İçeriğe Yönlendir

Kaza Haberleri

Furkan Esgin
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Aytac Sakal
Evren Erakçora yazdı:

Sağdan giden yavaşlar, kedi çıkar durur ona bir şey denemez. Takip mesafesi şart.

Doblo çok Net hatalı Eyvallah Kamyonet sizce suçsuzmu ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Tek suçlu makas atan araçta.. 

Yazık olmuş insanlara. Makas atan ise kaçmış.. 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Emmi kızacak ama bayram öncesi düzce, kayseri, Ürgüp, Avanos, kayseri ve düzce güzergahında toplam 1410 km yol yaptım. Ençok kural ihlali yapan araçları sıralsrsam hafif ticari ve beyaz egea araçlar. Trafik kurallarının caydırıcılığı maalesef yok.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Aytac Sakal yazdı:

Doblo çok Net hatalı Eyvallah Kamyonet sizce suçsuzmu ?

Kafasına göre trafiğin akışını etkileyecek şekilde yavaşlıyorsa biraz suçu olabilir ama %1 en fazla. Takip mesafesini korumayan %99 suçlu

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kafasına göre trafiğin akışını etkileyecek şekilde yavaşlıyorsa biraz suçu olabilir ama %1 en fazla. Takip mesafesini korumayan %99 suçlu

Otoban harici herkes kafasına göre yavaşlayabilir. Başı döner asılır frene gibi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Uzunoğlu yazdı:

Emmi kızacak ama bayram öncesi düzce, kayseri, Ürgüp, Avanos, kayseri ve düzce güzergahında toplam 1410 km yol yaptım. Ençok kural ihlali yapan araçları sıralsrsam hafif ticari ve beyaz egea araçlar. Trafik kurallarının caydırıcılığı maalesef yok.

Arasan görüşürdük.  Oralardaydım. :) 

Ben de 2000 km civarı yol yaptım. 
Gördüğüm kadarıyla araçta sadece sürücünün olduğu araçlar, bunlar muhtemelen kiralık araçlar hunharca kullanılıyor. 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bu sabah işe gelirken yine bunu düşündüm. Bu şekil sağ arkadan gelip dağıtıp seni yoldan çıkartacak arabayı fark etmek çok zor. Muhtemelen biz olsak biz de kaçamazdık.. İyice korkar olduk şu yollardan. İnsanların kendi kendine bilinçlenme gibi bir durumu da yok.

Keşke her vatandaşı senede biz zorunlu bir eğitime soksalar. Ciddi bir eğitim alsak..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İlgili kazada daica sürücüsü de hatalı kısmen. Sinyal vermeden sağa geçmeye başlıyor. Doblo sağa geçişini görünce daha fazla çeviriyor direksiyonu. Dacia da görüyor dobloyu sola kaçıyor. Ondan sonra olanlar oluyor

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Otoban harici herkes kafasına göre yavaşlayabilir. Başı döner asılır frene gibi

Mesela sürekli hızımı 100’e çıkarıp birden 30’a düşürüyorum. Peşpeşe yapıyorum. Sebebi yok. Olur mu :) 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Arasan görüşürdük.  Oralardaydım. :) 

Gitmeden önce aradım gezilecek yerleri sordum orada olacağını deseydin mutlaka arardım :rolleyes:

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Mesela sürekli hızımı 100’e çıkarıp birden 30’a düşürüyorum. Peşpeşe yapıyorum. Sebebi yok. Olur mu :) 

Ya öyle bakarsan. Sende benden iyi biliyorsun demek istediğim şeyi. Vur o zaman arkadan birine. Sebepsiz yavaşladı bu 4.dersin. ne diyecek bakalım hakim.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Ya öyle bakarsan. Sende benden iyi biliyorsun demek istediğim şeyi. Vur o zaman arkadan birine. Sebepsiz yavaşladı bu 4.dersin. ne diyecek bakalım hakim.

