İçeriğe Yönlendir

İnternetimi Benden Başka Kullanan Var Mı, Nasıl G&#246rürüm. ?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
O kadar yazmışız, mehmet abi topu topu bi cevap vermiş, uyuya mı kaldı, bıyıklarını mı kestide kendini göstermiyor :kafa:

Ulen bir gün bi kafa dinleyelim dedik.. Uyutmadınız..

Aha geldim işte.. ne, ne var.. Niye rahatsız ettiniz beni :D

Edit..

Bu konuyu ben açmışım.. bir de soru sormuşum.. ancak; o kadar çok birbirinden alakasız cevap vermişsiniz ki..

Biriniz olur demiş diğeriniz olmaz demişsiniz..

Biriniz sol kulağı sağ elle tutmuş, diğeriniz direk çöp sokmuş...

Ben hangisini yapayım şimdi :nazar:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

teamviewer id'si ile password'unu alalım, çözeriz abi :nazar:

bu arada çağlar abi, 2. maddeye koptum ya :kafa:

Yorum bağlantısı
Murat Dere
teamviewer id'si ile password'unu alalım, çözeriz abi :nazar:

bu arada çağlar abi, 2. maddeye koptum ya :fiuw:

Ben de istiyom, seyretcem. :lol:

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m
İnternet bu tarz konuşan "sheqil cocuq"larla dolu.

Elbette 10 dakikada kırarım diyenler vardır ama onlar rüyalarında kırarlar. Bu işi 10 dakikada halledecek kapasiteye sahip kişilerin benim kablosuz internetimle ne kadar ilgilenirler o da ayrı konu.

Kardeş, öncelikle maksadım karşılıklı atışmak değil bunu belirteyim. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek bunu da ilave edeyim. Bir kişi merak etmiş o kişiye de mantık dökümanlarını nasıl ayaracağını söyledim ve eminim ki araştırmıştır. O kadar haber sayfalarında basbas bağırarak haberi çıktı WPA2' nin 10 dakikalık bir çalışma sonucu halt edildiği...

Bunu sheqil cocuqlar değil mynet bile haber yaptı...

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
Kardeş, öncelikle maksadım karşılıklı atışmak değil bunu belirteyim. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek bunu da ilave edeyim. Bir kişi merak etmiş o kişiye de mantık dökümanlarını nasıl ayaracağını söyledim ve eminim ki araştırmıştır. O kadar haber sayfalarında basbas bağırarak haberi çıktı WPA2' nin 10 dakikalık bir çalışma sonucu halt edildiği...

Bunu sheqil cocuqlar değil mynet bile haber yaptı...

Ben size yönelik bir tartışma amacıyla yazmadım onları. Dikkat ederseniz sizden alıntı bile yapmadım. Banka sistemlerinde bile %100 güvenlik söz konusu değil. Demek istediğim sadece bir grup profosyonellerin yaptığı bir işlemi halka kadar indirgememek gerektiğini söylüyorum. Bak pentagonu bile yerle bir ettiler. Burada söz konusu olan basit bir internet kullanıcısının internet bağlantısı. Bu konu uzar gider. Ben bilmediğimden değil bildiğimden konuşuyorum. Bunuda belirteyim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...