkaları 30 tek tek kontrol ettim.

lastiklerim 205.50.17 hava basıncı önler 32 arkalar 30 iyimi böle hatırlıyorum kullanım klavuzunda.

sibopları felan köpükle kontrol ettim bişe yok gibi lastigin sagına soluna baktım batık felan varmı diye bişe gözükmüyor.

ama işte içim hiç rahat degi böle arabama bişe oldugunda hiç rahat olamıyorum =)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

kullanım klavuzuna baktım hava basıncla ilgili

205*50*17

önler 2.3 psi (33)

arkalar 2.1 psi (30)

160km hız üzeri

önler 2.5 psi (36)

arkalar 2.3 psi (33)

ben önlere 32 arkalara 30 vurdum önleri 33 yapim akşam

Yorum bağlantısı
Hasan Dönmez

Sibop kapakları için geçmiş olsun.Bence daha sibop kapağı almayın benimkini 2 kere çaldılar.Bende plastik sibop kapağının üstüne gri boya ile boyadım çok güzel oldu.Hem çalınsada birşey değil lastikçide bedavaya alınıyor.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)
Sibop kapakları için geçmiş olsun.Bence daha sibop kapağı almayın benimkini 2 kere çaldılar.Bende plastik sibop kapağının üstüne gri boya ile boyadım çok güzel oldu.Hem çalınsada birşey değil lastikçide bedavaya alınıyor.

teşekkür ederim bugun 2 set aldım 12tl ye :D aynısından bunlarda çalınırsa daha almıyacam=)

arkadaşlar far altında şerid led vardı 2 takım almıştım yapıştırmalıbugun 2 fardada 1 er tane led yanmıyorönceli halinin resmi var sorunsuzken.arkadaşlar ne yapmam lazım 50tl vermiştim yaptırınca.tekrardan 50 tl vermek istemiyorum.

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/20/3415.jpg

sorun olmadan önceki resim3 gun önce taktırmıştım.bu kadar cabuk ledlerin ölmesi can sıkıcı.tamir olma olasılıgı varmı yoksa degisecekmi

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Arkadaşlar bugun plakalık iptali ve plakaları folyo kapladılar

nasıl olmuş?

2179.jpg

2181.jpg

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

arkadaşlar far karartma tavsiye edermisiniz?

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Bugun Full cam film yaptırdım ön yol camı hariç her yer.

amerikan cizilmez 2 yıl garanti verdiler.

bazı yerlerde hava kabarcıkları var camları hiç açma yarın getir.

öglen onları hallederiz dediler camlar yaş şu anda dediler.

fiyat 130tl

resimler

2874.jpg

2875.jpg

2876.jpg

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/24/2879.jpg

http://i1010.hizliresim.com/2010/10/24/2869.jpg

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

arkadaşlar hiç şans yok ya bende bugun güneşte camlara baktım her yeri kabarçık ve her yeri cizilmiş filmmın nasıl film çekmişlerse :lol:

fırsatım olmadı götüremedim yaptırdıgım yere hiç sans yok ya bende :unsure:

çok berbat bi cam film çekilmiş. yarın götürecem inş söküp yenisini yapar.

yapmazsa söktürecem :D

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Sinan Yalçın Durmuş

en son güncell yaptıgım işlemler

1. far altı şerid led degişti patlak ledler vardı. daha kaliteli bi işcilikle yapıldı kablolar felan belli degil

2. ayak aydınlatma yapıldı. beyaz serid ledden gine fara takılandan aldım 3 set ön ve arka koltuklar için ve ön far için

en kısa sürede yeni far altı şerid ledlerin ve ayak aydınlatmanın resimleri geliyor

iç ayak aydınlatma tavan lambasına baglı tesisat felan nasıl cektıler bılmıyorum hıc bı yerde felan kablo yok arka tarafa cekerken felan. çok güzel olmuş

bana mal oluşu

normalda şerid ledin takımı 50x2 lik hazır 40tl ben 25tl den aldım arkadaşımdı aksesuarcı

