İçeriğe Yönlendir

Servis Ve Usta Önerileriniz (Ankara)

Orçun Ural

Recommended Posts

Serkan Toker

Ustanın geçici çözümünü anlamadım ? Kulak bozulmuş mu yerine mi oturmamış ?

Yorum bağlantısı
Efe Serhan Oğuz

Özellikle Alman otomobilleri için kesinlikle önerdiğim çok yakından tanıdığım bir yer var. Hem çok temiz, düzenli, hemde fiyatlar kesinlikle süper. Benimde yakından tanıdığım bir yer.

Selamımı söyleyip indirim istemeyi unutmayınız.(Efe Serhan)

Özdemir Garaj - Otobüsçüler Sanayi Sitesi, Macun Mahallesi 177.Cadde No:16/34 Yenimahalle/ ANKARA

(Gimat girişinde hemen.)

2Jd3vA.jpg

azvvOO.jpg

On 27.03.2018 at 15:19, Serkan Toker yazdı:

Ustanın geçici çözümünü anlamadım ? Kulak bozulmuş mu yerine mi oturmamış ?

Kulak motoru olması gerekenden aşağıda tutmaya başlamış. İki büyük vida ve somun var kulağı araca bağlayan. Oralardan yükseltme yaptı, motorun altı çarpıp ses ve titreşim yapıyordu. Motoru hafif kaldırınca kesildi ses, geçici bir çözüm olarak. Yeni kulak almam gerekli kısacası Serkan abi. 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
On 27.03.2018 at 15:28, Efe Serhan Oğuz yazdı:

Özellikle Alman otomobilleri için kesinlikle önerdiğim çok yakından tanıdığım bir yer var. Hem çok temiz, düzenli, hemde fiyatlar kesinlikle süper. Benimde yakından tanıdığım bir yer. Selamımı söyleyip indirim istemeyi unutmayınız.(Efe Serhan)

Özdemir Garaj - Otobüsçüler Sanayi Sitesi, Macun Mahallesi 177.Cadde No:16/34 Yenimahalle

Buranın sahibi kim acaba? Her araca bakıyorlar mı?

Yorum bağlantısı
Efe Serhan Oğuz

15 dakika önce, Koray Demir yazdı:

Buranın sahibi kim acaba? Her araca bakıyorlar mı?

Her araca bakıyorlar Hüseyin Özdemir sahibi, Ama özellikle Alman markalarda uzman.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Kenan Demir
(düzenlendi)

Hicbiri  hararet sorununu cozemedi😕

tarihinde Kenan Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Sağlam

Otomatik şanzıman tamirinde tavsiye ettiğiniz biri var mı? Araç seat

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mikail Alazcı
On ‎19‎.‎05‎.‎2018 at 18:23, Kenan Demir yazdı:

Hicbiri  hararet sorununu cozemedi😕

ankara öner otomotiv var ben daha dü gittim tayfun bey ilğilendi ve sorunu çözdü şiddetle tavsiye ediyorum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
Burak Öztrk

Öner oto Tuncay Usta halen tavsiyeleriniz arasında mı? Çoğu yerde herkes överek bahsetmiş, yorumlarsa olumsuz yazan çok çok nadir, bu derece iyi bir usta mı gerçekten? 

Focus 3'üm pws kavrama değişecek muhtemelen 1den 2ye geçişler çok sarsıntılı diğer viteslerde geçişleride sarsıntı yapmaya başladı, ayrıca çekiştede bi düşüklük var, rutin bakımada girecek 80binde aracım yağ filtre vs. Önerilerinize açığım farklı bi yer içinde. 

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ramazan Akkaya

Arkadaşlar park sensörüm arızalı. Ses hiç gelmiyor. Ekranda bazen gösteriyor bazen göstermiyor. Birde geri görüş kamera montajı olacak. Teyp ve sensör sonradan taktırma değil. Önerebileceğiniz usta varmıdır? Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Ramazan Akkaya yazdı:

Arkadaşlar park sensörüm arızalı. Ses hiç gelmiyor. Ekranda bazen gösteriyor bazen göstermiyor. Birde geri görüş kamera montajı olacak. Teyp ve sensör sonradan taktırma değil. Önerebileceğiniz usta varmıdır? Teşekkürler.

Emr Garage Emrah beye bir uğrayın sorununuzu çözecektir dürüst ve işini iyi yapan biridir.

https://www.emrgarage.com.tr/

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
Celal YÜCEL

Merhaba,
Hyundai Getz aracımızın balata değişimi ve bazı teknik sorunları için Ankara içerisinde güvenilir, işinin ehl-i usta öneriniz var mı?
Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ahmet Yükseli

Merhaba,

2018 model Ford Focus aracımın arka balataları için orjinal parça satan Şaşmaz veya Başkent Sanayi Sitesi taraflarında bildiğiniz bir yer var mıdır?

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Behlül Baş

2010 model Cruze aracımın baskı balatasını değiştireceğim. Ankarada nereye gitmemi tavsiye edersiniz?

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Mehmet Şaşmaz
Ahmet Yükseli yazdı:

Merhaba,

2018 model Ford Focus aracımın arka balataları için orjinal parça satan Şaşmaz veya Başkent Sanayi Sitesi taraflarında bildiğiniz bir yer var mıdır?

Teşekkürler.

"ÇİFTEL FORD İVEDİK SERVİS/YEDEK PARÇA"

Tuncay bey var. Fevkalade ilgili. 

Bir de şaşmaz kartal ford yedek parça gayet uygun fiyat.  Bir yanlışlarını görmedim. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...