İçeriğe Yönlendir

Nokia E71 Yerine Ne Alınır?

Onur Demir

Recommended Posts

Sani Gerşon
Bada Samsung'un geliştirip üvey evlat gibi ortada bıraktığı bir işletim sistemi :bravo: Android'i tercih ediyor Samsung artık. Bada için uygulama bulmak sıkıntılı olabilir.

+1

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hay Ben bu avea nın uygulamalarının...

Adamlara diyorum 99dan beri telefon bizzat Bende, Babam zamanında EGM hattından 3tane aldı, biri anneme bir bana biri kendine. Ogün bugündür Ben kullanıyorum, faturalar Benim kartımdan düzenli ödemeli falan. Aksama sekme yok. Kampanyalara vs. İnteraktif şifreyle ayarlıyordum falan filan. Şimdi telefon istesem, Babam 2004vefat etti napcaz dedim. Veraset varmı dedi, var dedim. Ozaman verasetle sizin üstünüze yapcaz hattı dedi. Eee sonra dedim, 6ay falan sonra ancak telefonlu bir kampanyaya girebilirmişim. Hiç bir avantajım yok yani :)

C7 yi elledim tuttum, hoşuma gitti falan. Ama tabl bi mıncıklamak lazım rahatlığını. Samsungta androidli omnianın mı ne mini olanı var dandik gibi sanki fiyatı uygun okadar, diğer androitler pahalı çok fazla.

Bu arada kamera benim için en son planda. Eşşek kadar makinem var, telefonun çekçeği fotoğraf çok önemli değil, ekranı afilli olsun ama.

Vave II yi beğendim ama bada mış onuda istemem.

Napcaz şimdi :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Htc wildfire nasıldır? Eksi yönleri nelerdir? Sar değeri falan yüksek mi?

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Htc wildfire nasıldır? Eksi yönleri nelerdir? Sar değeri falan yüksek mi?

Eşime aldık, kullanıyor genel anlamda memnunuz, hızlı, ekranı multitouch, telefon üzerinden güncellemeleri otomatik yapıyor, flaşlı kamerası falan var. Ancak ekranı çok hassas geldi bana menüleri kaydırırken hemen dokunuyor ve uygulama çalışıyor. Ama sanırsam fiyat performans açısından uygun Androidli telefonlardan biri. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
çok güzel bir telefon, keşke bada güncellenecek mi yoksa fişi mi çekilecek bilmemek çok kötü. Android olsa 600TL ye kadar tek geçerim bu teli.

Samsung yeni bir çalışma içinde bada işletim sistemli telefonları androıde çevirmeye çalışıyorlar en son duydumlarım başardıkları yönünde.Lakin bada hakikaten stabil çalışan telefonu kesinlikle kasmayan ve kullanılması çok basit bir işletim sistemi keşke geliştirseler bence androidin önüne geçebilecek seviyelere getirirler.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Telefoncudayım şuanda telefonları mıncıklıyorum.

S5830 galaxy ACE çarptı gözüme fiyatı fena değil ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Telefoncudayım şuanda telefonları mıncıklıyorum.

S5830 galaxy ACE çarptı gözüme fiyatı fena değil ne dersiniz?

Wildfire nın telefon hafızası ve işlemci hızı daha yüksek, başka bir fark göremedim...

Yorum bağlantısı
Onur Demir

İ9000 galaxy S i internetteki acayip siteler hariç, 450si peşin olmak üzere 1000tl ye 12taksite bulursam alma kararı aldım :(

Fazla kafa karıştırdım.

Gerçekten gerek yok 750tl ye galaxy ace al yeterlidir derseniz onuda alabilirim.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş
İ9000 galaxy S i internetteki acayip siteler hariç, 450si peşin olmak üzere 1000tl ye 12taksite bulursam alma kararı aldım :(

Fazla kafa karıştırdım.

Gerçekten gerek yok 750tl ye galaxy ace al yeterlidir derseniz onuda alabilirim.

Onur Sıfırmı istiyorsun i9000 galaxy ? türkcellde baktınmı ? turkcellde biraz palı ama taksitli senin istedigin gibi + internet paketide veriyorlar.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Onur Sıfırmı istiyorsun i9000 galaxy ? türkcellde baktınmı ? turkcellde biraz palı ama taksitli senin istedigin gibi + internet paketide veriyorlar.

2.el alamam taksit imkanı yok. Birde ilk defa kullanıcağım bir marka ve işletim sistemi olacağından sıfır olsa iyi olur. türkcell olmaz çünkü avea kullanıyorum. kontratsız kkartına böldürcem. İ9003 buldum 1000tlye ama 9000istiyorum.

