İçeriğe Yönlendir

Yetkili Servis Önerileriniz (İstanbul)

Serkan Öz

Recommended Posts

İbrahim Berkay Karaöz

Selamun aleyküm cümleten hayırlı akşamlar , aracımız 2015 model ford fiesta 1.5 titanium x ,  senesi dolduğu için yarın servise götürmemiz gerekiyor, istanbul avrupa yakası servis önerileriniz hangileridir bilgilendirebilir misiniz ? teşekkürler iyi akşamlar .

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sertan Ilıca

Arkadaşlar merhaba büyükçekmece  beylikdüzü avcılar da tavsiye edeceğiniz usta ,özel servis varmı 

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Arkadaşlar merhaba büyükçekmece  beylikdüzü avcılar da tavsiye edeceğiniz usta ,özel servis varmı 

Bende Beylikdüzü nde oturuyorum ama Maslak no name gidiyorum memnuniyetten yol önemli olmuyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahmut KOYUN
(düzenlendi)

Merhaba, rölanti ve stop sorunumu bir türlü halledemedim. Bu konuda iyi bir yer önerebilir misiniz? Avrupa-Anadolu fark etmez. Gerekirse il dışına bile gitmeye razıyım.

Genelde NoName önerilmiş gördüğüm kadarıyla. Kendi ustam rölanti konusunda uzman olan bir yer bulmak lazım dedi ve bakmadı bile. NoName bu konuda iyi midir?

Not: Focus 2003

tarihinde Mahmut KOYUN tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Lemi Sam
(düzenlendi)

Selamlar, Anadolu yakasında işini ciddi ve düzgün yapan, detaylı bilgi verebilen, yapılan işlemleri kaydeden, kaliteli malzeme ve parça kullanan aracıma modifikasyon da yapabilecek servis var mı? 3 yıldır gittiğim yerden soğudum. Mümkünse sadece ford marka araçlarla ilgilenmesi tercihimdir. Teşekkür ederim.

Merhabalar,

Ben bugün yağ , yağ filtresi, hava filtresi, mazot filtresi, polen filtresi değişimi yaptırdım.

Gördüğüm en temiz servis ortamıydı.

Özellikle Serkan Bey ve Hasan ismindeki genç arkadaş çok ilgili ve özenliydi.

Genel kontrol de yaptılar, otomobilden çok anlayan biri değilim , sorularıma açıklayıcı cevaplar da verdiler.

Çok memnun kaldım.

Bu arada bütün ürünleri kendim satın alıp gittim, sadece işçilik hizmeti aldım.

Acıbadem Euroford.

Modifikasyon yaparlar mı bilmiyorum ama, İsterseniz telefonunu verebilirim, forum kurallarına uygunsa tabi.

tarihinde Lemi Sam tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mert Burak Akıncı

Merhaba arkadaşlar ford keleşler servisi hakkında bilginiz var mı İstanbul Bayrampaşa da bulunuyor

Yorum bağlantısı

Merhaba arkadaşlar ford keleşler servisi hakkında bilginiz var mı İstanbul Bayrampaşa da bulunuyor

Vakti zamanında giderdim,ilgi ve alakaları iyidi.şuan nasıl bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Mert Burak Akıncı

Vakti zamanında giderdim,ilgi ve alakaları iyidi.şuan nasıl bilmiyorum.

