İçeriğe Yönlendir

Kaza Haberleri

Furkan Esgin
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Emre Şimşek yazdı:

Anteni sürtüyor galiba 

yarın gel kartal olarak başla :) abi nasıl gördün yaa :) 

Bu daha komik 😂

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

yarın gel kartal olarak başla :) abi nasıl gördün yaa :)

Hissettim diyelim 😬

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

Öncünün hatası. 

Büyük facia atlatılmış. Işıklar yanıp sönen formatta. O kadar uzun bir araç oradan geçecek ve geliş gidiş yolları kesilmeyecek... 😡

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Önder Özcan yazdı:

Büyük facia atlatılmış. 

Kuru yer kalmamasının önemi 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Önder Özcan yazdı:

Büyük facia atlatılmış. Işıklar yanıp sönen formatta. O kadar uzun bir araç oradan geçecek ve geliş gidiş yolları kesilmeyecek... 😡

yahu samsun denmiş...

• Beğen 1
  • Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Egea esp’si şov yapmış resmen. Yollarda kamyonlar ralli yapıyor. Şuna artık çözüm bulunmalı. Dün anadolu otoyolu’nda aynı anda 3 şeridin 3’ü de tırla dolu görüntüye çok rastladım. Sürekli birbirlerini geçme gayreti. Hız desen felaket

• Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Egea esp’si şov yapmış resmen.

İyi sürücüymüş. Hem refleks hem araba iyi kurtarmış. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Esp kurtarmış şoför de çok dikkatli ve panik yapmamış. Yollar tehlikeler le dolu dikkatimizi dağıtacak hersey bizim için risk

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Helal olsun. Dün izledim bunu da ecelin nerden geleceği belli olmuyor. 2015 te ki selde bende kalmıştım orada.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Egea esp’si şov yapmış resmen. Yollarda kamyonlar ralli yapıyor. Şuna artık çözüm bulunmalı. Dün anadolu otoyolu’nda aynı anda 3 şeridin 3’ü de tırla dolu görüntüye çok rastladım. Sürekli birbirlerini geçme gayreti. Hız desen felaket

Radyo ile oynuyor olsa gitmişti. Ali olsa yağ kaç derece termostat açtı mı vb derken Allah korusun..

• Beğen 4
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Egea esp’si şov yapmış resmen.

Adamında Hakkıni vermek lazım.. Refleksi iyiymis ama sonda zoru basardı kolayda gidiyormu yoksa demedim degil..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Akbal yazdı:

Helal olsun. Dün izledim bunu da ecelin nerden geleceği belli olmuyor. 2015 te ki selde bende kalmıştım orada.

Gümrük geçişi bekleyen tırlar mı :(

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Süper kurtarış.  Müthiş refleks ve baştacımız esp 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alpay Sumer yazdı:

Adamında Hakkıni vermek lazım.. Refleksi iyiymis ama sonda zoru basardı kolayda gidiyormu yoksa demedim degil..

adam soğukkanlı. Yer temiz. Lastik tutunmuş. Ama bence esp olmasa o arabayı yolda tutacak adam var mıdır bilemedim. Hamilton gelse bile çok zor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

adam soğukkanlı. Yer temiz. Lastik tutunmuş. Ama bence esp olmasa o arabayı yolda tutacak adam var mıdır bilemedim. Hamilton gelse bile çok zor

Benim araba olsa bariyerdeydim kıç atıp. Hele ismir asfaltı bildiğin berbattır. Cam.

Çevreyolu nispeten iyi gerçi. Ş.içi felaket izmirin.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

haklısın cok zor manevra.. Trafik akıyor.. Birsürü komplike durum var aslında.. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Önden çekişli araba. Ağırlık önde. Önden kaydığı an geçmiş olsun. 

aslında bi denemek lazım. Ben bi kere denedim. Olmamıştı 🤭

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Gümrük geçişi bekleyen tırlar mı :(

Aynen gümrük geçişi bekliyorlar.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Panik yapıp frene asılmıyor, hem soldaki tehlikeden kaçıyor hemde arkadan gelecek çarpma riskini düşünerek en sağ şeridin kenarına çekiyor.

Adamı alnından öpmek lazım.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Panik yapıp frene asılmıyor, hem soldaki tehlikeden kaçıyor hemde arkadan gelecek çarpma riskini düşünerek en sağ şeridin kenarına çekiyor.

Adamı alnından öpmek lazım.

Ben gidiyorum öpmeye.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Metin Akbal

Geçtiğimiz hafta Çorum'da yaşanan kaza. Kayınpederimin dayısının gelini (hanımın amcalarınında baldızı oluyor) ve o gelinin annesi kamyonun altında kalarak vefat ediyorlar. 5 ve 15 yaşında iki kız şu an annesiz kaldı. İlk video biraz daha net. İkincisi olaydan sonraki görüntüler. Bahsettiğimiz dayının da vefat eden 2. gelini.

https://youtu.be/g6GpvHLnLYE

https://youtu.be/Z4pNdXdpek0

İl trafik komisyonunca bu kazadan sonra alınan karar yola EDS konması oldu.

• Üzgün 7
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...