3 takım aldım farlar ve ön ve arka koltuklar için

75tl ledler tuttu. 50tlde işçilik ödedim

125tl ye mal oldu.

resimleri arabayı yıkattıktan sonra ekliyecem cekip=)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

eskilerden bi tane yaptırdıgım far altı şerid led resmini ekliyorum son güncel olan yaptırdıgım degil aynı şekilde yapıldı farın altına sadece yeni ledler daha kaliteli en kısa sürede yeni resim ekliyecem şimdilik size nasıl oldugunu göstermek için eski resmi ekliyorum

http://i1011.hizliresim.com/2010/11/10/6977.jpg

http://i1011.hizliresim.com/2010/11/10/6981.jpg

bunlar ilk yaptırdıımda çekmiştim gece

en kısa sürede güncell yeni resimler gelicek

Yorum bağlantısı

Yaptıklarınız ve yapacaklarınız şimdiden hayırlı olsun. Değişiklikler yerinde ve güzel olmuş, emeğinize sağlık. Keşke film'i kaliteli bir yere yaptırsaydınız ve camlar çizilmeseydi. Neyse olan olmuş artık, mercekli far'da güzel bir işçilik olursa gerçekten keyfe keder olur. İyi günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Nadir, ön fardaki ledler güzel gözüküyor, vesile ile bu jantlar tam benlik, siyah-gri.

:D "Amerikan çizilmez" sıfatına bayılıyorum, "bilgisayarlı tartı" "nano teknoloji" , nefis sıfatlar :D film dandikse, alta fıslanan suyu çıkarmak için spatula kullanılırken çizim çizim çizilir.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yaptıklarınız ve yapacaklarınız şimdiden hayırlı olsun. Değişiklikler yerinde ve güzel olmuş, emeğinize sağlık. Keşke film'i kaliteli bir yere yaptırsaydınız ve camlar çizilmeseydi. Neyse olan olmuş artık, mercekli far'da güzel bir işçilik olursa gerçekten keyfe keder olur. İyi günlerde kullanın.

teşekkür ederim

filmler ziebartla değişmiştir=) dayanamadım söktürdüm o filmlerı.

mercekli far içinde araştırmalarım devam ediyor

çok sagollun teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Nadir, ön fardaki ledler güzel gözüküyor, vesile ile bu jantlar tam benlik, siyah-gri.

:) "Amerikan çizilmez" sıfatına bayılıyorum, "bilgisayarlı tartı" "nano teknoloji" , nefis sıfatlar :blink: film dandikse, alta fıslanan suyu çıkarmak için spatula kullanılırken çizim çizim çizilir.

ledler değiştidaha kaliteli led takıldı daha renklerı parlak=)

jantları 2.el aldım

lastiklerı sıfır adım.

filmlerı degıştırdım dayanamayıp:D

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

sony ghia teybim cumartesı geldi ve serviste takıldı

yarın arabamı yıkattıktan sonra yenı resımler eklıyecem=)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Gözünüz aydın güle güle kullanın...

sagollun teşekkür ederim gönül isterdi orjinal dvd li navigasyonlu takmak ama orjinalını bulamadım

çerceveli taktırmakta pek hoşuma gitmedi orjinal sony taktık=)

Arkadaşlar başka yaptırabilecegim arabama tavsiyelerinizi bekliyorum

aklımda

1.mercekli far

2.ghia direksiyonu ve hız basitleyici ( araştırmalarım devam ediyor cc aktif olursa en kısa sürece alıcam)

başka tavsiyelerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

yalcın bey hayırlı olsun iyi ugraşıyosunuz gıpta ettim sizi kolay gelsin mersinde görüşmek dileği ile birde şu mercek olayını cözün sonra sizden çok sey öğrenmek isterim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...