Teşekkürler Hakan bey bana en yakın servis olduğu için oraya uğrayacağım sanırım umarım memnun kalırım :)

Yorum bağlantısı
Mert Burak Akıncı

Merhaba arkadaşlar, sizlere sormuştum Bayrampaşa keleşler ford servisi nasıldır diye Hakan bey dışında kimseden yorum alamamıştım bugün fırsat buldum gittim randevum yoktu ancak konuyu anlattım çok ilgili ve yardımsever davrandılar ben ilk kez bu kadar ilgili ve sorun çözmek için uğraşan servis yetkilileri görüyorum BAYRAMPAŞA KELEŞLER FORD SERVİSİ gidildiğinde kesinlikle memnu kalacağınız bir yer olduğunu düşünüyorum.. İyi akşamlar :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Burak Akıncı

Demekki hala aynılar [emoji122][emoji122]

Kesinlikle

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Enis Evren

Merhaba, mondeo mk4 alma niyetindeyim.Aracı almadan önce ekspertiz yaptırmak istiyorum ya da mondeo nun kronik sorunlarından anlayan bir ustaya baktırmak istiyorum.Anadolu yakasında önerebileceğiniz yer var mı?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Merhaba, mondeo mk4 alma niyetindeyim.Aracı almadan önce ekspertiz yaptırmak istiyorum ya da mondeo nun kronik sorunlarından anlayan bir ustaya baktırmak istiyorum.Anadolu yakasında önerebileceğiniz yer var mı?

Konunuz birleştirilmiştir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ertaş Demir

Merhaba arkadaşlar

Ford Connect 2004 aracımın pompa sorunu var İkitelli de yalçın dizel var Bilgi ve ustalıkları nasıl bilgisi olan var mı?

İkitellide yine bildiğiniz iyi bir pompacı varmı 

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

aracımın triger seti değişimi ve genel bakımı için İstanbul da  yetkili servis tavsiyeleriniz varmı arkadaşlar, İstanbul da servise hiç gitmedim henüz, avrupa yakası öncelikli, şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı

aracımın triger seti değişimi ve genel bakımı için İstanbul da  yetkili servis tavsiyeleriniz varmı arkadaşlar, İstanbul da servise hiç gitmedim henüz, avrupa yakası öncelikli, şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Kırtman

Herkse hayırlı günler. Ümraniyede tavsiye edebileceğiniz ford ustası varmı. Aracımın trigerini değiştireceğim. 2011 focus benzinli otomatik.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
9 dakika önce, Emre Kırtman yazdı:

Herkse hayırlı günler. Ümraniyede tavsiye edebileceğiniz ford ustası varmı. Aracımın trigerini değiştireceğim. 2011 focus benzinli otomatik.

Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

bayrampaşada mavi oto var. Hasan usta işinin ehlidir. 0532-748-43-16 numarası. memnun kalırsınız

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ufuk Memiş

herkese hayırlı günler, aracım 2011 model 2.5 kasa hb dizel collection 55.000km deyim. Trigel seti ve devirdaimini değiştireceğim. Ayrıca rutin bakım zamanıda geldi. Bu işlemleri yetkili servistemi yoksa forumda tavsiye edilen ustalarlamı halletmeliyim. Servis fazla para istiyor ama karta taksit imkanı sunuyor. Sanayideki usta daha uygun fiyat veriyor ama daha önce sanayiye uğramışlığımda yok. Bana bu konuda fikir verirseniz memnun olacağım.
Teşekkürler şimdiden.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Ahmet Özge

Bende de 2011 2.5 kasa dizel hb 74000 deki aracımın yağ filtre bakımlarını tiger devir daim orjinal parçalarla kartal sanayine yeniletmiştim yaklaşık 800 tl gibi bi fayata yaptırdıydım. şahsuvaroğlu sadece triger ile devirdaime telefonda 2500 istemişti. Yoksa ustanız benimkini tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş

Abi ben kağıthanede oturuyorum. No name servis osman abiyi tavsiye ettiler. Daha önce hiç gitmedim oraya yakınım. Daha önce fordda son servis bakımını boschda yaptırdım. Fiyatlardan dolayı sanayiye gitmek zorunda kaldım. Sizinki collection mu

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Ahmet Özge

Titanyum

Garantisiz arabaya hiç gerek yok servise iyi bir usta bulup yola onla devam etmek en akıllacası. Servis fiyatlarıda şehirden şehire acayip fark ediyor ve istanbul en pahalısı sanırım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...