İçeriğe Yönlendir

O İnce Çizgi Varya O İnce Çizgi, İşte Onu G&#246rdüm!

Okyay Pay

Recommended Posts

Selçuk Baysal

Çok geçmiş olsun Okyay abi. Hastanın bile bilinçli olanı makbul :sick: Allah sevdiklerine bağışlamış, umarım tekrar aynı sıkıntıyı yaşamazsın.

Yorum bağlantısı
Kayhan Kaynak

Çok büyük geçmiş olsun. Benimde güneş ışınına var. Biraz fazla yandığım zaman derimin altından vucüdün her noktasına iğneler batırıyolar gibi oluyor. Tek çözümüde gidip bir güzel kortizon yemek.

Verdiğiniz önemli bilgiler için teşekkürler. Allah sevdiklerinize bağışlamış.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Büyük geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın Okyay Bey

Yorum bağlantısı
Çağrı Sağlam

Bahsettiginiz seyleri ben 14-15 yasimda yasamistim; ama beni herhalde daha kucugum diye 3 gun yatirmislardi, demek ki benim de bir seylere alerjim var.

Cok gecmis olsun Okyay Bey, erkenden mudahale etmeniz belki de hayatinizi kurtarmis.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun...Abi ben senin yerinde olsam bir daha spor yapmam.Sen daha iyi bilirsin ama bence orada vücudu zorlamış olmanın etkisi büyük gibi.

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Geçmiş olsun, görecek gününüz, okuyacak forumunuz varmış :(

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Off, çok geçmiş olsun, bu bayılma durumlarını bilirim, benimde başıma gelmişti, resmen gidiyorsunuz ama gidene kadar çok kötü oluyor, neyse...

Çok çok geçmiş olsun, inşallah bir daha tekrarlamaz.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Geçmiş olsun abicim , alerji kötü bişey benimde arıya karşı alerjim var 2 kere aynı şeyleri yaşadım. Birincisinde yarım saate yakın bir sürede etki gösterdi alerji ama ikincisinde 10 dk sonra kendimden geçmiştim.Gerçekten kötü bir durum :(

her nöbet bir öncekinden şiddetli geçermiş aklında olsun

yanından avil (antihistminik) , decort (kortizon) ampullerini ayırma , ve kendine iğne yapmayı öğren , benden demesi

bi de daha icil durumlar için hazır adrenalinler var onlardan da taşıman gerekir

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Geçmiş olsun Abi. Alerji kötü bişeydir heryerimin kabarmasından bilirim :( Çok şükür hergün içtiğim ilacı 3 haftadır ağzıma koymuyorum, şimdilik iyi gidiyoruz.

Bu arada sağlıklı bir alerji testi için 1 hafa öisafir etmemiz gerekiyor demişti hastanedekiler.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay
Geçmiş olsun...Abi ben senin yerinde olsam bir daha spor yapmam.Sen daha iyi bilirsin ama bence orada vücudu zorlamış olmanın etkisi büyük gibi.

yok yok sporla alakası sadece erken davranması etkilerin

hap map içmezsen bişey olmaz, spor faydalıdır hertürlü

Geçmiş olsun Abi. Alerji kötü bişeydir heryerimin kabarmasından bilirim :( Çok şükür hergün içtiğim ilacı 3 haftadır ağzıma koymuyorum, şimdilik iyi gidiyoruz.

Bu arada sağlıklı bir alerji testi için 1 hafa öisafir etmemiz gerekiyor demişti hastanedekiler.

e bizde 1 haftada birsürü hemşireyle arkadaş oluruz fena mı :D

şaka bi yana 1 hafta 1 ay , yinede gitmek lazım

en kısa zamanda gidecem ben izmirdeki üniversitelerden birine.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Okyay Hocam geçmiş olsun. Bu konu hakkında bilgisi olmayan birisi olsa çok şanslı olmazdı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...