İçeriğe Yönlendir

Polo Gti Dsg Vs Punto Tjet

Ali Elöver

Recommended Posts

Ali Elöver

Polo Gti dsg vs Punto Tjet kalkıyor, solteker VW'ci gaza erken basıyor ama genede GP T-Jet'in tokatını yemekten kaçamıyor.

Vesile ile sitedeki Çupra'yı en kısa zamanda düelloya davet ediyorum :i-ih: Sanırım onuda tokatlıycam, ne de olsa otomatik.

GP Tokat Polo GTi DSG

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

POLO GTI 6.9 saniye 0-100

http://www.youtube.com/watch?v=5luxTf3I6Uo GP TJET 8.9 saniye ???? 0-100 (videodaki 155 hp modifiyeli)

VW sürücüleri arabalarına kıyamazlar ve atak kullanamazlar o arkadaş basamamıştır.

tarihinde Mehmet G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çok güvenilir bir veri tabanı olan yutüp videosunu gördüm, tofaşçıların sattığı çakma fellali farlı vasıtadan bir daha ürktüm. Tabii yol bitmiş fren yapıp kavşağa giererken ben de bilumum maseratti panjurlulara yol veriyorum, freni tutmayıp ta arka bagajımı göçertmesinler diye :nazar:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Fondaki müzik te Gp marşıymış öyle diyorlar :nazar:

Yarın gidip, punto'da olmayan DPF filtremi söktüreyim + EGR valfimi iptal ettireyim + Yazılım yaptırayımda şu gp denen tenekeden bükülmüş aracı her istediği ortamda tokatlıyayım bari :nazar: Korkuyorum bu olaydan sonra foruma daha girmez dizel e geçilince :nazar:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
POLO GTI 6.9 saniye 0-100

Hocam bu video fake, yokuş aşağı hatta 45 derece rampa aşağı basmış polocu düzenbas.

http://www.youtube.com/watch?v=5luxTf3I6Uo GP TJET 8.9 saniye ???? 0-100 (videodaki 155 hp modifiyeli)

Hocam araba nerde 8,9 sn de çıkıyor?. Ben 8,1 sn gördüm, asr off 8,4 sn. Becerikiz bir Fiatçı, vites değiştirmiyor devir kesiciye 1 sn arabayı sokuyor.

Kesin VW grubundan çıkan yanlı bir video, kiralık bir GP ile karalama var kanımca :nazar:

VW sürücüleri arabalarına kıyamazlar ve atak kullanamazlar o arkadaş basamamıştır.

Dimi :nazar: VW ci olunca basmamıştır :nazar: Bu arada 150 Bg'lik Polo Gti da olabilir mi ? 180'liğin bir düşük modeli.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Bu videoyu izleyin :nazar: Pasat V6 yı hatur hutur geçiyor GP, bir tek 3000 Gt geçiyor :nazar:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali abi keşke Ankara da olsan ya da ben İstanbul da roll yapardık ara ara ne artı ne eksi oldu görürdük yaptıklarımızın , canım çıkıp gazlamak istiyorda tek zevkli olmuyor işte :nazar:

dadından yenmezdi, artıyı eksiyi ölçmesi gerçekten zor oluyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Dyno verisi tek başına max. beygirleri sayıyor, ama o max. devire kadar ne oluyor, tork eğrisi nerede kırıldı, veya kırılmadı anlamak için mukayese şart. Ama yolun sonuna doğru frene bas, yoksa Gp bir dahaki mukayeseye kadar Celette tepesinde bekler.....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bu arada Ali abiye tekrardan teşekkürler :unsure:

Bu genç yaşında, bula bula , bu kılavuzu mu buldun? Getti dağ gibi çocukkk...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Doğrudur, asıl İtalya da bir sokağa ismini verecekler diye de duyum aldık, Maranello da galiba :rofl:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Hocam bu video fake, yokuş aşağı hatta 45 derece rampa aşağı basmış polocu düzenbas.

Hocam araba nerde 8,9 sn de çıkıyor?. Ben 8,1 sn gördüm, asr off 8,4 sn. Becerikiz bir Fiatçı, vites değiştirmiyor devir kesiciye 1 sn arabayı sokuyor.

Kesin VW grubundan çıkan yanlı bir video, kiralık bir GP ile karalama var kanımca :rofl:

Dimi :rofl: VW ci olunca basmamıştır :) Bu arada 150 Bg'lik Polo Gti da olabilir mi ? 180'liğin bir düşük modeli.

