İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benim C-max'ım Ve Yaptığım Ekstralar

Sinan Yalçın Durmuş

Recommended Posts

Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)
Yerine oturmamış galiba Yalçın cihaz, ben mi öyle görüyorum yoksa ? :)

Serkan abi yerine tam oturduda malesef benim arabada orta konsol güneşten dolayı biraz egilmeler olmuş yamulmalar dikkat edersen üst tarafta boşluk var hafif oval şekilde alt tarafında ortası tam oturmuş 0 ama kenarlarda hafif dışarda üst tarafta felan ortalarda alt taraflarda köşelerde hafif var çıkıklık abi çok hafif resimde daha belirgin çıkmış ama.

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Hayırlı olsun Yalçın abi.bana da yerine tam oturmamış gibi geldi sanki

Teşekkür ederim Abim üst taraflar tam 0 oturdu alt sadece köşeler biraz dışarda gibi oda çok hafif resimde ama baya belirgin çıkmış hatta gidip ben bi bakim bu kadar belirginmi=)) 1dk

Tahminimce;

Orjinal olmadığından, cihaza ön kısmın bombeli formu verilmemiş, düz yüzey olduğundan da köşeler önde kalmış.

Yerine tam oturduğunda da orta alt ve üst içeride kalacaktır muhtemelen.

Mustafa abi şimdi baktımda tek alt sol ve sağ köşeler hafif çıkık evet dedigin gibi bombeli duruyor.

Ama resimlerda daha belirgin çıkmış dikkat ettimde

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Arkasındaki bağlantı orijinal teypte vida şeklinde bunda ise plastik bir parça çıkmıştır ve iptal edilmiş olabilir...Cihazı alttan destekleyip takarsan daha düzgün durabilir... :)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Arkasındaki bağlantı orijinal teypte vida şeklinde bunda ise plastik bir parça çıkmıştır ve iptal edilmiş olabilir...Cihazı alttan destekleyip takarsan daha düzgün durabilir... :)

Vallahi Serkan abi ben ordaydım ilk gun taktıklarında hiç oturmadı diyebilirim çok berbattı alt tarafı 2. gün kamera için bıraktım montajjı tamamladılar çok daha düzgün duruyordu şu anki hali dediginiz gibi bişe olabilir yolum o tarafa düşerse bi gösteririm =)

Teşekkür ederim abi

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
üstadım tekrar hayırlı olsun.iyi günlerde kullan. :):)

Teşekkür ederim Oktay abi sagollasın biraz önce bluetoothunuda denedim konuşma sesi baya güzel gidip geliyor.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
tekrar iyi günlerde kullan hayırlı olsun.

Teşekkür ederim Lokman abi

Arkadaşlar bu arada ekranın kötü durması ekranda jilatin var ve jilatin baya cizilmiş kaldırıp baktım altında çizik yok 0

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
bu kadar çekici bir c-max bu ledler layık olamaz diye düşünüyorum. :good1: çok basit bir güzellik oluyor bence.yakıştıramıyorum.

geçen bir yere daha yazdım.yeğenimde böyle yaptırmış astrasına.onada dedim güzel olmamış sök dedim.sonra bana laf çaktı senin gibi anlasaydım güzelini yapardım diye,sonra kafasına şaplağı yapıştırdım. :D

bu yeterli olur.ve daha şık olur. fiyatı nedir?

Oktay abi geçen gün aksesuarcıdaydım bu ledlere baktımda çok kalın ve çok uzunlar benım sislerin oraya takılmıyo kesilse bilene çok dengesiz kötü bi görüntü olur daha küçük bi gündüz ledi lazım nette gördümde benim aksesuarcıda yoktu onu biraz erteliyorum şimdilik

E çıkar artık onu Yalçın :D

Güneş gözlüğünde, madeni 1TL kadar RayBan etiketle gezenlere benzemesin. :D

Tekrar hayırlı olsun, ısındın bu sefer sen bu cihaza.

Sevgiler ...

Babamda dün baktı abi eve çıktım sonra dedi hiç bişeye benzemıyor çok yıpranmış çok eski dedi bu içime sinmedi dedi ekranımı dedim evet dedi ekran jilatin diyince tamam dedi=))

Abi Çıkarttım bilene en kısa sürede güncell resim ekliyecem.

Teşekkür ederim abi evet ısındım ya navigasyon bluetotoh kamera hepsi bir arada olması iyi navigasyonu cama takıyordum karma karışık oluyordu ortalık=) böle güzel herşey bi arada yavaş yavaş işlemler devam ediyor arabaya

yapılacak işlemler

1. ön tampon boyanacak

2. arka tampon boyanacak

3. sol marşbiyel arka taraf vuruk boyanacak

4. sag arka kapı boyanacak cizik var daha oncede boyalıydı o yuzden tekrar boyatacam.

5. amerikan parklar takılacak.

6. kompile boya koruma pasta cila yapılacak.

