İçeriğe Yönlendir

Şimdi Deprem Oldu

Uğraş Özyurt

Recommended Posts

Mersin'de idim ben hiç hissetmedim. Allah beterinden korusun. Geçmiş olsun Antalya. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Murat Ersel Çevik

Sağol Kerem ama hiç hissetmedik.

Yorum bağlantısı

Sağol Kerem ama hiç hissetmedik.

Bizde hissetmedik abicim. Bize de çok yakın.. Hisseden olsa önce davranırdı sanırım..

Yorum bağlantısı

3.8 deprem bile sayılmaz :)

Maalesef büyüğü küçüğü olmuyor deprem felaketinin. En büyükler yapıları saniyeler içinde yok ederken, deprem bile sayılmayacaklar ise yıllar boyunca binaların mukavemetini zayıflatıyor.. Ardarda gelecek 3,8 lerde de felaket doğabiliyor.. Allah korusun.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Guest Mert Boran

Geçmiş olsun. Marmara ve Ege'de 6.7 olduğu söyleniyor. İstanbulda hissedilmiş.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Burada da hissettik. İnternete düşmemiş daha Allah beterinden sakınsın

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

sandalyede sağa sola gittim dükkandaki sabit spotlar bile oynadı

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Deprem 7.2 şiddetindeymiş. 

İstanbul ve ilçelerinde şiddetli bir şekilde hissedilen deprem, maden faciasında 301kişinin yaşamını yitirdiği Soma'da da halkı sokaklara döktü.

Deprem İzmir ve Antalya'da da büyük korku yarattı.

İlk gelen bilgilere göre merkez üssü Gökçeada'nın batısı olan depremin büyüklüğü 7.2...

Depremi hissedenler sokaklara döküldü.

Kaynak : Hurriyet

Yorum bağlantısı

Çok şiddetli, çok uzun sürdü. Evin duvarları çatlamış. Çıktım şimdi işten, eve gidiyorum. Allah yardımcımız olsun..

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Araba debriyajdan ayağını çekmişsin gibi giti geldi (transit)

Çöp kamyonu şoförü aşağı inip araca baktı biz dışarı çıktığımızda.
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arkadaşlar dün akşam Ankara bilenler bilir hava saat 8 civarlarında böyle sapsarı-kırmızı gibi acayip bir renk halini aldı..Aklıma hemen acaba deprem habercisi olabilir mi diye geldi.Kötü birşey olmaz inşallah dedim bu pek hayra alamet değil dedim..Dediğim gibi de deprem olmuş bazı yerlerde. Daha evvelde buna benzer bir görüntü olmuştu ve depremler olmuştu. :( 

Yorum bağlantısı

Çok şiddetli, çok uzun sürdü. Evin duvarları çatlamış. Çıktım şimdi işten, eve gidiyorum. Allah yardımcımız olsun..

çok geçmiş olsun, inşallah tekrarlamaz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...