İçeriğe Yönlendir

22 Haftalık Bebeğimizi Kaybettik...

Ayhan Onaran

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Maalesef bir hafta önce 22. haftalık bebeğimizi erken membran rüptürü yüzünden kaybettik.Bugün hastaneden taburcu olduk...Tek tesellimiz kalp atışlarının annesinin karnında kendiliğinden durması oldu.Biz onu yaşatmak için elimizden gelen her şeyi yaptık ama Allah'ın takdiri buymuş.Onunda kaderi böyle yazılmış...Veren de Allah ,alan da Allah...Bizim vicdanımız rahat.Aslında biz sadece seyirciyiz.Yaradan istemiyorsa hiç bir şey olmuyor.Şuan da gebe olan tüm anne ve baba adaylarına Allah kolaylık versin.Allah tamamına erdirsin..Bu ara da erken membran rüptürü bebeğin kesesinin erken dönemde açılması anlamına geliyor.Sular erken boşalıyor.Çok istisnai olsa da bazen tekrar açılan kese kendi kendini onarıp gebelik kaldığı yerden devam edebiliyormuş.İşte başımıza böyle bir durum geldi ve geçti...Sizlerle paylaşmak istedim.

Yorum bağlantısı
Erkan Kıyak

Allah sabır versin, üzücü bir durum, dediğiniz gibi veren de Allah alan da...

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
(düzenlendi)

geçmiş olsun, başınız sağolsun ayhan abi

tarihinde Deniz Tayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Abi gerçekten çok üzüldüm , Allah rahmet eylesin . Allah sabırlar versin abicim :seytan:

Yorum bağlantısı
Levent Pamukçuoğlu

dediğiniz gibi yaratanın takdiri.allah sabır versin,başınız sağ olsun.bence bir iyi tarafı daha var annenin çok şükür sağlıklı olması.geçmiş olsun tekrar

Yorum bağlantısı
İbrahim Kayıhan

allah sabır versin önemli olan eşinizin sağlıklı olması

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Başınız Sağolsun.

Kendime sürekli şu telkini veririm.

"Bir şeyin olmasını veya olmamasını rabbim emrettikten sonra bizler sadece tefekkür le yaradana sığınmaktan başka bir şey yapamayız"

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Teşekkür ederim arkadaşlar.Allah razı olsun...

Başınız Sağolsun.

Kendime sürekli şu telkini veririm.

"Bir şeyin olmasını veya olmamasını rabbim emrettikten sonra bizler sadece tefekkür le yaradana sığınmaktan başka bir şey yapamayız"

Aynen abi dediğin gibi...Elden hiç bir şey gelmiyor.İsyan etmeyip yaradan'a sığınmak en doğru olanı.Allah sabrını da veriyor...

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Ne söylenebilir bilemiyorum ancak gerçekten çok üzüldüm ... :seytan: Başınız sağolsun.......

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Çok çok üzüldüm abi :seytan: İnsanın başına gelmeden uzaktan konuşması kolay oluyor ama elimizden başka bir şey gelmiyor malesef. En azından bu dünyanın pisliklerine bulaşmadan bir melek olarak ahiret alemine gitmesi bir nebze de olsa sevindirici. Henüz doğmamış olsa da sonuçta sizlerin bir parçasıydı ve melekler aleminden eminim ki sizleri seyredip, sizler için dua ediyordur.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ayhan abicim Allah sabır versin çok üzücü bir durum. İnşallah bidahakine sevinirsiniz.

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik

Ayhan abi Allah sizlere sağlık sıhhat versin, Seni çok ama çok iyi anlıyabiliyorum ,Benimde başımdan benzeri bir olay geçti tabi benimki 27 haftalık idi, Gerçekten üzücü bir durum allah sizlere sabır versin zor bir süreç canınızı sıkmamaya bakın. Bu gibi durumlarda anne hayatı da ciddi anlamda tehlikeye giriyor en azından buna şükredin. Ama tekrardan diyorum allah sabırlar versin,Hiç üzülmeyin.

Bu arada Dinen de diğer tarafta sizlere şefaatçi olacak bunu unutmayın sabır en büyük erdemdir unutmayın abi :seytan:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Çok üzüldüm, başınız sağolsun...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Evet tesellilerimiz var.Annemizin sağlık durumu iyi ve başka bir gebelik için engel teşkil eden bir durum yaşanmadı.Ayrıca dediğiniz gibi o artık bir melek oldu ve öbür tarafta bizim şefaatçimiz olacak.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Cenabı Hakk sizlere can sağlığı versin. Yengemizin sağlığını etkilememiş olması teselli...

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Geçmiş olsun ve Allah sabırlar versin Ayhan. Eşinin ve senin bu dönemde güçlü olmanız gerekli.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Allah sabırlar versin inşallah. Taktir Allah'ın olduktan sonra her şeye şükretmek gerekir..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ayhan'cım, Allah sabır versin kardeşim. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Psikolojik durumlarınıza dikkat edin. Üzücü bir durum. Allah beterinden saklasın kardeşim. Doğmuş/doğacak çocuklarına Allah uzun ömür versin.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Mümkün olduğunca olgun karşılamaya çalışıyoruz.Çok şükür çok yol aldık...Eşim ile birlikte çevremizdeki insanları artık biz teselli edecek duruma geldik.İnşallah daha da iyi olacağız.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Başınız sağolsun. Allah sabır versin. Çok üzüldüm.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Yavrucuğa Allah rahmet eylesin , size de sabır versin.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin. Size geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...