İçeriğe Yönlendir

Yetkili Servis Önerileriniz (İstanbul)

Serkan Öz

Recommended Posts

hüseyin geylani

14 yıllık tecrübem var ford ustasıyim 6 ileri 5 ileri transit ve cornekt şanzımanlarini dağıtıp topluyorum her türlü ford aracın arızasıni çözüp giderebiliyorum ford motorlarini sikintisiz yapiyorum şuanda is arıyorum usta lazım olan varsa 0546 451 30 68 nolu telden ulasabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Ekrem Fatih KARAHAN

Merhabalar. İstanbul Anadolu Yakasında (pendik, kartal, maltepe, bostancı civarı mümkünse) elektrik donanımı ve motor aksamı konusunda önerebileceğiniz işinin ehli usta var mı arkadaşlar? yardımcı olursanız sevinirim. 2011 1.6 dizel aracım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Merhabalar. İstanbul Anadolu Yakasında (pendik, kartal, maltepe, bostancı civarı mümkünse) elektrik donanımı ve motor aksamı konusunda önerebileceğiniz işinin ehli usta var mı arkadaşlar? yardımcı olursanız sevinirim. 2011 1.6 dizel aracım.

Konunuz birleştirilmiştir. Bilginize.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serkan Tekmen

Merhabalar, 

Tuzla, Pendik , Kartal civarı bakım için tecrübe ettiğiniz yer var mıdır ?

Yorum bağlantısı

Merhabalar, 

Kartal Sanayide Yazı Kardeşler servisi 20 yıllık servisimizdir, beni çok iyi tanırlar selamımı söyleyin Ferhat ustayı arayıp gereken neyse yapar.

http://www.yazikardesler.com

Yorum bağlantısı
Ahmet Özge

Yazı kardesler link ini acıncs renault servisi diye cikiyor. Bende fokus trigger dedistirecektim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Yazı kardesler link ini acıncs renault servisi diye cikiyor. Bende fokus trigger dedistirecektim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hepsini yaparlar merak etmeyin, marka ayırt etmezler daha önceki focusumu da oraya götürürdüm 

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Merhabalar,

Kartal oto sanayide Dayimin dukkani var isterseniz oda yardimci olur. Mekanik ford dukkan ismi.
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ömer Duran

istanbul pendikte expertiz yaptırabileceğimiz sağlam bir yer varmı 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

istanbul pendikte expertiz yaptırabileceğimiz sağlam bir yer varmı 

ben aracımı alırken burada expertiz yaptırdım ve aldım. mutlaka randevu alın gidecekseniz. expertiz sonrası her şeyi detaylı bir şekilde anlatıyorlar sonrada bütün sonuçların çıktıları dosya halinde veriyor. test sonuçlarının tamamını fren, dyno, kaporta, amartisör, vs. hepsini tek tek anlatıp dosya halinde veriyorlar.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Duran

ben aracımı alırken burada expertiz yaptırdım ve aldım. mutlaka randevu alın gidecekseniz. expertiz sonrası her şeyi detaylı bir şekilde anlatıyorlar sonrada bütün sonuçların çıktıları dosya halinde veriyor. test sonuçlarının tamamını fren, dyno, kaporta, amartisör, vs. hepsini tek tek anlatıp dosya halinde veriyorlar.  

randevu almak için aradım gelmeden yarım saat önce haber etseniz yeterli dediler ... tşkler 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

İzmir e gittim ama usta ellere uğrayamadim. Şimdi Anadolu yakasında kapsamlı bir servis lazım bana 2 3 mekan gezmeden halledelim işimizi.

Fren balata ve hidroliği değişecek

Direksiyon hidroliği değişecek

Termostat değişecek sanırım, hararet hiç 90 olmuyor

Alt takımdan ses geliyor değişecek parçalar var sanırım

Gaz kesip tekrar verinceye vuruntu var, motor yada şanzıman takozu değişecek sanırım.