Ali Sen hayal görüyorsun:

şurdan bak GTI 6.9 saniye teknik veridir. Modifiye yaparsan daha da düşürebilirsin. 180 HP düz dsg gti polo işte..

http://binekarac.vw.com.tr/polo-gti-teknik-bilgi.aspx

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Çok güvenilir bir veri tabanı olan yutüp videosunu gördüm, tofaşçıların sattığı çakma fellali farlı vasıtadan bir daha ürktüm. Tabii yol bitmiş fren yapıp kavşağa giererken ben de bilumum maseratti panjurlulara yol veriyorum, freni tutmayıp ta arka bagajımı göçertmesinler diye :)

Eee sizin VW grubu geçince güvenilir yutupa, Fiat geçince güvenilmez :fiuw: RTE zihniyeti bulaşmış sana Sn Buyur.

Bişiy olmaz durur dandik bagajına bişey olmaz, sen marak etme :)

muhahha

Hahaymış. Standart araba ile eşşek kadar turbo takılmış arabayı mukeyese etmek ne komik dimi ?

Fondaki müzik te Gp marşıymış öyle diyorlar :dance3:

Ne oldu bizim otomatik Fiesta fiyatı ? Sn Buyur halledelim şu işi piliz.

Yarın gidip, punto'da olmayan DPF filtremi söktüreyim + EGR valfimi iptal ettireyim + Yazılım yaptırayımda şu gp denen tenekeden bükülmüş aracı her istediği ortamda tokatlıyayım bari :D Korkuyorum bu olaydan sonra foruma daha girmez dizel e geçilince :D

Senin DPF filtren olduğuna emin misin ?????

Ne istiyorsan yaptır, ben genede tokatlarım seni ;) Denemesi bedava. 5 kere tokatladım hala anlamıyosun değil mi ? Ben Fener'im sen CimCom, sonuç her zaman aynı olacak.

2000 cc araba ile yapamadığını, 1600 dizellemi yapıcan ? Güleyim baride esprin havada kalmasın :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Ali abi keşke Ankara da olsan ya da ben İstanbul da roll yapardık ara ara ne artı ne eksi oldu görürdük yaptıklarımızın , canım çıkıp gazlamak istiyorda tek zevkli olmuyor işte :)

Can deli misin ? 200 Bg araba ile 150 bg araba rol yapsa ne olur drag yapsa ne olur :fiuw:

Sonuç her zaman RS tokatı şeklinde GP nakavt. Ben diğerlerinin aksine neyle bastığımı biliyorum, olur olmaz hayallere kapılmıyorum :)

Ben senle gazlmam, benzinimize yazık :D O benzini boşa tutuşturacağımıza gider güzel bir yemek yeriz ben sana tokatladığım Fordların seceresini çıkarırım :D

Aynen abi , ne oldu ne bittiı görmüyorsun diğer türlü.

Dynoya cıkıyorsun 3 hp fazla verıyor bı bakmışşsın 10 boy ilerlemiş araba , dyno ya sokuyorsun 3 hp az çıkıyor rollde bı bakıyorsun ilerlemişsin dyno ile filan olmuyor hikaye dyno.

İyi Dyno'ya çıkın, dürüst ölçüm yapan yerleri tercih edin ;)

En iyisi tabiki reelde denemek, ama Dyno'da mod öncesi ve map sonrası ölçüm yapılırsa yanılma payı hakkında bilgi sahibi olunur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

maksat eğlence. yapan yapıyor. 1980 de reno5 turbo 0-100 6.6 saniyede çıkan 165 hp aracı gayet güzel satmıştı. Güç tamam da bir aracın tercih edilmesinde sevilmesinde tipin de önemi büyük.

250px-Renault_5_Turbo.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Bu arada Ali abiye tekrardan teşekkürler :fiuw:

Tüm tercüme , iletişim , ulaşım gibi hizmetlerde bana yardımcı oldu bi konuda ve sorunsuzca hatta çok güzel bi şekilde hallettik :D

Rica ederim Can, lafı bile olmaz bişey yapmadım.

