İçeriğe Yönlendir

Ustaeller Ford Servisi

Caner Kardeşseven

Recommended Posts

Emre Şimşek

Sabri Usta 86000 km'deki 2011 mk2 tdci Focus için elinizde DPF sıvısı bulunur mu? Lt fiyatı olarak nasıl? Bir miktar e-bay'den tedarik etmeli miyim sizce? Günübirlik geleceğim için geldiğim gün her şeyimin hazır olması gerekiyor malum ustam.

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Sabri Usta 86000 km'deki 2011 mk2 tdci Focus için elinizde DPF sıvısı bulunur mu? Lt fiyatı olarak nasıl? Bir miktar e-bay'den tedarik etmeli miyim sizce? Günübirlik geleceğim için geldiğim gün her şeyimin hazır olması gerekiyor malum ustam.

Emre aracın sıvılı olduğuna eminmisin 2010 sonrası sıvı yok .Elimizde sıvı yok şayet hiç ilave olmadıysa 1 Lt gibi ihtiyaç olur

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet AYDIN

Burada olan usta sayısı bir elin parmağını geçmez, olanlarda kendi reklamlarını yapmayan düzgün insanlar. Siz heralde başka yerle karıştırdınız

Yok ifade edemedim buradaki derken yaşadığım yer Aydın'dan bahsetmiştim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Emmi'nin Testi'sini bişeye değişmem :p

Tatmadığın şey için değerlendirme yapma :i-ih: Bir gün inşallah sanada nasip olur görürsün hanyayı konyayı :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Emre aracın sıvılı olduğuna eminmisin 2010 sonrası sıvı yok .Elimizde sıvı yok şayet hiç ilave olmadıysa 1 Lt gibi ihtiyaç olur

Sabri abi o zaman ben sıvılı mı emin olayım ona göre ayarlayalım sıvılıysa gelirken 1 kilo kuzu eti, 1 lt sıvıyla gelirim inşallah.

Düşündüğüm diğer bakımlar. 90000 km ve 5 yıl olmasından dolayı

-triger seti ve v kayışı

-Belki devirdaim pompası, hararet müşürü, termostad, antifiriz değişimi

-Direksiyon sıvıları

-Baskı balata ve alt takım kontrolü.

-akü kontrolü

Aklıma gelenler bunlar.

Parça sıkıntısı olursa önceden tedarik edeyim abi.

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Sabri abi o zaman ben sıvılı mı emin olayım ona göre ayarlayalım sıvılıysa gelirken 1 kilo kuzu eti, 1 lt sıvıyla gelirim inşallah.

Düşündüğüm diğer bakımlar. 90000 km ve 5 yıl olmasından dolayı

-triger seti ve v kayışı

-Belki devirdaim pompası, hararet müşürü, termostad, antifiriz değişimi

-Direksiyon sıvıları

-Baskı balata ve alt takım kontrolü.

-akü kontrolü

Aklıma gelenler bunlar.

Parça sıkıntısı olursa önceden tedarik edeyim abi.

Parça sıkıntımız yok yinede sen bilirsin :)

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bizim bölge mangala müsait değil :i-ih: biz otla çöple besleniyoruz :biggrin:

Sağlık olsun abi :)

Bu arada benim arabamın altına ait bu fotoğraflara göre benimkinin sıvı tip olduğunu söylemişti Süleyman Can. 2010 üretimi olan 2011 modellerde sıvı olabiliyormuş. Sence nedir abim?

20150611_084749_zpsurmx0vp0.jpg

20151116_094559_zpsilkwlqm2.jpg

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

Sağlık olsun abi :)

Bu arada benim arabamın altına ait bu fotoğraflara göre benimkinin sıvı tip olduğunu söylemişti Süleyman Can. 2010 üretimi olan 2011 modellerde sıvı olabiliyormuş. Sence nedir abim?

bu kuru tip Emre  ;)

dpf sıvı deposu yok senin aracında.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Valla çok güzel, sen yemedin mi?

Almayayım, alana da karışmam. Onaylamam ama saygı duyarım. Tercihtir, bi şey denmess. :p:seytan::crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör
(düzenlendi)

bu kuru tip Emre  ;)

dpf sıvı deposu yok senin aracında.

Abi nasıl anladığını yazarsan konuya yabancı olanlar için iyi olur :)

tarihinde Sabri Güngör tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Ustam 2008 epica'da partikül filtresi DPF yok dediler doğru mudur? 2010 öncesinde yokmuş.

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Ustam 2008 epica'da partikül filtresi DPF yok dediler doğru mudur? 2010 öncesinde yokmuş.

O araçla alakalı bilgim yok..

Yorum bağlantısı
Ali İhsan Toker

Sabri abi benim iki lastiği değiştirdiler. Direksiyondaki titreme yine kesilmedi.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Sabri Ustam kolay gelsin. Benim aracım da 2011 model C-Max. Dpf kurumu yoksa sıvı bulunan tip midir?

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Sabri Ustam kolay gelsin. Benim aracım da 2011 model C-Max. Dpf kurumu yoksa sıvı bulunan tip midir?

Şimdiden teşekkürler.

Fikret Bey 2010 da sıvılı tip bitti 2011 araçlarda sıvı yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Fikret Bey 2010 da sıvılı tip bitti 2011 araçlarda sıvı yok

Sabri ustam teşekkürler cevap için. Sanırım kuru tip olanlar daha az masraflı.

İşlerinizde kolaylıklar dilerim.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Sabri usta kolay gelsin bir sorum var yanıtını bulamadığım..

Aracım Focus3 powershift..Şubat ayında hafif titreme problemi nedeniyle kavrama değişimi yapıldı..şu an sorunsuz sıkıntısız çok şükür..yazılana göre 2016 yılında kavramanın tasarımında değişiklik yapıldığı değiştirildiğinde tekrar aynı sorunu yapmadığını okudum..sizin bu konuyla ilgili bilginiz var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Sabri usta kolay gelsin bir sorum var yanıtını bulamadığım..

Aracım Focus3 powershift..Şubat ayında hafif titreme problemi nedeniyle kavrama değişimi yapıldı..şu an sorunsuz sıkıntısız çok şükür..yazılana göre 2016 yılında kavramanın tasarımında değişiklik yapıldığı değiştirildiğinde tekrar aynı sorunu yapmadığını okudum..sizin bu konuyla ilgili bilginiz var mı acaba?

Kardeşim bildiğim 2016 dizel araçlarda değişim olduğu benzinli araçlarda iyileştirme yapıldı diye biliyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...