İçeriğe Yönlendir

Yetkili Servis Önerileriniz (İstanbul)

Serkan Öz

Recommended Posts

Fatih Öztürk

Merhaba arkadaşlar,

Daha önce ilgili başlıkta Adana'da araba göstermek için usta sormuştum ama ne yazık ki ben gidene kadar araba gitmiş :( Şimdi sizden ricam İstanbul Bakırköy'de bulunan bir arabayı göstermek için tekrar tavsiyelerinize ihtiyacım olacak. Araç 2005 Jatco, başından savmadan itina ile inceleyip bana öneride bulunabilecek usta tavsiyelerinizi beklemekteyim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk

Arkadaşlar 2013 yılına kadar olan mesajları taradım, daha eskiye bakmadım güncel olması için. Aydoğanlar ve No Name kaldı aklımda. Ancak hala güncel yorum ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. 2010 yılında Bursa'dan ilk focusumu alırken forumun yönlendirmesiyle aracımı fordextra'da inceletmiştim. Usta forumdan yönlendirildiğimi öğrenince ayrıca ilgilenmiş, baya detaylı bakmıştı, bu zamana kadar kullandığım en sorunsuz araba oldu o focus. Şimdi yine aynı tarz bir expertize ihtiyacım var. Çünkü araç dizel-otomatik, her ne kadar jatco gibi ünlü bir şanzımana sahip olsa da yine ikinci el dizel araba alıyorum, ve otomatik, yani faka basarsam yandım.

Güvenilir expertiz yapabilecek, yüzeysel bakıp başından sallamayacak mümkünse forumu bilen ve forumda bilinen bir usta/servise şiddetle ihtiyacım var. 

Hatırlatma: araç Bakırköy'de.

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
mehmet emin masmas

Arkadaşlar merhaba, aracimi 90binde baski+balata+volant degişimine goturdugum 5yillik ustam triger değişiminin geldigini söyledi ve dayco marka set almami soyledi. Aldim degistidik. Sonrasinda triger bilyesi ses yapmaya basladi tekrar goturdum bilye bozuk dedi, bilyeyi geri verdim. Ina marka bilye ile degistirdik.. ses kayboldu ancak bugun yine garip uğultu gibi ses duydum... Sonuc olarak ustamdan soğudum. 3 kez ayni dertten gittim ve sinirim bozuldu.. sikayetim olmayan triger setimi degistirip canimi sıktılar..

Saglam canimi yakmayacak bir ustaya ihtiyacim var belki bir sorun yok aracimda ama en azindan kontrol ettirmek istiyorum... Tesekkur ederim..

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Alp

İkitelli Başakşehir yolunda Dolapdere sanayide Mehmet Kanat var. EMS ford.

Vergi dairesinin tam arkasına düşüyor. Servisten ayrılma. Temiz çalışıyor

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Maslak no name servis osman usta forunda araştırın bulursunuz adresi.

+1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Küçükçekmece-Sefaköyde Şimşek oto sanayinde Niyazi ustam var, kısa tarifle adamdır.Her zaman başı kalabalıktır yanlız, gitmeden aramak şart

Yorum bağlantısı
mehmet emin masmas

Teşekkür ederim arkadaşlar, Amacım aracı tanıyan sağlam bir usta bulmak çünkü deneme yanılma yaparak canımı sıkan ustalar anca insanın kesesine zarar oluyor yasattıgı sinri stres cabası...

Maslak noname servis Osman ustayı duydum.. aslında diğer ustaların yerlerı bana daha yakın k.çekmecede oturuyorum... Aracı gosterdiğimde hallederiz deyip yaşadıklarımı tekrarlatacaksa hiç olmasın..

Yorum bağlantısı

Arkadaşlar merhaba, aracimi 90binde baski+balata+volant degişimine goturdugum 5yillik ustam triger değişiminin geldigini söyledi ve dayco marka set almami soyledi. Aldim degistidik. Sonrasinda triger bilyesi ses yapmaya basladi tekrar goturdum bilye bozuk dedi, bilyeyi geri verdim. Ina marka bilye ile degistirdik.. ses kayboldu ancak bugun yine garip uğultu gibi ses duydum... Sonuc olarak ustamdan soğudum. 3 kez ayni dertten gittim ve sinirim bozuldu.. sikayetim olmayan triger setimi degistirip canimi sıktılar..

Saglam canimi yakmayacak bir ustaya ihtiyacim var belki bir sorun yok aracimda ama en azindan kontrol ettirmek istiyorum... Tesekkur ederim..

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Emin Bey;

Konunuz uygun başlık ile birleştirilmiştir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Orhan Aksakallı

Merhaba;

Aracımda sorun var 3 4 yere gıttım çözemedıler bana sağlam ford ustası lazım hem elektrık ısı hem mekanık ısı yapan ıkısı ayrı ayrı da olur ama iyi usta lazım tanıyan bılen var mıdır ?

