İçeriğe Yönlendir

Servis Ve Usta Önerileriniz (Ankara)

Orçun Ural

Recommended Posts

siz direksiyonu bulun, tuncay usta onu aktif hale getirecektir.

Direksiyonu buldum. Hafta sonu gideceğim Tuncay Usta'ya. Daha önce fiestaya yapmadım dedi. Bakalım benim araç ilk olacak eğer becerebilirsek :)

Yorum bağlantısı
Tamer Terzi

Direksiyonu buldum. Hafta sonu gideceğim Tuncay Usta'ya. Daha önce fiestaya yapmadım dedi. Bakalım benim araç ilk olacak eğer becerebilirsek :)

Hayirli olsun, umarım aktif olur,

Yorum bağlantısı
Ersin atak

Merhabalar, bende foruma yeni üye olup tavsiyelerinizi okuyarak bir çok usta gezipte çözemediğim sorun için Focus I  2005  model aracımı Öner Otomotive götürdüm, ve bugün aracımı aldım Tuncay Bey ile tanıştık kendisi çok ilgilendi. aracımda rolanti dalgalanması, boşa alınca stop etme, motor titremesi, hararet yükselmesi, tekleme sorunu vardı sağolsun ekstra masrafa sokmadan hemen sorunu tespit etti, aracın subab takımı değişti ve şuan çok şükür saat gibi aracım.. Öner otomotivi öneren arkadaşlara ve Tuncay Bey e teşekkür ederim, Allah razı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ekrem Şeker

Merhabalar

Tavsiyeleriniz üzerine erinmeyip Boludan kalkıp 200 km yol yaparak Öner Oto-Tuncay Usta'nın yanına gittim. Usta nın ilgisi güleryüzü için bile valla kalkıp giderdim. Ufak tefek aklıma takılan şeyler vardı beraber test sürüşüne çıktık, gerekli ayarlamaları ve değişimleri yaptı. Aracı genel olarak kontrol etti yaşına göre durumunun çok iyi ve diri olduğunu söyledi. :) Gözden çıkardığım fiyatın yarısını ödeyip gönül rahatlığıyla Boluya döndüm. Vesile olanlara ve Tuncay Usta ya gönülden teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Haklı

bende geçen günlerde tuncay ustaya gittim. saolsun çok ilgilendi. araçta rolantide dalgalanma ve stop etme vardı. hemen çözdü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

bende geçen günlerde tuncay ustaya gittim. saolsun çok ilgilendi. araçta rolantide dalgalanma ve stop etme vardı. hemen çözdü.

Sebep neymiş acaba?
Yorum bağlantısı

Bende yeni bir ford kullanıcısı olarak, kaliteli ve dürüst bir usta arayışındaydım.

Genel olarak herkes Öner Ford Tuncay Usta'yı tavsiye etmiş.

En yakın zamanda kendisiyle hem tanışıp, hemde aracımın gerekli bakımlarını yaptıracağım.

Yorum bağlantısı

Hafta sonu ikinci defa Tuncay Ustayı (öner Oto) ziyaret ettim. Bu defa Şefkatli Admin'imizle (Serkan Toker) birlikte Tuncay Ustanın çayını içtik. Biraz sohbet ettik ve benim aracın işlemi sonrasında ayrıldık.

Ben Tuncay ustayı beğeniyorum. Özellikle Ford konusunda bir çok arıza kodunu bile ezbere bilen bir arkadaş. Gönül rahatlığıyla aracınızı emanet edebilirsiniz.

Ancak; gidecek arkadaşların mutlaka Tuncay ustayı görmeleri ve aracı öyle bırakmaları tavsiye olunur.

Kendisine başta donanım haber olmak üzere bir çok forumdan yönlendirme yapılıyormuş. Biz fctr'nin anahtarlığını hediye ettik. Gidecek arkadaşlar da fctr'den geldiklerini belirtirlerse daha memnun kalacaklardır.

Yorum bağlantısı

Hafta sonu ikinci defa Tuncay Ustayı (öner Oto) ziyaret ettim. Bu defa Şefkatli Admin'imizle (Serkan Toker) birlikte Tuncay Ustanın çayını içtik. Biraz sohbet ettik ve benim aracın işlemi sonrasında ayrıldık.

Ben Tuncay ustayı beğeniyorum. Özellikle Ford konusunda bir çok arıza kodunu bile ezbere bilen bir arkadaş. Gönül rahatlığıyla aracınızı emanet edebilirsiniz.

Ancak; gidecek arkadaşların mutlaka Tuncay ustayı görmeleri ve aracı öyle bırakmaları tavsiye olunur.

Kendisine başta donanım haber olmak üzere bir çok forumdan yönlendirme yapılıyormuş. Biz fctr'nin anahtarlığını hediye ettik. Gidecek arkadaşlar da fctr'den geldiklerini belirtirlerse daha memnun kalacaklardır.

Cumartesi siz çıkmışsınız ben girmişim abi, 5 dk ile kaçırdım sizi

Yorum bağlantısı

Cumartesi siz çıkmışsınız ben girmişim abi, 5 dk ile kaçırdım sizi

Kısmet Eray, bir dahakine inşallah.

Yorum bağlantısı
Barış Demir

An itibariyle Tuncay beyin yerindeyim 2007  benzinli fiestamın baskı balata değişimi ve bir kaç ekstra işi yapılıyor.

Yorum bağlantısı

An itibariyle Tuncay beyin yerindeyim 2007 benzinli fiestamın baskı balata değişimi ve bir kaç ekstra işi yapılıyor.

slm soyle benden [emoji1]
Yorum bağlantısı
Barış Demir

selamınızı söyledim.Beni büyük bir dertten kurtardılar.Tuncay beye ve akın ustaya teşekkürler

slm soyle benden [emoji1]

Yorum bağlantısı
Barış Demir

Tuncay beyle 2011 yılında bir yakınım vasıtasıyla tanışmıştım. Aracımın triger değişimini yapmıştı. o işlemle ilgili hiç sıkıntı yaşamadım.Bu tip büyük işlemler yaptıracağınızda Tuncay beyle de görüşün bence...

