İçeriğe Yönlendir

22 Haftalık Bebeğimizi Kaybettik...

Ayhan Onaran

Recommended Posts

Murat Küçük

Başınız sağolsun Ayhan abi.Allahım sabır sıhhat versin. :nazar:

Yorum bağlantısı
Davut Çavdar

Başınız sağolsun hocam, Allah sabır versin.. Sizin de dediğiniz gibi veren de alan da Allah..

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Başınız sağolsun. Allah sabırlar versin.

Acınızı derinden paylaşıyorum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bu konuyu okuyan,buraya bir iki satır da olsa bir şeyler yazan herkese gönülden teşekkür ederim.Gerçekten mutluluklar paylaşıldıkça çoğalıyor,acılar da paylaşıldıkça azalıyor.İyi dileklerinizden dolayı hepinizden Allah razı olsun.İnşallah böyle bir şeyi bir daha yaşamayız...

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

Biz de ilk çocuğumuzu henüz 11. haftasında kaybetmiştik, rutin kontrol diye gittik ve kalbinin artık atmadığını gördük. Şimdi buradan bakınca olağan bir şey gibi geliyor ama o gün büyük bir travma olmuştu. Şu an 28. haftasında oğlum, inşallah kucağımıza almak da nasip olur ama gidenler hep bir yerlerinde kalıyor insanın.

Allah size ve özellikle eşinize sabırlar versin, mümkün olduğunca yalnız bırakmayın ve ara ara ağladığını gördüğünüzde ona burada okuduklarınızdan bahsedin.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
Biz de ilk çocuğumuzu henüz 11. haftasında kaybetmiştik, rutin kontrol diye gittik ve kalbinin artık atmadığını gördük. Şimdi buradan bakınca olağan bir şey gibi geliyor ama o gün büyük bir travma olmuştu. Şu an 28. haftasında oğlum, inşallah kucağımıza almak da nasip olur ama gidenler hep bir yerlerinde kalıyor insanın.

Allah size ve özellikle eşinize sabırlar versin, mümkün olduğunca yalnız bırakmayın ve ara ara ağladığını gördüğünüzde ona burada okuduklarınızdan bahsedin.

Allah sağlık ve sıhhatle tamamnıa erdirsin.

Yorum bağlantısı
Vural Dirimeşe

Ayhan Bey, Başınız sağolsun. Allah sabır versin. Çok üzüldüm. Allah sizlere sağlık ve sıhhat versin.

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Çok geçmiş olsun Allah sabrınızı arttırsın inşallah

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Başınız sağ olsun. Cennette kucağınıza almayı rabbim nasip etsin.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Ayhan abim,dün yollardaydım foruma giremedim ve şimdi görünce üzüldüm. Başınız sağolsun abicim, Sana ve yengeme sabır dilerim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

başınız sağ olsun. çok üzücü bir durum.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Ayhan başınız sağolsun yengeye de çok büyük geçmiş olsun.Allah sabır versin sana ve eşine.

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Başınız sağolsun, Allah sabır versin abi. :)

Yorum bağlantısı
Sezai Özcan

abicim başın sag olsun bizdede doum sendurom dediler 1 aydır o hastane bu hastane oraştık 1 hafta önce sonuçlar cıktı cok iyi cıktı ve 1 ay boyunca düşunmekten uyuyamıyordum bile o yüzden seni iyi anlıyorum herşey allahtan abi

Yorum bağlantısı
Çağdaş Hatırnaz

Allah bunu unutturacak acılar vermesin. Başınız sağolsun..

Yorum bağlantısı
Fikret Karaca
Maalesef bir hafta önce 22. haftalık bebeğimizi erken membran rüptürü yüzünden kaybettik.Bugün hastaneden taburcu olduk...Tek tesellimiz kalp atışlarının annesinin karnında kendiliğinden durması oldu.Biz onu yaşatmak için elimizden gelen her şeyi yaptık ama Allah'ın takdiri buymuş.Onunda kaderi böyle yazılmış...Veren de Allah ,alan da Allah...Bizim vicdanımız rahat.Aslında biz sadece seyirciyiz.Yaradan istemiyorsa hiç bir şey olmuyor.Şuan da gebe olan tüm anne ve baba adaylarına Allah kolaylık versin.Allah tamamına erdirsin..Bu ara da erken membran rüptürü bebeğin kesesinin erken dönemde açılması anlamına geliyor.Sular erken boşalıyor.Çok istisnai olsa da bazen tekrar açılan kese kendi kendini onarıp gebelik kaldığı yerden devam edebiliyormuş.İşte başımıza böyle bir durum geldi ve geçti...Sizlerle paylaşmak istedim.

Allah sabırlar versin eşine ve sana. katlanılması zor bir acı. Ama takdir yüce Allahdan.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

İyi dilek ve temennileriniz için hepinize ayrı ayrı yürekten teşekkür ediyorum.Eksik olmayın...

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Ayhan hocam mesajı şimdi gördüm, Allah size sağlık versin, onun her işinde bir hayır vardır,

İnşallah Allah size hayırlı bir çocuk verir, canınız sağ ya çok şükür...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...