Yorum bağlantısı
2.el alamam taksit imkanı yok. Birde ilk defa kullanıcağım bir marka ve işletim sistemi olacağından sıfır olsa iyi olur. türkcell olmaz çünkü avea kullanıyorum. kontratsız kkartına böldürcem. İ9003 buldum 1000tlye ama 9000istiyorum.

Şu anda en iyi fiyat sanırım Vatanda. taksit seçeneği az ama.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

i9003 almayın ekranı lcd amoled degil tavsiye etmem daha kalın.

i9000 istanbulda sahibinden comda bakın sıfır kvk 950 ıle 1000tl arası cok fazla var ınternettede baktıysanız zaten sıfırları 950-1000 lıra kredı kartına 12 taksıt[

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

"HTC Wildfire alın, hatta bu paralara çıkıyorsanız Desire, az daha yukarı çıkıp F.İlker İzgördü desteğiyle 1200 gibi paralara taksitle Desire HD alın. Gerisini düşünmeyin" derim.

Dedim. :blink:

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Galaxy s i 1150tl nin altına bulamadım.

Buda Beni gerçekten aşıcak. Daha yeni notebook aldım zaten. Ya symbian olsun benim olsun diyip c7 alıcam, yada amolede çok takılmayıp, android olsun 800mhz olsun diyip galaxy ice alıcam. Bilmiyorum offff off.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Onur biraz bekle, nokia microsoft ile anlaştı, çok yakında yeni modellerini sürecek piyasaya.

Biraz daha sabret.

Nokia olmasa bile başka firmalarda rekabet adına başka modeller sürecektir.

Yorum bağlantısı
Galaxy s i 1150tl nin altına bulamadım.

Buda Beni gerçekten aşıcak. Daha yeni notebook aldım zaten. Ya symbian olsun benim olsun diyip c7 alıcam, yada amolede çok takılmayıp, android olsun 800mhz olsun diyip galaxy ice alıcam. Bilmiyorum offff off.

Galaxy s kullanıcısı olsam da ailde galaxy ace 'da var. Önerim galaxy s9000'den şaşmayın. Fiyatı biraz daha düşer bir süre sonra. Ace yatırım yapmayın. S9000'i diğer tellerden farklı kılan ekranı. Ekran kapalı iken bile Samoled ekran lacivert olduğundan ayna gibi parlak bir görünüm veriyor telefon. Bu da daha şık yapıyor telefonu. Yarın öbürgün 760.-TL'lik ace'tan memnu kalmazsanız, 450'ye zor satar, 1000.-TL'ye galaxy s bile alsanız zarar edersiniz. C7'nin fiyatı da 890.-TL civarında sanırım. 350.-tl fark 12 taksitte, aylık 30.-TL yapar. Hepsiburada'dan 1250.-TL'ye 12 taksit alın, içiniz rahat kullanın derim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Galaxy s kullanıcısı olsam da ailde galaxy ace 'da var. Önerim galaxy s9000'den şaşmayın. Fiyatı biraz daha düşer bir süre sonra. Ace yatırım yapmayın. S9000'i diğer tellerden farklı kılan ekranı. Ekran kapalı iken bile Samoled ekran lacivert olduğundan ayna gibi parlak bir görünüm veriyor telefon. Bu da daha şık yapıyor telefonu. Yarın öbürgün 760.-TL'lik ace'tan memnu kalmazsanız, 450'ye zor satar, 1000.-TL'ye galaxy s bile alsanız zarar edersiniz. C7'nin fiyatı da 890.-TL civarında sanırım. 350.-tl fark 12 taksitte, aylık 30.-TL yapar. Hepsiburada'dan 1250.-TL'ye 12 taksit alın, içiniz rahat kullanın derim.

Saygılarımla.

Evren Bey Mahvettiniz Beni :D

Galaxy S i gerçekten çok istiyorum, Eray sağolsun dediğim fiyata taksit işinide halledicek te işte, 350TL çok para gerçekten. Bakalım bütçemi ayarlamam lazım bir şekilde. Telefonumuda sattım çünkü çok fazl beklemek istemiyorum.

Onur biraz bekle, nokia microsoft ile anlaştı, çok yakında yeni modellerini sürecek piyasaya.

Biraz daha sabret.

