İçeriğe Yönlendir

Clio Hb'de Tavan Lambası Değişimi

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Bi yıkatayım bu haftasonu şu leğeni ya.

Bugün baktım, gri olmasına rağmen araç tozlu ya :D

Yorum bağlantısı

Bugün baktım, gri olmasına rağmen araç tozlu ya :D

öyle olsun bekliyoruz.ama sevindim ledleri begendigine.

Yorum bağlantısı

Bugün baktım, gri olmasına rağmen araç tozlu ya :lol2:

Sani:

Naylonu fazla pis bırakmamak lazım, sonra aşınıp delinmesin. :D Benim naylon füme, nispeten toz kir göstermiyor. Yine de beyaz olmasını isterdim, dert tasa olmazdı. :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Nerede yıkatıcan, koskoca Beşiktaş ilçesinde adam gibi 1 yıkamacı yok, sinir bir durum...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Nerede yıkatıcan, koskoca Beşiktaş ilçesinde adam gibi 1 yıkamacı yok, sinir bir durum...

Abi senelerdir otim'de bi yıkamacım var, oraya yıkatırım. Çok memnunum. Benim gibi bi sürü insan memnun olmalı ki, haftaiçi dahi sıra beklemek gerekir.

Adam gibi yıkamacının da tarifini isterim, ona göre buranın da öyle olup olmadığına karar veririm.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
öyle olsun bekliyoruz.ama sevindim ledleri begendigine.

Abi dün pek bi şey anlayamamıştım ama bugün daha karanlıktı çıktığımda işten. Bildiğin arabanın içinde 100watt ampul yanıyor sanki :D Ön iki koltuğun %100'ü dahil ön kısım tamamiyle aydınlanıyor. Öyleki, bazı yerlerde gölgem düşüyor!

Sani:

Naylonu fazla pis bırakmamak lazım, sonra aşınıp delinmesin. :p Benim naylon füme, nispeten toz kir göstermiyor. Yine de beyaz olmasını isterdim, dert tasa olmazdı. :D

Abi sıcak soğuk karışımına bırakmamak lazım, malum plastik, kaporta eğilir falan :D

Senin kasanın beyazı ile benim kasanın beyazı çok farklı. Senin kasaya çok yakışıyorda, benim kasada berbat duruyor...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Otim de nerede? sağlı sollu varlar?

Otim'de selenium'u geçince (gayrettepe yönüne doğru) yol ikiye ayrılır, sağdan devam edince ilk yıkamacı. Yanında inşaat var şu anda.

Hala adam gibi yıkamacının tarifini bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)

Sani bu gg'deki w5w'lardan mı aldın 4ledli?

ben ebayden aldım ama gelmesini bekleyemeyeceğim sanırım bir çift alıcam gg'den plakaya taktığının fotosu varsa koysana..

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Anladım, orası devren kiralıktı 2 ay önce? , kuyruktur önü, kaçtan yıkyor iç-dış?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yarın işten çıkarken çekip koyayım siteye.

GG'den değil, oktay abi'nin konuda verdiği linkten aldım. Havale geçtim. İndirim de yaptı, bi pakel (2 adet) w5w i 10tl ye aldım.

Sana tavsiyem, olan tüm w5w'leri değiştir.

Ancak led çok düşük elektrikte bile çalışııyor. Benim orta lambaya sürekli elektrik geliyormuş, dikkatimi dağıtmadan nokta halinde yanıyorlar seyir halinde.

Anladım, orası devren kiralıktı 2 ay önce? , kuyruktur önü, kaçtan yıkyor iç-dış?

Askerden önce 12tl idi. Geçen şirket arabasını Arnavutköy'de 20tl'den yıkattım, içim gitti...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Şu anda 20 den yıkasın, öp başına koy....

Ne oldu, su ile şampuan'a %500 zam falan mı yaptılar???

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
(düzenlendi)
Yarın işten çıkarken çekip koyayım siteye.

GG'den değil, oktay abi'nin konuda verdiği linkten aldım. Havale geçtim. İndirim de yaptı, bi pakel (2 adet) w5w i 10tl ye aldım.

Sana tavsiyem, olan tüm w5w'leri değiştir.

Ancak led çok düşük elektrikte bile çalışııyor. Benim orta lambaya sürekli elektrik geliyormuş, dikkatimi dağıtmadan nokta halinde yanıyorlar seyir halinde.

Askerden önce 12tl idi. Geçen şirket arabasını Arnavutköy'de 20tl'den yıkattım, içim gitti...

