İçeriğe Yönlendir

Ka - Stop Ediyor

Sertac Boz

Recommended Posts

feyza balta

Avukat, şahitler var dava acariz gerekirse dedi ama bakalım neler olacak. Araba binanın doğal gaz kutusu yanında yanmış com sukur yola cikmamistik ve birileri farkedip hemen itfaiyeyi aramış yoksa gerçekten çok kötü şeyler yaşayabilirdi. Çok sukur suanki duruma diyorum gerisi artık bir şekilde halledilecek

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhabalar tekrar. Aracim.conta yakmış yaptırdım adam radyator dahil herşeyi yaptırdı aldım 15 dk mesafede zaten park ettim aradan 5 6 saat geçti sokakta itfaiye sesi bir çıktım arabam yanıyor on tamamen yandı şuan usta gelip bakarim benden kaynakliysa yaparım diyor. Polis de itfaiyede rapor tuttu. Ne yapmalıyım sizce?

Çok geçmiş olsun Feyza hanım. Ustaların önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Neyse ki sadece mala zarar gelmiş. Yanmış aracın geri dönüşü çok zordur. Umarım aracınızı satın alır da kurtulursunuz bu dertten...

Yorum bağlantısı
feyza balta

Ne kadara satmayı dusunuyordun diye sordu satın almayı mi teklif edecekti sizce sanı bey?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ne kadara satmayı dusunuyordun diye sordu satın almayı mi teklif edecekti sizce sanı bey?

Mümkündür, abartmadan rakam verin, hemen alsın derim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yazılandan fikir yürütüyoruz ancak öylr bir durumda aracı satın

Yorum bağlantısı
feyza balta

Normalde satacagim rakamı dedim yok canım o kadar etmez diyip güldü bir daha bir yoklayayim tesekkur ederim iyi bir yol olabilir bu

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
feyza balta

merhabalar yeniden,

aracımın yandığından bahsetmiştim, usta; yapmak yerine aldığım rakamı bana geri ödemeyi kabul etti. seçilecek ustanın önemini saçma bir tecrübeyle öğrenmiş oldum. şimdi ford ka'm hurda olarak satılacak ve usta üstünü ekleyip paramı ödeyecek. aldığımdan beri sürekli sorun yaşatan ( kaldı ki vosvostan bu araba sayesinde vazgeçirebilmişlerdi beni) araba bana 0,8 motor Matiz'imi bile özletti. 

sözün özü, aracı aldığımdan beri her yazdığım soruya cevaplar verdiğiniz için teşekkür ediyorum. hakkınızı helal edin, iyi günler herkese.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

merhabalar yeniden,

aracımın yandığından bahsetmiştim, usta; yapmak yerine aldığım rakamı bana geri ödemeyi kabul etti. seçilecek ustanın önemini saçma bir tecrübeyle öğrenmiş oldum. şimdi ford ka'm hurda olarak satılacak ve usta üstünü ekleyip paramı ödeyecek. aldığımdan beri sürekli sorun yaşatan ( kaldı ki vosvostan bu araba sayesinde vazgeçirebilmişlerdi beni) araba bana 0,8 motor Matiz'imi bile özletti. 

sözün özü, aracı aldığımdan beri her yazdığım soruya cevaplar verdiğiniz için teşekkür ediyorum. hakkınızı helal edin, iyi günler herkese.

Feyza hanım,

Öncelikle tekrardan geçmiş olsun dileklerimi kabul edin. Burası bir forum ancak biz bir aileyiz. Araçlarımız, adı üstünde, bir araç. Amaçlarımız ise beraber olabilmek. Siz aracınızı satıyorsunuz diye gitmeyin, biz hep sizleri aramızda görmek isteriz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...