7. jantlar boyanacak

8. ön tampon karbon fiber kaplama ( düşünüyorum daha kesin degil )

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Metin Mustafa Oral

Yalçın hayırlı olsun çok güzel güle güle kullan süper valla, Yalçın geri vites kamerası varmı ve ne kadara maloldu kardeşim bende düşünüyorum da. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yalçın hayırlı olsun çok güzel güle güle kullan süper valla, Yalçın geri vites kamerası varmı ve ne kadara maloldu kardeşim bende düşünüyorum da. :D

Teşekkür ederim Mustafa abi benimde hoşuma gitti içime sindi bu sefer=) evet geri vites kamerası var ama opsiyoneldi ben taktırdım tampona gece görüşlü geri vitesse taktıgında otomatik çalışıyor kamera. tavsiye ederim abi

19601563.jpg

Yalçın güle güle kullan güzel olmuş..

Teşekkür ederim Erkan abi bi türlü arabayı servise bırakamadım diger işlemler için planlarım çok daha:D araba için

yarın gidip üst ızgarayı taktıracam

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Yalçın fiyat fiyat. :bravo: :lol2:

Abi sıfırları nette baktım 2000-2500tl arası kamera opsiyonel ben sahibinden comda kredi kartımla 2.el aldım

750ye daha orjinal jilatini üzerindeydi ben söktüm ekranın. 200tl kamera ve montajja verdim kargo ve kıvır zıvır bana 1000tlye mal oldu :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Arkaya takılan kameranın fotoğrafı var mı?

En kısa sürede ekliyecem arka tampon ve güncel resimleri

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Burada bir arkadaşım kamera dahil 600 tl ye taktırdı ama kalte farkı varmıdır bilemem, neyse güzel cihaza benziyor güle güle kullan Yalçın iyi günlerde, bilgiler için de teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Burada bir arkadaşım kamera dahil 600 tl ye taktırdı ama kalte farkı varmıdır bilemem, neyse güzel cihaza benziyor güle güle kullan Yalçın iyi günlerde, bilgiler için de teşekkürler.

Abi duble teypler 2.el 200-300tlyede var çarşıda ben bulmuştum mersinde ama kalite olarak nasıldır bılemem :D abi çok daha kaliteli cihazlar var ama ben çerçeve ile takılan sevmiyorum orjinal cerceveli seviyorum o yüzden bundan taktırdım çokta aradım bulmak için

Teşekkür ederim abi

--------------------------

Bugun arabamla biraz vakit geçirdim uğraştım

1. Ön kaput üstü ızgara takıldı.

2. Ön panjura tdci logosu yapıştırıldı.

3. Arka bagaj kapagına ST logosu yapıştırıldı.

4. Dikiz aynalarına krom kapak takıldı.

5. Tavan barları değişti.

Yarın güncel resimlerini ekliyecem :nazar:

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
Fotoğrafları bekliyorum Yalçın..

Hepsi tamamda dikiz aynası derken Yalçın yan aynalara yaptım deme..

Valla ondan yaptım Erkan abi yapimmi yapmimmi kararsızdım ama

Kapı çıtası ile ayna dikiz kromları boşuna yaptım galiba.

En kısa sürede resimleri ekliyecem abi

Yav st logosunu tam ayarlıyamadım nasıl geri sökebilirim acaba?

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
ayna dışında hepsine okey :) hayırlı olsun.

Dikiz aynası + kapı orta şerit krom

keşke 2 sini yaptırmasaydım diyorum ozaman araba daha sade daha güzel duruyordu sanki :)

yarın arabayı yıkatıp yeni resimler ekliyecem.

+1919

Güle güle kullan Yalçın, kromlar dışında herşeye varım araç üzerinde.

Hele ki ayna kapakları.

- ST logoyu bir kredi kartıyla spatula gibi kullanıp sökebilirsin. Sonra bizim teknik işlerde kullandığımız Mavi Kapak Philips sprey ile kalıntıları temizleyip yüzeyi silersin. Logonun arkasında kalan bant atıklarını da mavi kapak ile temizleyip yeni bant yapıştırırsın.

Teşekkür ederim Mustafa abi.

Krom malesef ben abarttım galiba biraz :)

ST Logoyu yarın öglen arabayı yıkatmaya götürdügümde kredi kartıyla söküp temizleyici bişe ile silecem bakalım tekrar yapıştıracam ondan sonra.

Bakalım nasıl olacak hayırlısı

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
(düzenlendi)
+

Mustafa abi sendemi yav :)

keşke taktırmasaydım

yarın bi resimleri ekliyim arabanın ondan sonra belki kararınız değişir arkadaşlar o kadarda kötü durmadı her yer krom oldugu için:D

tarihinde Yal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

keşke taktırmasaydım

yarın bi resimleri ekliyim arabanın ondan sonra belki kararınız değişir arkadaşlar o kadarda kötü durmadı her yer krom oldugu için:D

Valla bende çünkü benim craftere bile taktırmadım Yalçın, inşallah sadece çift taraflı bant ile yaptın sökmeye kalkarsan o güzelim ayna üzerindeki boyayı inşallah bozmassın.

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

keşke taktırmasaydım

Valla bende çünkü benim craftere bile taktırmadım Yalçın, inşallah sadece çift taraflı bant ile yaptın sökmeye kalkarsan o güzelim ayna üzerindeki boyayı inşallah bozmassın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...