İçeriğe Yönlendir

22 Haftalık Bebeğimizi Kaybettik...

Ayhan Onaran

Recommended Posts

Mehmet Teoman Tuncel

Başınız sağ olsun, ve çok çok geçmiş olsun. Buna benzer sıkıntıları eşimden dolayı çok defa yaşamış biri olarak tek tesellisi daha büyük problemler yaşamamış olmanız diyeceğim. Çünkü bundan 3-4 sene önce yakın bir arkadaşımın eşi ilerlemiş hamilelik döneminde bırakın çocuğu kaybetmeyi, eşini bile kaybetme riski yaşadı.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Allah daha kötülerinden korusun...Allah tekrarını göstermesin.Bu işlerin şakası yok.Çok ciddi durumlar söz konusu olabiliyor.

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun.Bol sabır diliyorum.Rabbim tekrar böyle acılar vermesin.Dileğim yaşayacağınız güzel yıllarda sağlıklı bir evlada sahip olmanız.

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

Geçmiş olsun kardeşim. Zor işler gerçekten. Eşinin sağlığı bu gibi durumlarda öncellikli oluyor. Her işte bir hayır vardır. Kadınları biraz daha etkilyor bu durum yanında olma zamanı..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Mümkün olduğu kadar eşimi yalnız bırakmamaya dikkat ediyorum.Zor bir durum bunun farkındayım.Benim için ne kadar zorsa onun için kat be kat daha zor.İnşallah en hasarsız şekilde atlatacağız.Hiç ağlamamak,üzülmemek de olmuyor...Önemli olan her şeyi dozunda yaşayabilmek.

Yorum bağlantısı
Sevgin Yılmaz

Geçmiş olsun,oluyor böyle hadiseler ne yazıkki.Biz arka arkaya 2 tane kaybettik.Ama şimdi 2 tane oğlumuz var.Bir 23 nisan günü defnetmiştik 2.yi herkes tatildeyken...Sabırlar diliyorum.

Yorum bağlantısı
Ercan Çakır
(düzenlendi)

geçmişler olsun ve allah sabırlar versin :D . eşinizin sağlıklı çok şükür , en doğru olanı yapıyorsunuz... allah yardımcınız olsun , acınızı paylaşıyorum.. :D

tarihinde Ercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

İyi dilek ve temennileriniz için sağolun.Yazdıklarınızı okudukça yalnız olmadığımı daha iyi anlıyorum.Eksik olmayın...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Dönmez
Maalesef bir hafta önce 22. haftalık bebeğimizi erken membran rüptürü yüzünden kaybettik.Bugün hastaneden taburcu olduk...Tek tesellimiz kalp atışlarının annesinin karnında kendiliğinden durması oldu.Biz onu yaşatmak için elimizden gelen her şeyi yaptık ama Allah'ın takdiri buymuş.Onunda kaderi böyle yazılmış...Veren de Allah ,alan da Allah...Bizim vicdanımız rahat.Aslında biz sadece seyirciyiz.Yaradan istemiyorsa hiç bir şey olmuyor.Şuan da gebe olan tüm anne ve baba adaylarına Allah kolaylık versin.Allah tamamına erdirsin..Bu ara da erken membran rüptürü bebeğin kesesinin erken dönemde açılması anlamına geliyor.Sular erken boşalıyor.Çok istisnai olsa da bazen tekrar açılan kese kendi kendini onarıp gebelik kaldığı yerden devam edebiliyormuş.İşte başımıza böyle bir durum geldi ve geçti...Sizlerle paylaşmak istedim.

allah sabır versin abi .kelimelerin yetersiz kaldığı anlar bunlar.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ayhan Onaran

Sağolun.Teşekkür ederim..Evet 27.haftalık olduktan sonra doğduğunda yaşama şansı oluyor ondan öncesinde maalesef..

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Ayhan Allah sabır versin. Annenin psikolojisi çok önemli. Sana büyük görev düşüyor ve düşecek.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Amin.Elimden geldiği kadar bir şeyler yapmaya çalışıyorum.Gerçekten zor bir durum.Aklımızdan çıkartıp atamıyoruz.Ne kadar unuttuk,yaşandı bitti desek de kafamızı kurcalıyor.Allah büyüktür.Zaman en iyi ilaç..

Yorum bağlantısı
İlhan Kayım

Başınız sağolsun.Ayrıca çok geçmiş olsun.Allah tekrarını göstermesin.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Minik yavrumuza Allah rahmet eylesin, size de sabır versin.

Allah kimseye evlat acısı vermesin.

Yorum bağlantısı
Misafir

Çok geçmiş olsun, hayır ve şer allahtandır...Allah sizlere uzun ömür versin, dualarımız sizinle...

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ayhan Bey yeni gördüm, çok üzüldüm. Allah sizlere uzun ve hayırlı ömürler versin.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sağolun abilerim,kardeşlerim..Allah razı olsun.İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Ayhan Bey bizde daha önce bir bebeğimizi hamileliğin çok başlarında kaybetmiştik, gerçekten üzücü bir durum ancak şu an çok şükür ki 20 aylık bir aslan parçasına sahibiz.Zaman bu işlerde en iyi ilaç, umarım en kısa zamanda herşey yoluna girer ve bebeğinizi kucağınıza alırsınız.

Yorum bağlantısı
Kasım Atlı

Allah sabır versin.. Başınız sağolsun..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ayhan Bey bizde daha önce bir bebeğimizi hamileliğin çok başlarında kaybetmiştik, gerçekten üzücü bir durum ancak şu an çok şükür ki 20 aylık bir aslan parçasına sahibiz.Zaman bu işlerde en iyi ilaç, umarım en kısa zamanda herşey yoluna girer ve bebeğinizi kucağınıza alırsınız.

İnşallah bizimde temennimiz bu yönde.Allah bağışlasın.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Başınız sağolsun.Teselliniz, kollarınıza almadan rahmete kavuşması olsun diyelim.Evlat acısını Allah kimseye yaşatmasın .. :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...