Benim plaka ve kapı altı ledler w5w içeridekiler tüp şeklinde olanlardan, içeriye dokunmayı düşünmüyorum şimdilik,

şu özellikle orjinal ampül ile ledli beyazın plakada takılmış yanyana fotolarını çekersen çok iyi olur..

ben bu satıcıya gg.den sattığı meguiars ürünleri için Çağlar abinin maslak sanayide bizim için aldığı fiyatlardan verirsen el pedi ve mf bez alıyım dedim ama imkanı yok orjinali o fiyatlardan alamazsınız dedi ;) alıyorsanız hiç kaçırmayın dedin, Çağlar abii 3 liraya ped 17liraya mf bez alabilirmiyiz halaa :)

bu arada iyi yıkama isteyenleri altunizade zadex'i öneririm, hatta orda bi buluşma ayarlayabiliriz, zira her arabayı bir kişi özel bölmede yıkıyor, yaklaşık 2 saat sürüyor, en son müdür gelip aracı kontrol ediyor öyle teslim ediyorlar :unsure:

tarihinde O?uz Alt?nada tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Benim plaka ve kapı altı ledler w5w içeridekiler tüp şeklinde olanlardan, içeriye dokunmayı düşünmüyorum şimdilik,

şu özellikle orjinal ampül ile ledli beyazın plakada takılmış yanyana fotolarını çekersen çok iyi olur..

ben bu satıcıya gg.den sattığı meguiars ürünleri için Çağlar abinin maslak sanayide bizim için aldığı fiyatlardan verirsen el pedi ve mf bez alıyım dedim ama imkanı yok orjinali o fiyatlardan alamazsınız dedi ;) alıyorsanız hiç kaçırmayın dedin, Çağlar abii 3 liraya ped 17liraya mf bez alabilirmiyiz halaa :)

Şu anda plakalığım aynen öyle. Yenisini takmadan çekeyim ben onu akşama.

bu arada iyi yıkama isteyenleri altunizade zadex'i öneririm, hatta orda bi buluşma ayarlayabiliriz, zira her arabayı bir kişi özel bölmede yıkıyor, yaklaşık 2 saat sürüyor, en son müdür gelip aracı kontrol ediyor öyle teslim ediyorlar :unsure:

Nişantaşı'nda oturan biri olarak, altunizade'ye gitmek: 30dk. arabanın yıkanmasını beklemek: 2 saat. vereceğim muhtemel 40tl, paha biçilemez!

Yorum bağlantısı
Abi sıcak soğuk karışımına bırakmamak lazım, malum plastik, kaporta eğilir falan :blink:

Senin kasanın beyazı ile benim kasanın beyazı çok farklı. Senin kasaya çok yakışıyorda, benim kasada berbat duruyor...

Benimki makyajlı hatuna benziyor. Sürmüşler gözlere kara maskara, çekmişler çelik topuklu ayakkabıları ondan güzel gözüküyor. :s

Özetle farlar stoplar, çelik jant ve mat siyah yan aynalar olmayınca naylon tam bir sıradan araba gibi duruyor. Donanım güzel bişey. :p

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Şu anda plakalığım aynen öyle. Yenisini takmadan çekeyim ben onu akşama.

Nişantaşı'nda oturan biri olarak, altunizade'ye gitmek: 30dk. arabanın yıkanmasını beklemek: 2 saat. vereceğim muhtemel 40tl, paha biçilemez!

yok yok 40TL değil 20TL civarıdır ama hakikaten güzel yıkıyorlar, özene özene..

he ama ben burdan nişantaşına araba yıkatmaya gidermiyim? hiç sanmıyorum ;)

Standoxdak, fiyatlar belli, alınır tabii? Zadex ne?

Abi Altunizade papyon'un yanında bir yıkamacı, yolun düşerse geçerken şöyle bir bak nasıl yıkıyorlar :)

Maslak'taki bayi bize iyi fiyatlar vermiş, ama bir türlü zaman ayarlayıp gidemedim almaya, ped, bez ve 82 almam lazım

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
sani arabanı senden başka kimse iyi yıkayamaz boşuna arama. ;):f1:

Ona %100 eminim, eski KA'mı tam 1 saat ben yıkardım. Evden kaçtane bez çöpe gitti :)

Ama artık vaktim yok maalesef :f1:

Yorum bağlantısı
Ona %100 eminim, eski KA'mı tam 1 saat ben yıkardım. Evden kaçtane bez çöpe gitti :)

Ama artık vaktim yok maalesef :(

ben gece 2 de yıkadım sokak lambasının altında.sende yaparsın.ha nolur sokak delisi olursun o başka. :good1::D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İstinye Carrefoure dışında yıkamacı açılmış, 13 TL; iz bırakmadan da kuruluyorlar. Mekan ferah. Yıkama sonrası kaput-bagaja ıslak cilamı kendim fısladım.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
İstinye Carrefoure dışında yıkamacı açılmış, 13 TL; iz bırakmadan da kuruluyorlar. Mekan ferah. Yıkama sonrası kaput-bagaja ıslak cilamı kendim fısladım.

Orada senelerdir var.

Fırça ile mi yıkıyorlar?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

12112010340.th.jpg

Burada iki farklı lambayı görebilirsiniz. Tahmin ediyorum hangisi led bulabileceksiniz :)

Resime kanmayın, led olan yeri bile aydınlatıyor...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...