Nokia olmasa bile başka firmalarda rekabet adına başka modeller sürecektir.

haydaa, Nezamana çıkarki bu zımbırtılar ? Telefonu sattım malum, nokia 1200 la takılıyorum :D

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
Evren Bey Mahvettiniz Beni :)

Galaxy S i gerçekten çok istiyorum, Eray sağolsun dediğim fiyata taksit işinide halledicek te işte, 350TL çok para gerçekten. Bakalım bütçemi ayarlamam lazım bir şekilde. Telefonumuda sattım çünkü çok fazl beklemek istemiyorum.

700-800 TL civarı avrupadan alınmış galaxy s ler var, kayıtlı tr dil yüklü falan, istersen sahbinden.com gibi bir siteden taksitte yaptıırırsın, sadece fikir :)

Yorum bağlantısı
Onur Demir
700-800 TL civarı avrupadan alınmış galaxy s ler var, kayıtlı tr dil yüklü falan, istersen sahbinden.com gibi bir siteden taksitte yaptıırırsın, sadece fikir :)

Eray teşekkür ederim tekrardan sana bugün zaman ayırdın Bana Sağolasın.

Bu akşam 21:00 da Vatan Bilgisayardaydım, Galaxy S ve Galaxy Ace ye baktım. Az öncede Karşılaştırmalarına falan baktım internetten. Amoled ekran, 0.35 lik bir sar farkı, 1.ghz karşı 800mhz, 320 x 480 Pixel e 480 x 800 Pixel... Bunlar i9000 nin avantajlı yanları, Ace ın ise tek avantajı flaşı.

Vatan Bilgisayarda, galaxy Ace yi 730 TL ye alabiliyorum istediğim şartlarda ve 5 aylık bir taksitle ve kurtarıyor Beni. 1155TL - 730TL = 425TL lik bir fark var. Üste saydığım farklar beni çok etkilemeyecek farklar. Ama bütçe çok önemli şartları fazla zorlamanında anlamı yok. Zamanında e71 ide 700e almıştım satarken 300e sattım. Bundan daha fazla zarar edeceğimi sanmıyorum.

Yarın tekrar bir nekadar telefon varsa incelicem akşama kadar kararımı vermiş olurum muhtemelen, Ama şuanda bütün oklar ; Bunu Gösteriyor. (hepsiburada linkini örnek olsun diye verdim)

Yorum bağlantısı
Sinan Yalçın Durmuş

Uğraşma kardeş gel sana benim bb 9700 ü vereyim kutusunda duruyor=)) kullanmıyorum cihazi al paşa paşa kullan

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Uğraşma kardeş gel sana benim bb 9700 ü vereyim kutusunda duruyor=)) kullanmıyorum cihazi al paşa paşa kullan

Yalçın, Burda Bizim Emre Gülşen'de var BB ona bi bakıp elimden atmıştım :good1: , Daha yenide arkadaşımınkine baktım ve e71i elimden çıkarma sebebimle uyuşmadığına kanaat getirdim. Senin telefonda fiyatıda çok güzel yoksa. Ama işte kaşıntı tuttu birkere :nazar:

onur bekleee :nazar:

Nokia telefonlarin tanitimini yapti bile

Gördüm Sani, Ama gelmesi 1 aydan aşağı olmaz. İlk gelenler dünya para olur. Ha dersinki ondan alma diğerleri rekabete falan girer fiyatı düşer vs. Haklısında kardeşim 1-2 ay telefonsuz naparım Ben :nazar: Aklıma bişey geliyor elimi cebime atıyorum google falan bakmak için 1200 ı görünce gülme geliyor Benim Hatuna :)

Ace de karar kıldım galiba, 730TL de güzel bir fiyat gibi geldi...

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
Yalçın, Burda Bizim Emre Gülşen'de var BB ona bi bakıp elimden atmıştım :) , Daha yenide arkadaşımınkine baktım ve e71i elimden çıkarma sebebimle uyuşmadığına kanaat getirdim. Senin telefonda fiyatıda çok güzel yoksa. Ama işte kaşıntı tuttu birkere :)

Gördüm Sani, Ama gelmesi 1 aydan aşağı olmaz. İlk gelenler dünya para olur. Ha dersinki ondan alma diğerleri rekabete falan girer fiyatı düşer vs. Haklısında kardeşim 1-2 ay telefonsuz naparım Ben :) Aklıma bişey geliyor elimi cebime atıyorum google falan bakmak için 1200 ı görünce gülme geliyor Benim Hatuna :p

Ace de karar kıldım galiba, 730TL de güzel bir fiyat gibi geldi...

androidden de vazgeç gel 500liraya s7233 al paşa paşa kullan :rofl:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...