İçeriğe Yönlendir

Aracımıza Hırsız Girdi

Mert Üçkaleler

Recommended Posts

Sani Gerşon

Hadi hayırlı olsun, kasko da da hasar büyük oranda bozulmadı. Demekki can sıkmaya değmezmiş.

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Seneye % 50 ile yenilersiniz...

İşte bu çok sevindirici bir haber. Valla bayram hediyesi gibi bir laf söyledin Mehmet abi :f1::)

Hadi hayırlı olsun, kasko da da hasar büyük oranda bozulmadı. Demekki can sıkmaya değmezmiş.

Çok teşekkür ederim. En çok korktuğum konulardan biride hasarsızlık indirimimizin sıfırlanmasıydı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İşte bu çok sevindirici bir haber. Valla bayram hediyesi gibi bir laf söyledin Mehmet abi :blink::p

Çok teşekkür ederim. En çok korktuğum konulardan biride hasarsızlık indirimimizin sıfırlanmasıydı.

Ben % 65'i duyunca, Heralde Allianz'dır diye düşünmüştüm..

Doğru tahmin ettiysem, % 50 kesindir...

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Ben % 65'i duyunca, Heralde Allianz'dır diye düşünmüştüm..

Doğru tahmin ettiysem, % 50 kesindir...

Şimdi Mehmet abi sigortamız Anadolu sigorta

Hasarsızlık kadememiz 5 indirim oranımız %65.Kasko bedelimizde 16.150 TL olduğuna göre hasar miktar olan 4700 TL.de kasko bedelinin %60'ını geçmediğinden bir dahaki kasko yeniletmemizde aşağıdaki tabloya göre %40 indirim üzerinden yenileteceğiz doğrumudur?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Şimdi Mehmet abi sigortamız Anadolu sigorta

Hasarsızlık kadememiz 5 indirim oranımız %65.Kasko bedelimizde 16.150 TL olduğuna göre hasar miktar olan 4700 TL.de kasko bedelinin %60'ını geçmediğinden bir dahaki kasko yeniletmemizde aşağıdaki tabloya göre %40 indirim üzerinden yenileteceğiz doğrumudur?

Hımm. Anadolu'nun kuralları biraz katıymış..

Ancak bu tabloya göre şunu diyebilirim ki..

Anadolu'da devam edersen % 40 ile yenilersin.. Allianz'a geçersen % 50 ile yenilersin..

Allianz'da araç pert değilse, her hasarda iki geri gider..

65'in iki gerisi Allianz'da 50'dir..

0-0

30-0

40-0

50-30

60-40

65-50

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler
Hımm. Anadolu'nun kuralları biraz katıymış..

Ancak bu tabloya göre şunu diyebilirim ki..

Anadolu'da devam edersen % 40 ile yenilersin.. Allianz'a geçersen % 50 ile yenilersin..

Allianz'da araç pert değilse, her hasarda iki geri gider..

65'in iki gerisi Allianz'da 50'dir..

0-0

30-0

40-0

50-30

60-40

65-50

Mehmet abi Allianz'a geçsekte bu sefer Anadolu'dan aldığımız %25 mensup indirimini alamıyacağız. Onun için Anadolu bizim için en iyisi..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun...Siz şimdiden indirimi düşünmeyin bence.Zamanında gelince en uygun şirketi tekrar araştırırsınız...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet abi Allianz'a geçsekte bu sefer Anadolu'dan aldığımız %25 mensup indirimini alamıyacağız. Onun için Anadolu bizim için en iyisi..

Doğrudur... % 25'de az rakam değil...

Allianz'da : Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu - Eğitim ve öğretim hizmetleri çalışanları - Emniyet mensupları - Mülki idare hizmeti çalışanları - Yargı mensupları ve Eczacılar'a % 20 indirim var..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...