İçeriğe Yönlendir

Servis Ve Usta Önerileriniz (Ankara)

Orçun Ural

Recommended Posts

Cengiz Korkmaz

5-30 motor yağı 80 tl

Hava filitresi 15 tl

Yağ filitresi 15 tl

Polen filitresi 20 tl

İşçilik 70 tl

Güler yüz ve ekstra hizmet bedava

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Ankarada arac yazilimini guncelleyebilecegim yer var mi beyin tamiri yapan yerde olabilir.cruise kontrolu aktif etmem lazim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Ankarada arac yazilimini guncelleyebilecegim yer var mi beyin tamiri yapan yerde olabilir.cruise kontrolu aktif etmem lazim.

Ben 10 gün önce Tuncay usta (Öner otomotiv) ya güncelleme yaptırmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Öner oto. Tuncay usta bu dediklerinizi yapıyor ;)

Yorum bağlantısı

Baska aracin beynini kopyalamam gerekiyor.ankarada bir hafta kalacagim.

Bu dediğiniz işin kolay kısmı :) Merak etmeyin kolaylıkla imajı alınıp hallolabiliyor. Kumandanızı tekrar kodlatmayı unutmayın :) 

Yorum bağlantısı
Cengiz Korkmaz

5-30 motor yağı 80 tl

Hava filitresi 15 tl

Yağ filitresi 15 tl

Polen filitresi 20 tl

İşçilik 70 tl

Güler yüz ve ekstra hizmet bedava

Yorum bağlantısı
Cengiz Korkmaz

Motor yağı 80 tl.

Yağ filtresi 20 tl.

Hava filtresi 20 tl.

Polen filtresi 20 tl.

Buji 30 tl.

Balata spreyi 5 tl.

İşçilik 70 tl.

Toplamda 245 tl. tuttu.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Yarın sabah servise 2.yıl bakımı için bırakıcam aracımı..henüz 17.200 km.de ama garanti nedeniyle girecek bakıma...

bakalım ne kadar fiyat çıkacak..500 liraya razıyım..hayırlısı :)

Yorum bağlantısı
Caner AKYOL

Sözen Oto Servis(Vehbi Usta)

Dökmeci İş Merkezi,5.Cad.No:13-18 Şaşmaz/ANKARA

(312)278 5973

(506)337 3313

dün yağ bakımı için gittim vehbi ustaya yağ bakımı, mazot, klima filtreleri, balatalar değiştirdik 330 TL tuttu sizce nasıl

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Merhaba abılerım benım aracın bakım zamanı geldı.Bu bakımda yakıt fıltresı,polen ve hava fıltresı,motor yagı degısecek.Baska ne var bılmıyorum.

Motor yagı olarak mobıl esp 5.30 tam sentetık yag kullansak nasıl olur?

Polen,hava filtrelerının ve mazot fıltresının orjınal markaları nedır?Bıde ankarada yetkılı servıs dısında nereye yaptırabılırım?Iyı bır ustaya ıhtıyacım var anlayacagınız.

Parcaları parcacıdan alacam.

Tesekkurler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Merhaba abılerım benım aracın bakım zamanı geldı.Bu bakımda yakıt fıltresı,polen ve hava fıltresı,motor yagı degısecek.Baska ne var bılmıyorum.

Polen,hava filtrelerının ve mazot fıltresının orjınal markaları nedır?Bıde ankarada yetkılı servıs dısında nereye yaptırabılırım?Iyı bır ustaya ıhtıyacım var anlayacagınız.

Tesekkurler.

Efe Bey;

Konunuz uygun bölüme alınmıştır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Tesekkurler.

efe bey aracinizin forumu okursaniz ozellikle konunuzun tasindigi konuyu kimi tavsiye edecegimizi anlarsıniz. iyi forumlar
Yorum bağlantısı
Emre Bitirir

Cumartesi günü aracimi burada tavsiye edilen öner oto tuncay ustama goturdum denildigi gibi cok ilgili alakali en önemlisi de guler yüzlü olmasi cok güzel cok memnun kaldim gidecek arkadaslara tavsim olur ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Efe Özer

Bende forumdakı abılerımın tavsıyesı uzerıne oner otomotıve tuncay beye gıttım.Memnun kaldım.

70 tl ıscılık odedım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metehan Şahin

Bende forumdakı abılerımın tavsıyesı uzerıne oner otomotıve tuncay beye gıttım.Memnun kaldım.

70 tl ıscılık odedım.

70 tl işçilik ne için ödediniz? Sadece filtre yağ vs. değişimi için mi yoksa ekstra bişeyler de var mıdır?
Yorum bağlantısı
Efe Özer

Normade sadece bakım ıcın.Sagolsun ılk defa geldıgım ıcın cıhaza bagladı,balataları ve dısklerı kontrol ettı,kampanaları acıp baktı vs.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Alptuğ Özcan

Arkadaşlar Tan otodan bi abimiz üye olmustu şuan ulaşamıyorum kendisine ismini bilen var mı acaba çok acil

Yorum bağlantısı
KADİR BERK

İyi akşamlar herkese foruma yeni üye oldum.yarın bende bir özel servise motor arızası için gideceğim.Forumda herkes tuncay ustadan memnun kalmış, oraya gitmmeyi düşünüyorum numarası olan varmı acaba?Yada başka bir yer önerecek olan muhtemelen EGR arızalı ve o değişecek ortalama ne kadar tutar bu konuda bilgisi olanda yardım ederse sevinirim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Tuncay ustanın adresi:  

Yıldırımlar Sanayii Sitesi, 1746/1. sok. No: 15 Şaşmaz-Ergazi

Tel: 0 532 604 22 50 

0 312 278 71 09

Memnun kalacağınızdan eminim. 

Masraf hakkında maalesef bilgim yok.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Kenan Koç

Kayınbabama yeni aldığımız 2004 ford fusion aracın benzinde rölanti,yüksek devirden boşa alıncada stop etme sorunu var alırken gösterdik gaz kelebeği arızası dendi.Temizlendi sorun geçmedi.Bilgisayardada gaz kelebeği arızası gòrünüyor.Ankara'da işinden iyi anlayan  kesin arızayı söyleyip hallede  bilecek işinin ehli tavsiye edebileceğiniz ford tamircisi varmı.şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kayınbabama yeni aldığımız 2004 ford fusion aracın benzinde rölanti,yüksek devirden boşa alıncada stop etme sorunu var alırken gösterdik gaz kelebeği arızası dendi.Temizlendi sorun geçmedi.Bilgisayardada gaz kelebeği arızası gòrünüyor.Ankara'da işinden iyi anlayan kesin arızayı söyleyip hallede bilecek işinin ehli tavsiye edebileceğiniz ford tamircisi varmı.şimdiden teşekkürler

Konunuzu birleştirdim. Burada usta tavsiyelerine bulabilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...