Ben nereden bileyim. 51/2-b’den ceza yemiş adamım :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dün aynı şeyi aynı yaşlarda bir lavuk courier ile yaşatıyordu bana. 
Arkamdaydı, sağıma geçti, önce sağdaki motorsikleti sıkıştırdı sonra önündeki trafik aniden durunca önüme atlamak istedi. Uzun süre arkamda abuk hareketler yaptığını görüyordum, Takipte olduğum için atlattım. 
Yoğun korna ve sellektör ile duygularımı dile getirdim ve sadece sırıttı.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bayramın 4. günü de ben bir lavuğa çattım. Kavşaktan duble yola çıkacağım, sağa sinyal verdim. Arkamda da motosikletli vardı. Ben sola bakarken kavşakta sağ ön çamurluğumun önüne yanaşmış görmedim. Tam sağa hareket edecekken bu lavuğu görüp durdum. Göz göze geldik, gel üstüme çık yaptı. Elimle hadi geç yaptım bağırmaya başladı. Araba geliyor nasıl geçeyim dedi. Ben de bağırdım arkamda beklesene o zaman dedim. Dinletemedim. Bağırmaya devam etti. Ben de acelem var zaten, -amaaaaan diyerek bunu geçip sağa dönüp gittim. Bu öküz arkamdan bağıra bağıra küfrediyordu..

aldırmadım gittim, başkasından bulsun..

IMG_0245.jpeg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Emre Şimşek yazdı:

Bayramın 4. günü de ben bir lavuğa çattım. Kavşaktan duble yola çıkacağım, sağa sinyal verdim. Arkamda da motosikletli vardı. Ben sola bakarken kavşakta sağ ön çamurluğumun önüne yanaşmış görmedim. Tam sağa hareket edecekken bu lavuğu görüp durdum. Göz göze geldik, gel üstüme çık yaptı. Elimle hadi geç yaptım bağırmaya başladı. Araba geliyor nasıl geçeyim dedi. Ben de bağırdım arkamda beklesene o zaman dedim. Dinletemedim. Bağırmaya devam etti. Ben de acelem var zaten, -amaaaaan diyerek bunu geçip sağa dönüp gittim. Bu öküz arkamdan bağıra bağıra küfrediyordu..

aman tartışma, boşver, sen haklısın de geç, bunlar geri dönüp aynanı falan kırar, seninde tepen atar bariyere gömersin parçası kalmaz, boşver, ben öyle yapıyorum sen haklısın pardon diyip gidiyorum, anlık sinirle başını yakarsın sonra.... baksana ne kask var ne koruma, asfalta bir düşşe havuç rendeler gibi parçalar atar asfalt oda yavaş düşerse, 100 le falan düşşe parçayı bırak kemikleri erir haberi yok, ölüm nedir idrak edemiyor bu tipler...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Emre Şimşek yazdı:

Geçmiş olsun, bana da çok denk geliyor. Muhattap olmamaya çalışıyorum. Bunun herşeyi faul kaskı yok, kıyafeti yok, ama sorsan en iyi motorcudur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
(düzenlendi)
Emre Şimşek yazdı:

Hayır inecem arabadan ağzımı burnumu kırdırıcam görecek gününü

İt kopuk diyoruz bu tiplere Emre, uzak durmakta fayda var. Bir gün gelir dersini alır ama güç olmaz inşallah. Anasına babasına yazık..

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Trafiğe çıkasım gelmiyor artık valla, videonun sessiz olmasından anlaşılıyor sanırım...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Trafiğe çıkasım gelmiyor artık valla, videonun sessiz olmasından anlaşılıyor sanırım...

Motorcuyu iyi görmüşsün. 

Diğerlerinden hep bi abuk hareket beklemişsin ve yapmışlar :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Bana da çok denk geliyor böyle, artık video kaydını aktarmıyorum. Eskiden YouTube’a eklerdim. KVKK çıktıktan sonra sildim tüm videoları. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...