İçeriğe Yönlendir

Kullandığınız En Sessiz Otomobil Hangisi?

Gökhan Bilge Aldırmaz

Recommended Posts

Gökhan Bilge Aldırmaz

yol,asfalt,malzeme ve motor sessizliğinde en iyi araçları merak ediyorum..tabi mümkünse b segmenti araçlarda..

Yorum bağlantısı
Gökhan Bilge Aldırmaz
focusI in bu klasmanda geçilmesi biraz zordu.

sessizlikte demiştim çağlar abi :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Bilge Aldırmaz
mk3 golf gti :)

mk5 i deneme şansınız oldu mu?

Yorum bağlantısı
Arda Merve
mk5 i deneme şansınız oldu mu?

gt sini kullandım gayet sessizdi :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Bilge Aldırmaz
golf- leon ve c-4 üçüde sesizdi..pejo ve fabia bunlara nazaran daha sesli ama fiestaya göre dilsizler adeta :) fiesta bu orkestranın şefi.her tarafından farklı sesler çıkartır..hiç canınız sıkılmaz :D

:D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vw grubundaki muadil motorlar, aynı hızda daha yüksek devirde gitmesi gerekir, daha yüksek devirde daha sessiz gitmesi biraz zordur. Ses konusunda karşılaştırma yaprken sıfır bayi çıkışları karşılaştırmak gerekir. Kullanılmış otomobilde kullanım kaynaklı farklar olabilir.

Gti kabine ekstra motor sesi alsın diye düzeneğe sahipken pek sessiz olması mümkün değildir.

Yorum bağlantısı
İbrahim Fındıklı

Bencede en sessizi focus... Ama kontak kapalıyken :):D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Gökhan Bey B sınıfı araç sormuş, B sınıfında pek sessiz araç yok ama, C sınıfında bence Toyota Corolla en sessizi.

Yorum bağlantısı
Gökhan Bilge Aldırmaz
Bencede en sessizi focus... Ama kontak kapalıyken :):D

dişli asfaltta toros sesi kadar ses yapıyor..ve bu cümle bile espri olmuyor bu otomobilde..

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Sanırım B segmenti derken yanlış söylediniz. Kullandığınız araç ve verilen örnekler C segmenridir. B segment fiesta , clio , yaris , getz , jazz vs.vs. dir. Aralarında Jazz başarılı bir modeldir.

Yorum bağlantısı
Gökhan Bilge Aldırmaz
Sanırım B segmenti derken yanlış söylediniz. Kullandığınız araç ve verilen örnekler C segmenridir. B segment fiesta , clio , yaris , getz , jazz vs.vs. dir. Aralarında Jazz başarılı bir modeldir.

evet farkettim ama örnekler c segmentten gelince düzeltmemiştim..düzeltiyorum ve en sessiz c segment araçları soruyorum..

Yorum bağlantısı
Gökhan Bilge Aldırmaz
her kafadan bi ses çıkar, bu konunun sonu gelmez. :)

:)yinede bi kaç ortak model çıkacaktır ortaya..

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Segmentine bakmadan söyleyeceğim. Citröen C5(2010) bindiğim en sessiz otomobildi.

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Sessiz C segmenti yoktur, sessiz yol vardır. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...