İçeriğe Yönlendir

Tablet Seçimi, Ürün, Donanım Ve Fiyat Tavsiyeleri

Engin Deniz

Recommended Posts

Guest Mert Boran

"Biraz büyükçene olsun (ekranı), ufaklık (Ayaz) kaliteli film vs seyredebilsin, sesi araba içinde 90 km/h ile giderken bile tatminkar şekilde duyulsun, şarjı uzunca gitsin, yeterince dayanıklı olsun, fiyatı da 279 dan fazla olmasın." Dersem. :) Ne dersin Mert? Bu ürün iyi mi?

Valla abi daha bugün aldım. 7 inç zaten ekran. Şimdi ne kadar yorum yapsam boş olur. Samsungtan nefret etsemde ılk izlenimlerim gayet iyi abi. Çin malı alacağıma bilindik marka olsun karşımda muhattap bulayim diye tercih ettim. :)

3 güne yazarım detaylı incelemesini. :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

iki çeşidi var.. hangisinden aldın Mert..

3gsiz wifili modeli abi. Zaten yanımda modem özelliği olan bir android cep olduğu için hemde her ay internete para odemek istemediğim için bunu tercih ettim.
Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Samsung sm-t530 galaxy tab 4 10.1 kullanıyorum çok memnunum ben.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Nuri Güngör
Sani Gerşon

T230 4 çekirdekli işlemcisi ile öne çıkıyor. Şaşmamak lazım 50TL için derim.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Şimdi Asus memopad 176cx modeline baktım sanırım asus alacağım daha iyi gibi geldi bana

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Misafir

Samsung T230'u yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. Gerçekten güzel cihaz. Şimdiye kadar en ufak bir kasma ısınma olmadı. Ben memnunum tavsiye ederim. :good1:

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Samsung T230'u yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. Gerçekten güzel cihaz. Şimdiye kadar en ufak bir kasma ısınma olmadı. Ben memnunum tavsiye ederim. :good1:

.

Asus aldim tesekkur ederim.oğlan oynuyor bakalım simdilik

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Süleyman Can Şahin

Selamlar. 8' bir tablet almayı düşünüyorum. Sadece internet ,youtube,facebook filan için kullanılacak. Benim için önemli olan sadece ekranı ekran biraz iyi olsun işimi görsün 350tl yi geçmesin. :) Ne önerirsiniz tavsiyelerinizi bekliyorum . Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük

tablette apple ipad mini dışında boşuna para vermeyin derim. Sıfırı 649 TL 9 taksitle alınabiliyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Hergün tamirini yaptığım cihazlar olduğundan bir tamirci gözüyle size şunları söyleyebilirim. 

Orjinal Cihazlar: Apple , Blackberry , Samsung , Lg 

Çinde üretilip üzerine isim yazılanlar ve teknik desteği olanlar : Casper , Exper , Piranha, Polypad , Generalmobile , Onyo gibi ürünler.

Son olarak tamamen çin üretimi olanlar onları zaten markaları ve isimleri kendilerini belli ediyor. 

Alacağınız ürün hangi marka model olursa olsun teknik destek ve yedek parça sıkıntısı olmayan modelleri seçiniz.

1 hafta önce internetten piranha zoom ıı almıştım.Geri iade ettim. Ekranın çözünürlüğü filan çok kötüydü ilk çıkan renkli ekran telefonlar gibi :) Baktıkça insanın gözleri ağrıyor. Ön kamerasını açtım ekran dahada kötü oldu camdan yansıma daha iyi gözüküyor :)  Benim merak ettiğim bu casper veya exper piranha kadar kalitesizmidir acaba.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Samsung harici bir cihaza para vermek pişmanlıktır.

Samsungun ekranı kırılıp başka bir tablet alınca anladım bunu.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Samsung harici bir cihaza para vermek pişmanlıktır.

Samsungun ekranı kırılıp başka bir tablet alınca anladım bunu.

Abi Apple da mı?

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bütçe uyuyorsa ipad derim, arkadaştan 2.el ipad 1 aldım, güncelleme vs yok maalesef yeni bir çok şeyden mahrum cihaz yoksa vazgeçilecek cihaz değil bence. Android telefon kullanan biri olarak yazıyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Samsung Nexus 10 düşünür müsünüz? En ufak bir çizik veya darbesi bulunmamaktadır. Ekranı biraz iyinin çok çok üstünde 2560*1600 (300 ppi). Kılıfı ve kutusu ile birlikte 400 TL. Sıfırdan farksız diyebilirim..

GHrrKZ7.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

1 yıldır Samsung Tab3 8" Wifi modelini kullanıyorum evde, bahsettiğiniz işler için gayet güzel ve başarılı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

yerinizde olsam 2. el az kullanılmış garanti ipad mini alırdım.Hem kaliteli olur hemde tüm isteklerinize fazlasıyla karşılık verir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Android ve ios alternatifi , windows 8.1 işletim sistemli tabletleri de göz ardı etmeyin. Hem tablet satın almış olursunuz hem bilgisayar.

Windows'un tüm nimetlerinden faydalanabiliyorsunuz. RT Sürüm olmadığı x86 sürüm olduğu için..

Örnekleri aşağıdaki gibi başka marka ve modeller araştırılabilir. 

http://www.vatanbilgisayar.com/tabletler/?opf=p1125568

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Kesinlikle çok güzel cihaz. İşlemcisiyle ve ekran kalitesiyle verdiğiniz parayı hak ediyor. 2 aydır kullanıyorum.

Android ve ios alternatifi , windows 8.1 işletim sistemli tabletleri de göz ardı etmeyin. Hem tablet satın almış olursunuz hem bilgisayar.

Windows'un tüm nimetlerinden faydalanabiliyorsunuz. RT Sürüm olmadığı x86 sürüm olduğu için..

Örnekleri aşağıdaki gibi başka marka ve modeller araştırılabilir. 

http://www.vatanbilgisayar.com/tabletler/?opf=p1125568

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...