İçeriğe Yönlendir

Kaza Haberleri

Furkan Esgin
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Erhan Doruk

Cenazenin birisi zaten fotoda görünmüyor mu ben mi öyle görüyorum. Eğer öyleyse fotoyu kaldıralım..

her ne kadar sürat hatalı desek de bu dorse ABD standartlarına uygun olsa belki de ölümlü kaza olmayacaktı.

Arkadan çarpan otomobilin altına girmeyi engelleyen bariyer standart. Ayrıca yandan çarpmalar için de bariyer mevcut.

RIG-16-Rear-Underride-Guard-System_back.

Wabash.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Koltuk üstünde bağlı gözüken kemer gibi kullanmayın. Sonuç can ile ödeniyor

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Abi, o kazada maalesef koruyamadı BMW. 2 ölü var o kazada.

her izlediğimde şu tersten giden kamyoncuya sövüyorum böyle bir aptallık, gerizekalılık, şerefsizlik olamaz mantığa bak ya......................

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

her izlediğimde şu tersten giden kamyoncuya sövüyorum böyle bir aptallık, gerizekalılık, şerefsizlik olamaz mantığa bak ya......................

Cok aci, cok uzucu. Herhangi bir yaptirim oldu mu acaba. En fazla ters istikamette ilerlemekren trafik cezasi... Cinayetle suclanmali.
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Çok yazık olmuş. Fakat sürücü geç fark etti galiba, önümde araç olduğu halde yavaşlamadı. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ben abd de 1998 de böyle bir tırın altına yandan girdim. tır kenarından geçerken mutlaka adamın dönüp dönmeme olasılığını düşünmek lazım. Ben sağından giderken adam benzinciye girdi. (beni de soktu altında)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ben abd de 1998 de böyle bir tırın altına yandan girdim. tır kenarından geçerken mutlaka adamın dönüp dönmeme olasılığını düşünmek lazım. Ben sağından giderken adam benzinciye girdi. (beni de soktu altında)

Sağında işin ne adamın
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Cok aci, cok uzucu. Herhangi bir yaptirim oldu mu acaba. En fazla ters istikamette ilerlemekren trafik cezasi... Cinayetle suclanmali.

neredeyse aynı kaza geçenler istanbulda oldu hangi yol bilmiyorum ama tersten giriyor u çekmek isterken 3 araç birbirine giriyor işte ölürmüsün öldürürmüsün dedikleri şey budur

Yorum bağlantısı
Rıfat Hasar

Focus takiler ölmüş. Bmw dekiler yaralı. Hep bu göbekteki kavşaklar yüzünden. :(

Aynı yolda bizim iş arkadaşımıza bir linea vurmuştu oraya dışarıdan gidenler cep telefonlarından navigasyona çok bakıyorlar sonuç Allah korusun.

2a9080d73bd0b39b474728cfe225ba7b.jpg

b3086ea528bfa578d8ece5c3e912b4b3.jpg

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çok yazık olmuş. Fakat sürücü geç fark etti galiba, önümde araç olduğu halde yavaşlamadı.

Aracın çarptığı tırda geri geri gidiyor..

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Konu kapanmış ancak bence fiattan değil şirket arabaları focus-golf olsa da o hızlarda ve o tarz kullanımda sonuç değişmez bence

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

1-hız

2-küstahlık veya didişme

3- atraksiyon

4- yol kavşak şerit hatası

5- düdükleme ağır vasıtaların yaptığı kusurlar

ölümlü kazalara neden oluyor.

(alkolü saymıyorum o zaten yapıyor)

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Hızlı gitmezsen diğer hataları yapma ihtimalin yok gibi, hız kritik faktör.

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Elini kolunu sallayarak ehliyet sınavlarında başarılı olan yeteneksiz veya yetersiz insanların trafiğe Eğitim Öğretim kurumlarının vermiş olduğu eğitim kalitesi artmadıkça birçok insanımız ölecektir.Bir motor sürücüsü olarak bir çok tehlikeli durumla karşılaşıyorum.

1.En önemlisi ayna kullanılmaması ve sinyal denen çok elektrik tüketen milletin cebine zarar veren ampulün kullanılmaması.

2.Cep telefonu kullanımı.

