İçeriğe Yönlendir

Ustaeller Ford Servisi

Caner Kardeşseven

Recommended Posts

Emre Şimşek

Emre Kardeşim muğla'dan bir Emreyle epey görüştüm sen o emremisin??

Sabri Usta buradan başka yerden soru sormadım ben.

Yorum bağlantısı
Oktay Zerman

Sabri ustam selamlar acaba fiat Doblo 2010 için gelsek servis hizmeti alabilir miyiz sizde ?

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Sabri ustam selamlar acaba fiat Doblo 2010 için gelsek servis hizmeti alabilir miyiz sizde ?

Maalesef Kardeşim olmuyor

Yorum bağlantısı
Mustafa AYSAN

Sabri ustam, aracım 2004 model c-max 1,6 tdci (109BG) benim katalizatör problemim var. Masrafı nedir? Sadece bilgi almak istedim. Triger ve baskı balata değişim ücretlerini de paylaşır mısınız?

sorularımla sizi yorduğum için kusuruma bakmayın.

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Sabri bey benim sağ ön park ampulü patlak kaça değiştirirsin? Bi de vizeye hazır hale gelecek.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Golf aracımda ufak bir boya atmasından paslanma sorunu vardı.Sabri abiyle özelden sorunu belirttim gel bakalım dedi.. Bugün gittim Sabri abimi bulamadım.Hüseyin abiye yönlendirdiler ve güler yüzlü birşekilde aracımla ilgilendi. Sabri abiye ve Hüseyin abiye teşekkür ederim :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Golf aracımda ufak bir boya atmasından paslanma sorunu vardı.Sabri abiyle özelden sorunu belirttim gel bakalım dedi.. Bugün gittim Sabri abimi bulamadım.Hüseyin abiye yönlendirdiler ve güler yüzlü birşekilde aracımla ilgilendi. Sabri abiye ve Hüseyin abiye teşekkür ederim :)

Özelde kalmayıp burada paylaştığınız için teşekkür ederiz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Emre Şimşek

Sabri usta Rönooğğ Kanguuu kullanıyorsa daha da kimse bana Ford demesin :D

Belki eski arabalarıdır, hatasını anlayıp naylondan kurtulmuştur :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ
(düzenlendi)

Şenlikte konuştuk, hala ford connect ( kornet ) var dediydi. [emoji4]

tarihinde Serkan KARADAĞ tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sabri usta Rönooğğ Kanguuu kullanıyorsa daha da kimse bana Ford demesin :D

Boşa heveslenme, çakma Ustaeller aracı o, Sabri Usta Connect kullanır, naylonlarla işi olmaz  :D

Not: Ford varken renoğğun esameside okunmaz  :D  :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Boşa heveslenme, çakma Ustaeller aracı o, Sabri Usta Connect kullanır, naylonlarla işi olmaz  :D

Not: Ford varken renoğğun esameside okunmaz  :D  :p

Başka konuda geyikleşelim bu konuyu biz. Şimdi reno motorunu kullanan merso'dan sonra reno'nun kendisinden de tokat yemek olmaz :p

Şaka bi yana, şenliğe niye gelmediniz?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Başka konuda geyikleşelim bu konuyu biz. Şimdi reno motorunu kullanan merso'dan sonra reno'nun kendisinden de tokat yemek olmaz :p

Ali abi sadece konuşur. Icraat yok [emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Araç Sabri babalara ait değil, bahsedildi gibi yalnızca Connect var. Sanırım bu çakma ustaeller ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

İş güç bir oraya bir buraya zaman yok, canımız çıktı bu sıcakta, bizim tatil kışın ne yazıkki :)

Konuya dönersek, renoğ motoru kullanan merso merso sayılmadığı gibi daha1 saat önce Ranger ile (hızı yazmayım, yer korudağ) tozunu attığım yarı mesroları anlatma bana kardeş : :) tokat haa  : :D  adam korkmasa ve tabii gücü yetse gelecek ama nerdeeeee  : :D Motor harbi Ford bu arada :p

Bu arada şu habere bir göz at istersen  :D  

http://www.haberler.com/sicak-hava-tum-sehri-cehenneme-cevirdi-7593909-haberi/

:selo:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şenlikte gören olmadı seni

Heeee, orası öyle, çok isterdim ama bu aylarda inan eve 1 gün zor gidiyorum, malum bu mevsim şantiye işleri için en cafcaflı zaman oluyor, kışın rahat ediyorum ancak...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Köseoğlu
(düzenlendi)

Selamlar herkese.

Sabri ustam, ben dün(12.08.2015) yanına gelen siyah 14 plaka Fiesta'nın sahibiyim.

Gerçekten araçtaki direksiyonda inanılmaz bir değişim var.

Dün size el frenimin tuşu ile ilgili problemimin olduğunu söyleyecektim ama aceleden unutmuşum fakat siz onu da fark edip yapmışsınız.

Tekrar tekrar teşekkür ediyorum, ellerinize sağlık. :bravo:

tarihinde Korhan Köseoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Şimşek

Şu an en yeni üyelerimizden, değerli iş arkadaşım Selçuk Kaş, yeni alacağı Mondi'yi göstermek üzere Sabri-Salih ustaların yanına gitmek üzere.

Orada olmayı çok isterdim. Şimdilik bir selam gönderebildik. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Şu an en yeni üyelerimizden, değerli iş arkadaşım Selçuk Kaş, yeni alacağı Mondi'yi göstermek üzere Sabri-Salih ustaların yanına gitmek üzere.

Araç Trend değil dimi :)

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Kardeşim selamını aldık gönderen getiren sağ olsun :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...