İçeriğe Yönlendir

Polo Gti Dsg Vs Punto Tjet

Ali Elöver

Recommended Posts

Süha Demirtaş
Hem yoldasın hemde nete yazı mı yazıyorsun ? Tam trafik canavarı olmuşsun vah vah...

Evet mutlaka T-jet'dir :) Sen ne çabuk unuttun T-Jet'ten yediğin tokat silsilesini, hemde 2000 cc arab ile.

10 kere dedim ya, 109 bg TDCi kalkışta 8-10 araba koyuyor T-jet, daha yeni denedik arkadaşımla. Rampada ise durum aynen devam ediyor, İstanbul Narcity yokuşunu bilenler bilir, orada 10 araba yedi yine TDCi 109 bg.

Hiiç boşuna yorma kendini, ya araba T-Jet değil 75 bg dizel, yada adam seni kaale almamış.

Yemişim mekanik yol tutuşu. Focus kullanmasak sanıcaz ki araba Audi Quattro :D

Allahım bana yolda Sühacım ile denk gelmeyi nasip et rabbim, et de bir tokat videosuda TEM'de çekeyim kendisine

Yolda araç kullanırken değil, arkadaşış bekliyorum şu anda :D Ali abi benimle yolda denk gelsen ne olur ki ? Arkadan geliyorsam o muhteşem duruşu ve üstün yolu tutuş özelliği sayesinde yola yapışan aracımı hemen fark edersin. Yaklaşık 10sn sonra ise yanından geçerken ESP nin devreye girdiğini görürsün çünkü rüzgarım ile senin şerit değiştirmeni sağlarım, tabi bu sırada sen yolda kalayım aman felan derken bir bakmışsın ki ben ancak dürbün ile görünecek kadar uzağa gitmişimdir. Çok rica ederim yol tutuşunu sadece ESP sistemine bağlayan ( Alman icadı olup ) italyan devşirme arabasının kabiliyetlerini safkan Alman arabası ile kıyaslaman etik değil :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

tdci focus safkan sayılmaz be abi :D

Bu arada Ali abi videoyu çekerken konsantre olamazsın ben geleyim çekemeye. hem ağırlık yaparım avans olur :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Bu video Ford Fan sitesine koyulur mu yahu :)

Koyulmaz mı ? www.Suhavefordmondeosununhezimeti.com diye site açsam oraya mı assam acaba ?

Gebze 6'dan çıkmadan Forklift aküsünü bagaja at, seni fizana kadar götürsün :) Olmadı kap bunlardan bi tane yürü gitsin. Önüne çıkan Ford'ları ezer atarsın bi kenara

Fena fiki değil, maaşından da kessinler taksitle.

Ya bunla Gebze,Feneryolu 60 saat sürer be, git git bitmez.

Kiyaslayip, gecmeye calisanlar mizahi yaratanlar :)

Tipki Fiesta da oldugu gibi :p

+1907

XXXXX large yol tutuş marifeti ile 168 beygire çıkarıyor.İddaa ediyorum 68 lik fiesta Grande puntoda Abarth SS te olmak üzere her motor modelini tokat manyağı yapar. :good1: (+kendi dediğine inanmayan smile'si):-)

Bencede :p

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Yolda araç kullanırken değil, arkadaşış bekliyorum şu anda :good1: Ali abi benimle yolda denk gelsen ne olur ki ? Arkadan geliyorsam o muhteşem duruşu ve üstün yolu tutuş özelliği sayesinde yola yapışan aracımı hemen fark edersin. Yaklaşık 10sn sonra ise yanından geçerken ESP nin devreye girdiğini görürsün çünkü rüzgarım ile senin şerit değiştirmeni sağlarım, tabi bu sırada sen yolda kalayım aman felan derken bir bakmışsın ki ben ancak dürbün ile görünecek kadar uzağa gitmişimdir. Çok rica ederim yol tutuşunu sadece ESP sistemine bağlayan ( Alman icadı olup ) italyan devşirme arabasının kabiliyetlerini safkan Alman arabası ile kıyaslaman etik değil :)

Helal olsun, hem yazmışsın hemde oynamışsın gıyabımda :)

Süha bunu google'dan okuyan insanlar sanacak ki Süha'nın arabası Ferrari 458 Italia.

Laflara bak... Lambosu, Porşesi olan adamlar bile bu kadar iddalı konuşmuyorlar :)

"o muhteşem duruşu ve üstün yolu tutuş özelliği sayesinde yola yapışan aracım"

"yanından geçerken ESP nin devreye girdiğini görürsün çünkü rüzgarım ile senin şerit değiştirmeni sağlarım"

"sen yolda kalayım aman felan derken bir bakmışsın ki ben ancak dürbün ile görünecek kadar uzağa gitmişimdir"

Hey maşallah araba değil yer uçağı mübarek, 109 Bg'lik uçan traktör :p

Bu arada senin taka yüksek km, yaşlanma, turbo, enjektör eskimesi yüzünden verse verse 100 bg verir kanımca.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ya bunla Gebze,Feneryolu 60 saat sürer be, git git bitmez.

Dert etme bi yazılım ile çıkarırız 40 km hıza. Önden çift motor, 0-40 km 3 saniye mis gibi :good1:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Helal olsun, hem yazmışsın hemde oynamışsın gıyabımda :D

Süha bunu google'dan okuyan insanlar sanacak ki Süha'nın arabası Ferrari 458 Italia.

Laflara bak... Lambosu, Porşesi olan adamlar bile bu kadar iddalı konuşmuyorlar :p

"o muhteşem duruşu ve üstün yolu tutuş özelliği sayesinde yola yapışan aracım"

"yanından geçerken ESP nin devreye girdiğini görürsün çünkü rüzgarım ile senin şerit değiştirmeni sağlarım"

"sen yolda kalayım aman felan derken bir bakmışsın ki ben ancak dürbün ile görünecek kadar uzağa gitmişimdir"

Hey maşallah araba değil yer uçağı mübarek, 109 Bg'lik uçan traktör :p

Bu arada senin taka yüksek km, yaşlanma, turbo, enjektör eskimesi yüzünden verse verse 100 bg verir kanımca.

Allah bize nasip etmediki be Ali abi porşları yada ferarileri daha rahat konuşalım.

109 hp ve 145 bin km de e yıpranmalar doğaldır ama bu tüm dizel 1.6 araçları tokatlayacağı gerçeğini değiştirmez :D yazdıklarım olası durum abi gözünü korkutmasın :(

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

polo gti ın 43.000lik versiyonu sadece listede var zaten, böyle bir araba yok :fiuw:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...