3.Saygısız sürücüler.

4.Kural bilmeyen tanımayan sürücüler.

5.Kendini kral sanıp sol şerit sahipleri.

6.Motormuşsun bisikletmişsin yayaymışsın seni umursamayanlar.

7.Yolun her tarafını  kullanıp ambulansa yol vermeyenler.

8.Alkollu sürücüler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Çocuklara iyi eğitim vermek, büyükleri eğitmekten kolaydır. inancıyla gidersek başarılı olabiliriz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Uykusuzluk gercekten onemli bir faktor ama eskiden hava karardiginda daha cok sahit oldugumuz dikkat kaybi kazalarina artik gun icinde rastlamamizin sebeplerinden biri de cep telefonu kullanimi. Konusma sirasinda dusunun, gectigimiz ve aldigimiz yolu hatirlamiyoruz bile. Odak noktasi trafik yerine telefondaki konu. Bir de dokunmatik telefon ile yola bakmadan mesaj yazma istekliligi var. Trafikte hapsirirken kapanan gozlerin 1ms'lik gecikmesinin kaza faktorunu arastiran uzmanlarin, daha fazlasini arastirmaya gerek duymadiklari gozlerin yoldan ayrilarak telefona bakmasi hadisesine her an trafikte maruz kaliyoruz ya da baskalarini maruz birakiyoruz. Sansa arac kullaniyoruz, ondan sonra da kazalara sasiriyoru. Eve her gelisimizde sukretmemiz, evden cikarken helallesmemiz gereken bir bilincsizlikte trafikteyiz.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

her ne kadar sürat hatalı desek de bu dorse ABD standartlarına uygun olsa belki de ölümlü kaza olmayacaktı.

Arkadan çarpan otomobilin altına girmeyi engelleyen bariyer standart. Ayrıca yandan çarpmalar için de bariyer mevcut.

RIG-16-Rear-Underride-Guard-System_back.

Wabash.jpg

bu tir in arkasındaki sistemle hiçbir tir ci uğraşmaz. burası türkiye

adamlar bolu yolunda dinlenme tesislerinde tir larının beygir gücü şöyle, şu kadar bastım, böyle sürat yapıyorum falan filan muhabbet ediyorlar.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

bu tir in arkasındaki sistemle hiçbir tir ci uğraşmaz. burası türkiye

adamlar bolu yolunda dinlenme tesislerinde tir larının beygir gücü şöyle, şu kadar bastım, böyle sürat yapıyorum falan filan muhabbet ediyorlar.

Tırcı uğraşmayacak ki.. Muayene de geçirmezsin.. Sık sık bu durumları kontrol edersin çevirmelerle olur biter. Yaptırmak zorunda kalırlar.. Hayati önem taşıyan bir konu.

Abi, o kazada maalesef koruyamadı BMW. 2 ölü var o kazada.

Bu kazada gördüğüm kadarıyla BMW duramayacağını varsayarak sağa hamle yapıyor. Oysa ki bence arkadan gelen yok var gücüyle frene basmış olsaydı önünde ki trafik akıyordu. En kötü olasılıkla önde ki binek otomobile arkadan çarpardı ki bu denli bir çapta bir kaza olmazdı. Sanırım tecrübesiz bir şofördü. Yazık olmuş.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
(düzenlendi)

Panik yapmis bmw

Ama o tirlarin yaptigi sey hata degil cinayet tesebbusu

tarihinde İsmail Avcı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Tırcı uğraşmayacak ki.. Muayene de geçirmezsin.. Sık sık bu durumları kontrol edersin çevirmelerle olur biter. Yaptırmak zorunda kalırlar.. Hayati önem taşıyan bir konu.

Muayeneden geçemiyor zaten bariyeri olmayan. Fakat şu var. Bisiklet çarpsa kopacak olan sözde bariyerliler geçebiliyor. Bariyer olsun da tahtadan olmuş vs önemi yok. Her işimiz gibi bu da bi cacığa yaramaz...

Yorum bağlantısı

Ee gün gelir o bişeye yaramayacağını bildikleri bariyere tamam diyenler ama burada ama ölünce kötüye kullandıkları yetkilerinin bedelini öderler...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...