Doğrudur, asıl İtalya da bir sokağa ismini verecekler diye de duyum aldık, Maranello da galiba ;)

Sen kafa bul Sn Buyur, ilk buluşmamızda senin Çupranı şişliycem. :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Ali Sen hayal görüyorsun:

şurdan bak GTI 6.9 saniye teknik veridir. Modifiye yaparsan daha da düşürebilirsin. 180 HP düz dsg gti polo işte..

http://binekarac.vw.com.tr/polo-gti-teknik-bilgi.aspx

Hocam oldu mu şimdi hayal mayal ? Bırakıcaz bu katalog verilerini reel'e bakıcaz.

Al bak pratikte neler oluyor. 180 Bg'lik Cupra, 200 bg'lik Clio RS, GP Abarth yanyana kalkıyor, GP hepsini geçiyor. 4.49 sn'den itibaren izle lütfen katalog işi ne kadar doğru veya yanlış. Bu video da mı HAYAL ?

Bu arada fabrika verisi hızlanmaları da veriyor en yavaş GP ama hepsini geçiyor. O yüzden bırakıcaz bu katalog işini yolda-kapalı alanda deniycez.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Yakında çok yakında, gelecek bilgi

Vay be aynı Master Yoda gibi tersten konuştun Sn Buyur :p Star Wars'a git sen emi.

051101_dvd_Yoda_Ex.jpg

Güç tamam da bir aracın tercih edilmesinde sevilmesinde tipin de önemi büyük.

Hocam oldu mu şimdi ? Zevkler ve renkler tartışılmaz...

Bana güzel gelen sana itici gelir, senin beğnediğine ben dönüp bakmam.

Keza ben GP çok güzel araba falan da hiç demedim :) Mesela yeni Fiesta çok daha güzel bir araba ama içine motor ve güvenlik donanımı koymuyor Ford, bizde almıyoruz haliyle Kağnıspor arabayı. Ama olsa 180'lik Ecoboost Fiesta tek kapı, kimse hayır demez buna, ama 68 Bglik geberik versiyonu da ben binmem isterse Ferrari kasası olsun üstünde.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Vay be aynı Master Yoda gibi tersten konuştun Sn Buyur :) Star Wars'a git sen emi.

051101_dvd_Yoda_Ex.jpg

Bu fotoğrafa fotoş isterim :p

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Hocam oldu mu şimdi hayal mayal ? Bırakıcaz bu katalog verilerini reel'e bakıcaz.

Al bak pratikte neler oluyor. 180 Bg'lik Cupra, 200 bg'lik Clio RS, GP Abarth yanyana kalkıyor, GP hepsini geçiyor. 4.49 sn'den itibaren izle lütfen katalog işi ne kadar doğru veya yanlış. Bu video da mı HAYAL ?

Bu arada fabrika verisi hızlanmaları da veriyor en yavaş GP ama hepsini geçiyor. O yüzden bırakıcaz bu katalog işini yolda-kapalı alanda deniycez.

Ya Ali abi halen aynı yerde sayıyorsun şaşırıyorum senin bu durumuna. 180hp dsg ibiz 0-100km 7.1sn iken vidyoda 7.5sn yazıyor bu yetmezmiş gibi birde teknik olarak daha kötü durumda olanlar bunu geçiyor ve sende buna inanıyorsun ya ne diyeyim sana :p

Aklıma bir laf geldi bari onu diyeyim. Büyük takımların iradeleri ( FENERBAHÇE), küçük takımların ( Dİ

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Ya Ali abi halen aynı yerde sayıyorsun şaşırıyorum senin bu durumuna. 180hp dsg ibiz 0-100km 7.1sn iken vidyoda 7.5sn yazıyor bu yetmezmiş gibi birde teknik olarak daha kötü durumda olanlar bunu geçiyor ve sende buna inanıyorsun ya ne diyeyim sana :p

Dimi ? VW, Ford geçince o videolar doğru oluyor :), başka marka geçerse VW'ci arabasına kıymadı basmadı, Ford kaale almadı fren yaptı oluyor değil mi gözüm.

Sende pek iddaa ederdin Mondinin GP'yi geçeceğini ama 5 kere GP tokatladı hemde 3-4 boy farkla, kanıt videoyu artık koymuyorum millet ezberledi bir sen doymadın pehlivan :)

Teknik veriyi boşvereceksin, Nasıl 120 Bglik GP, 130 BGlik Mondeoya 10 bg eksik halde güle oynaya fark atıyorsa, o video da da olan budur. Testi yapan AutoShow grubu dergi, merak etme yanlı değillerdir.

Aklıma bir laf geldi bari onu diyeyim. Büyük takımların iradeleri ( FENERBAHÇE), küçük takımların ( Dİ
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...