Yorum bağlantısı
Selçuk Kara

Ben de 70000 bakımı için bu cumartesi Tuncay ustanın yanına gittim. Çok memnun kaldım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Can Yıldırım

Okadar çok cevap Yazılmış ki Aradığımı bulamadım . Ankara da önerdiğiniz yetkili servis hangisidir .3,4 tane var herhalde ,Başer,tan,otokoç??teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Okadar çok cevap Yazılmış ki Aradığımı bulamadım . Ankara da önerdiğiniz yetkili servis hangisidir .3,4 tane var herhalde ,Başer,tan,otokoç??teşekkür ederim

Tan Oto..

Yorum bağlantısı

Onerileriniz doğrultusunda an itibariyle Tuncay ustanın servisindeyim. Triger seti değişecek ve gerekli kışlık bakımı yapılacak. Memnun kalacağımı umuyorum. Ilgisi ve alakası gerçekten takdire şayan.

Yorum bağlantısı
Mehmet Polat

Çetin Hocam boşuna tavsiye etmiyoruz Tuncay Usta'yı; çünkü onun marifeti iyi bir usta olması değil, dürüst bir insan olması. Dürüstlük her şeyden önemli... :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Çetin bey sizi görmüştüm orada ama forumdan geldiğinizi bilmiyordum. Tanışamadık sizinle. Benimde fiesta nın triger seti ve devirdaim pompası değişti, maf sensörü temizlendi, antifiriz konuldu, ufak tefek isleri yapıldı. Sağolsun hem Tuncay usta, hemde akın usta gayet iyi ilgilendiler. Tekrar kendilerine ve buradan Tuncay ustayi onerenlere teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Murat Vahap Şendoğan

İyi günler arkadaşlar,

Ben Ankaraya yeni taşındım ve arabamın bakım zamanı geldi. Yorumlarınızdan okuduğum kadarıyla Tuncay ustayı herkes tarif ediyor. Ona götürebilirim ancak benim araba daha önce hiç özele gitmedi hep yetkiliye götürdüm çünkü sık sık işimden dolay şehir değiştiriyordum. Arabamıda değiştirmeyi düşündüğümden yaza doğru son kez yine yetkiliye götürmek istiyorum aslında. Birde 31 aralığa kadar yetkili servislerde de baya indirim var (%35). Sizce hangisine götürmeliyim (TUR, TAN AĞAÇLI, OTOKOÇ...vs).

Bir konuya daha değinmek istiyorum. Anakaraya taşınmadan az önce ramazan bayramı arefesinde arabama arkadan çarptılar bağaj kapağı ve tampon değişti bunun için Anakaraya taşınınca TUR otoya verdim (TANDOĞAN civarındakine) tam 1 ay da teslim aldım parçayı bir türlü takip edip getirtemediler ben ve babamın uğraşları sonucu (experi aradık parça temin eden depoyu aradık filan) parçalar geldi 3 günde çıkardılar, anlayacağınız 3 günlük 1 işlem için tam 1 ay beklettiler bundan dolayıda TUR otoya gitmek pek istemiyorum aslında. Ağaçlı içinde netten araştırmam sonucu memnuniyetsizlk gördüm. Otokoç içinde Türkiye geneli bir sıkıntı mevcut okuduğum yorumlarda. TAN hakkında net bir bilgi edinemedim. Sizin değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Eser Kaplan

Arkadaşlar Tuncay Usta (Öner Oto) yedek parça kaporta işine de bakıyor mu? Benim arka bagaj kapağının değişmesi gerekiyor. Giresun'a bu konuda çok güvenemiyorum.

Yorum bağlantısı

İyi günler arkadaşlar,

Ben Ankaraya yeni taşındım ve arabamın bakım zamanı geldi. Yorumlarınızdan okuduğum kadarıyla Tuncay ustayı herkes tarif ediyor. Ona götürebilirim ancak benim araba daha önce hiç özele gitmedi hep yetkiliye götürdüm çünkü sık sık işimden dolay şehir değiştiriyordum. Arabamıda değiştirmeyi düşündüğümden yaza doğru son kez yine yetkiliye götürmek istiyorum aslında. Birde 31 aralığa kadar yetkili servislerde de baya indirim var (%35). Sizce hangisine götürmeliyim (TUR, TAN AĞAÇLI, OTOKOÇ...vs).

Bir konuya daha değinmek istiyorum. Anakaraya taşınmadan az önce ramazan bayramı arefesinde arabama arkadan çarptılar bağaj kapağı ve tampon değişti bunun için Anakaraya taşınınca TUR otoya verdim (TANDOĞAN civarındakine) tam 1 ay da teslim aldım parçayı bir türlü takip edip getirtemediler ben ve babamın uğraşları sonucu (experi aradık parça temin eden depoyu aradık filan) parçalar geldi 3 günde çıkardılar, anlayacağınız 3 günlük 1 işlem için tam 1 ay beklettiler bundan dolayıda TUR otoya gitmek pek istemiyorum aslında. Ağaçlı içinde netten araştırmam sonucu memnuniyetsizlk gördüm. Otokoç içinde Türkiye geneli bir sıkıntı mevcut okuduğum yorumlarda. TAN hakkında net bir bilgi edinemedim. Sizin değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla,

Aracınız parçayı kasko veya trafik sigortasının tedariğinden beklemiştir. Gecikme bu yüzdendir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...