İçeriğe Yönlendir

Fıkralar

Cihaner Öztürk

Recommended Posts

Abdurrahman Balaban

Keşke altına tersten "soyadı" yazsaymışsın. ;)

O zaman ne anlamı kalırdı . Maksat forumun dehasını ortaya çıkarmaktı galiba başardım ;)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

O zaman ne anlamı kalırdı . Maksat forumun dehasını ortaya çıkarmaktı galiba başardım ;)

Böyle yapmasan da olurdu. Kime sorsan söylerdi. :p Zaman kaybı olmuş. :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Yazı tipini, boyutunu değiştirmiyoruz...

.......

Eee? Seçilmiyor... Aaaa resimiş......

:p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Yazı tipini, boyutunu değiştirmiyoruz...

.......

Eee? Seçilmiyor... Aaaa resimiş......

:p

Siz değiştirmeyin o zaman :p:tongue::p:tongue::p :p :tongue: :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Valla üşenmem yeniden Arial olarak yazar, gönderirim heee :D

Yapamazkiii :tease3:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

PAPAĞAN

Zengin olan üç yahudi genç kardeş yaş gününde annelerine aldıkları hediyeleri birbirine anlatarak böbürlenmişler. Birincisi demiş ki;

- Ben anneme kocaman bir ev aldım.

İkincisi;

- Ben bir Mercedes aldım ve bir de şoför tuttum.

Üçüncüsü;

- Benim hediyem hepinizinkinden güzel, annemin tevratı okumayı ne kadar çok sevdiğini ve artık gözleri iyi görmediği için okuyamadığını biliyorsunuz. Ona bütün tevratı ezbere bilen büyük kahverengi bir papağan gönderdim. Onu eğitmek için 12 Haham 12 yıl boyunca uğraşmış. Bu papağan için havraya 20 yıl boyunca her yıl 1 milyon dolar bağışlayacağım ama buna değer. Annem sadece bölümün adını söyleyecek ve papağan ona ezbere okuyacak.

Kısa bir süre sonra anneleri üçüne de birer teşekkür mektubu yazdırmış;

Birinciye;

- Milton, bu ev çok büyük. Bana bir tek odası yetiyor ama hepsini temizlemek zorunda kalıyorum.

İkinciye;

- Marvin, yolculuk etmek için çok yaşlıyım, arabayı hiç kullanmıyorum ve şoför çok kaba.

Üçüncüye;

- Canım Melvin'im, annesini mutlu etmeyi bilen tek evladım sensin. Tavuk çok lezzetliydi.

Benim adım deligadir uleeeeeannn... :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Yapamazkiii :tease3:

PAPAĞAN

Zengin olan üç yahudi genç kardeş yaş gününde annelerine aldıkları hediyeleri birbirine anlatarak böbürlenmişler. Birincisi demiş ki;

Sanki gerçekten yazmış gibi bir de nanik yapıyor.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Valla yazdım, OCR kullanmadım :D

Lpg yi hep sevmişimdir :D:vroom:

Gördüğün üzere ben de :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Valla yazdım, OCR kullanmadım :D

Gördüğün üzere ben de :p

O zaman lpg candır diyelim. On parmak mı yazıyorsun, dakikada kaç kelime yazarsın.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

O zaman lpg candır diyelim. On parmak mı yazıyorsun, dakikada kaç kelime yazarsın.

Yok Q klavyeciyim ben, on parmak yazmıyorum, kaçını kullandığımı da hiç saymadım :p En son 1 sene önce adliye sınavında gözetmenken deneme yaptım 158 'di sonrasında denemedim bir daha. Ekmeğimizi bundan kazanıyoruz abi :) Olsun o kadar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu çok güzelmiş

428568_238322506276944_276989651_n.jpg

Maaaaasus yapıyon di mi? :p

Gıcığım ne yapıyım. Ya da bunları sana atıyım sen yaz. Lpg forever

551731_236962696412925_556608180_n.jpg

Bu da çok güzel

547523_236640193111842_1379588143_n.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Dur ben sana gizli reklamdan 1 uyarı cezası vereyim, yoksa senin vazgeçeceğin yok :p Tüm fıkralarda link var...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

Yok Q klavyeciyim ben, on parmak yazmıyorum, kaçını kullandığımı da hiç saymadım :p En son 1 sene önce adliye sınavında gözetmenken deneme yaptım 158 'di sonrasında denemedim bir daha. Ekmeğimizi bundan kazanıyoruz abi :) Olsun o kadar.

:nazar:

Hani nerede link var?Dur ben sana gizli reklamdan 1 uyarı cezası vereyim, yoksa senin vazgeçeceğin yok :p Tüm fıkralarda link var...

Hani nerede link var?

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

532656_204448646330997_1370702045_n.jpg

Polise bir ihbar gelir. Temel ile Dursun kaza yapmıştır.

Polis olay yerine geldiğinde görür ki, arabalar sapa sağlam, Temel ile Dursun'un ağzı burnu dağılmış.

Polis sorar:

-Anlat bakalım Temel. Olay nasıl oldu?

-Komserim, hava sisli olduğundan kafamı pencereden çıkarmış öyle gidiyordum. Meğer Dursun da karşıdan öyle geliyormuş...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Alman, İngiliz ve Temel uçakta gidiyorlarmış. Alman, "Bizim Mercedes'lerimiz var'' demiş. Sonra Temel de Almana, "Sen ne zaman Türkçe öğrendin?" demiş :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Mahmut abi az otur, soluklan, acı ayran var verim mi? :p

Ne o hepsini yazacak mısın yoksa? Sen yaz, ben bu arada biraz bekleyim.

Alman, İngiliz ve Temel uçakta gidiyorlarmış. Alman, "Bizim Mercedes'lerimiz var'' demiş. Sonra Temel de Almana, "Sen ne zaman Türkçe öğrendin?" demiş :D

Üniversite hazırlıkta yurtta fıkra anlatıyoruz, aramızda Moğolistan'dan gelen Kazak öğrenciler de var. Ona da fıkra anlat dedik. "Bizim Temel bir gün" diye başladı ama biz yerlere yatmıştık zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ne o hepsini yazacak mısın yoksa? Sen yaz, ben bu arada biraz bekleyim.

Yok bıraktım ben o işleri artık :p

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Yok bıraktım ben o işleri artık :p

O zaman ben de bu resimli fıkraları bırakıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...