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Forumca tanınan Osman ustalar var Maslakta servis ismi no-name diye geçiyor forumda iletişim bilgileri olması lazım istersen oraya bir git...

Abi o usta hafta ıcı randevu fln zamanım yok okadar

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhaba;

Aracımda sorun var 3 4 yere gıttım çözemedıler bana sağlam ford ustası lazım hem elektrık ısı hem mekanık ısı yapan ıkısı ayrı ayrı da olur ama iyi usta lazım tanıyan bılen var mıdır ?

Konunuz birleştirilmiştir. Randevu kısmını tam anlamadım?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Abi o usta hafta ıcı randevu fln zamanım yok okadar

arabayı dükkan önüne parket anahtarı kapının altından at o kadar yeterli zamanınız vardır herhalde.

Yorum bağlantısı
Onur Taşcı

Arkadaşlar merhaba Ben de aranızayeni katıldım.

Anadolu yakası Pendik Kartal Tuzla ve Gebze civarı sürekli gidebileceğim bir yer arıyorum.

İlk olarak park sensörü taktiracağim. Malum servisler 250 tl + kdv istiyor ! Daha sonra ihtiyaç duydukça sürekli gidebileceğim yer olsun istiyorum.

Var mıdır önereceğiniz yer?

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Maltepe köprüsünün hemen orda metro istasyonunun karşısında nasford var ustalarımdır tavsiye ederim bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım. Kendim Güngörende ikamet etmeme rağmen aracım orası dışında hiçbir servis yüzü görmedi. [emoji1]

Yorum bağlantısı
Onur Taşcı

Teşekürler, bugün kendilerini aradım.Bakalım hafta sonu gitmeyi planlıyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Arkadaşlar merhaba Ben de aranızayeni katıldım.

Anadolu yakası Pendik Kartal Tuzla ve Gebze civarı sürekli gidebileceğim bir yer arıyorum.

İlk olarak park sensörü taktiracağim. Malum servisler 250 tl + kdv istiyor ! Daha sonra ihtiyaç duydukça sürekli gidebileceğim yer olsun istiyorum.

Var mıdır önereceğiniz yer?

Teşekkürler

Servis olarak kartal sanayide yazı kardeşler var kendimi bildim bileli babamda bende arabalarımızı onlara götürürüz, beni çok iyi tanırlar.

Yorum bağlantısı
Onur Taşcı

Sanırım renault araçlarına bakıyorlar. Ford lara bakıyorlar mı ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Sanırım renault araçlarına bakıyorlar. Ford lara bakıyorlar mı ?

Evet bakıyorlar 2 sene boyunca focusumu da onlara götürdüm.
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Servis olarak kartal sanayide yazı kardeşler var kendimi bildim bileli babamda bende arabalarımızı onlara götürürüz, beni çok iyi tanırlar.

Yazı kardeşlere biz de gidiyorduk nayloncu olduğumuz zamanlar. kangoo alırsak tekrar gidebiliriz. focusu karşısındaki mekanik ford a götürüyorum ben.

Yorum bağlantısı
Sertan Ilıca

Arkadaşlar merhaba büyükçekmece  beylikdüzü avcılar da tavsiye edeceğiniz özel servis varmı 

aracım 2012 c max 45000 bakımı yapılacak

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ferdi DOĞAN

S.a arkadaşlar yeni Ford tourneo Courier aldım. Araç şuan 240 km de.fakat araç bazen geri vitesten atiyor cızz gibi bir sesle.ve ileri ve geri kalkışlarda titreme yapıyor bazen bazıları motor kulaklarından olabilir dedi.Araba daha sıfır şaşırdım gerçekten. Bu konuda ne yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

S.a arkadaşlar yeni Ford tourneo Courier aldım. Araç şuan 240 km de.fakat araç bazen geri vitesten atiyor cızz gibi bir sesle.ve ileri ve geri kalkışlarda titreme yapıyor bazen bazıları motor kulaklarından olabilir dedi.Araba daha sıfır şaşırdım gerçekten. Bu konuda ne yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim.

Hayırlı olsun, fordlarda arada bir yapar, benimde şuan courierim var arada bir cıızz diye atıyor geri vitesten sıkıntı olacak bir durum değil. Ama içim rahat etsin derseniz Acıbadem Tepretoğullarına götürün orada Bora bey var selamımı söyleyin kontrol ederler.

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Özken

Silivri - Büyükçekmece taraflarında bir adet ford uzmanı lazım =) Bilen varsa buyursun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
hüseyin geylani

Ford araçları üzerinde 14 yıllık tecrübem var ford ustasıyim 6 ileri 5 ileri transit ve cornekt şanzımanlarini dağıtıp topluyorum her türlü ford aracın arızasıni çözüp giderebiliyorum ford motorlarini sikintisiz yapiyorum şuanda is arıyorum usta lazım olan varsa arkadaşla 0546 451 30 68 nolu telden ulasabilirsiniz

Çalışmak için ben varım sikintisiz 0546 451 30 68 bu numaradan beni ararsaniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...