Gitmişken hava filtresi de değişir [emoji14]

Birde film yaptıracağım onun için farklı bir mekan a gideriz sıkıntı yok :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Tekin
(düzenlendi)

Arkadaşlar bende 93 probe alarak aranıza yeni katıldım..istanbulda avrupa yakasında mekanik ve kaporta olarak bana tavsiye edebileceğiniz ustaları söyleyebilirseniz çok memnun olurum..

tarihinde Mehmet Tekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Tekin

Arkadaşlar herkese hayırlı günler benim 93 probenin baskı balata ve körüklerini değiştirmem gerekiyor istanbulda yönlendirebileceğiniz yerler neresi olur..yardımcı olursanız sevinirim..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar herkese hayırlı günler benim 93 probenin baskı balata ve körüklerini değiştirmem gerekiyor istanbulda yönlendirebileceğiniz yerler neresi olur..yardımcı olursanız sevinirim..

No Name size yardımcı olacaktır.

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Ben de uzak demeyeyim noname E gideyim bari. Randevu almak gerekiyor mu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Tekin

Üstad kusura bakma noname ne anlayamadım..birde konu nereye taşındı bilgilendirebilirseniz memnun olurum..hayırlı akşamlar..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ataman Danacı

Selamun aleyküm arkadaşlar.

Aracımı dün aldım.

2010 fiesta 1.6 sport 83.000 km ve 120ps

Aracı aldım alırkende farkettim marş geç alıyordu.

Dün akşama kadar inceledim.

Motor soğukken tekde alıyor biraz sıcakken geç alıyor çok yüklendiğimde saatlerce çalışmışsa hiç almıyor 10-15dk soğuması gerekiyor.

Ben İstanbul/Başakşehirde oturuyorum.

İkitelli organize sanayi bölgesi dibimde ve en büyüğü diyebileceğim ford servisi bunu çözemedi.

Araba 1-2 gün kalsın çözeriz dedi.

Üstüne birde araçtan bilgileri olmaması dizel mi otomatik mi diye sormaları moralimi bozdu.

Aynı zamanda eş,dostdan aldığım tavsiyelerle oraya götürmemem gerektiğini söyledi.

Bu civarda taktir ettiğiniz bir usta var ise yönlendirmenizi isterim.

Bu arıza ile birlikte aks ve klima ile değiştimem gereken parçalar var.

Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Selamun aleyküm arkadaşlar.

Aracımı dün aldım.

2010 fiesta 1.6 sport 83.000 km ve 120ps

Aracı aldım alırkende farkettim marş geç alıyordu.

Dün akşama kadar inceledim.

Motor soğukken tekde alıyor biraz sıcakken geç alıyor çok yüklendiğimde saatlerce çalışmışsa hiç almıyor 10-15dk soğuması gerekiyor.

Ben İstanbul/Başakşehirde oturuyorum.

İkitelli organize sanayi bölgesi dibimde ve en büyüğü diyebileceğim ford servisi bunu çözemedi.

Araba 1-2 gün kalsın çözeriz dedi.

Üstüne birde araçtan bilgileri olmaması dizel mi otomatik mi diye sormaları moralimi bozdu.

Aynı zamanda eş,dostdan aldığım tavsiyelerle oraya götürmemem gerektiğini söyledi.

Bu civarda taktir ettiğiniz bir usta var ise yönlendirmenizi isterim.

Bu arıza ile birlikte aks ve klima ile değiştimem gereken parçalar var.

Şimdiden teşekkür ederim.

Hoş geldiniz tekrardan.

MAslak'ta no name'e uğrayın, her işiniz nokta atışı çözülsün.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
ender özgün çakmak

Selamlar, Anadolu yakasında işini ciddi ve düzgün yapan, detaylı bilgi verebilen, yapılan işlemleri kaydeden, kaliteli malzeme ve parça kullanan aracıma modifikasyon da yapabilecek servis var mı? 3 yıldır gittiğim yerden soğudum. Mümkünse sadece ford marka araçlarla ilgilenmesi tercihimdir. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Yusuf Uyar

Anadolu yakasında yetkili servis önerileriniz var mıdır?

Tepretoğullarına gidiyordum eski aracım varken, Ataşehir otkoç evime çok yakın. Bunlar veya başka servisler hakkında görüşleriniz nelerdir, hangisini tavsiye edersiniz?

Yorum bağlantısı

Anadolu yakasında yetkili servis önerileriniz var mıdır?

Tepretoğullarına gidiyordum eski aracım varken, Ataşehir otkoç evime çok yakın. Bunlar veya başka servisler hakkında görüşleriniz nelerdir, hangisini tavsiye edersiniz?

Acıbadem tepretoğullarından şaşmayın Bora bey var orada yardımcı olur 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...