İçeriğe Yönlendir

Yetkili Servis Önerileriniz (İstanbul)

Serkan Öz

Recommended Posts

Sani Gerşon

Valla birinden öyle duydum, başka biri de hiç memnun olmadığını çok baştan savma iş yaptıklarını anlattı?

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

aradım şu an görüşüyorum; Nihat hatta, devam ediyorlar, web sitesini yenilemişler ve alliance ile anlaşmışlar..."kapattınız mı?" diye sorunca epey güldü...!

Yorum bağlantısı
Onur Korhan Göytan

peki daha kadıköy taraflarına gelsek

koşuyolu doğan oto mu yoksa ataşehir otokoç mu dersiniz?

yada o bölgede başka varsa

Yorum bağlantısı
Tufan Ünlü

Herford a geçen hafta gittim. Bu forumdan tavsiye üzerine gittiğimi de söyledim. Ben gayet memnun kaldım. Arabada da şimdilik herhangi bir sıkıntı yok. Ayrıca sıkıntı olsa bile işçiliklerinin arkasında duracaklarını düşünüyorum. Bana bu güveni verdi.

peki daha kadıköy taraflarına gelsek

koşuyolu doğan oto mu yoksa ataşehir otokoç mu dersiniz?

yada o bölgede başka varsa

Otokoç hakkında bir fikrim yok fakat Doğan otoya bakım için verdiğim arabadan yaklaşık olarak 0.75 lt fazla yağ çıkardıktan sonra mecbur kalmazsam (umarım kalmam) bir daha gideceğimi hiç sanmıyorum. Neyseki arabayı bakımdan aldıktan sonra benzincide yağını kontrol ettim. Çubuktaki max seviyenin oldukça üstünde olan yağın ne kadar fazla konulduğunu merak ettiğimden gidip bir serum hortumu ve büyükçe şırınga alıp max seviyeye gelene kadar yağ çektim. Yarım litrelik pet şişelerden biri ağzına kadar doldu diğeride yarılandı. Ayrıca bu durumu kendilerine ilettiğimde herhangi bir şekilde telafi etmeye çalışmak bir kenara dursun, pek şaşırmadılar bile.

Yorum bağlantısı
Mustafa Demirci

yetkili serviste çalışan eleman olarak eğer yetkili servis dışında bir arasanız kesinlikle kartal sanayii barış otoyu tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Herford a geçen hafta gittim. Bu forumdan tavsiye üzerine gittiğimi de söyledim. Ben gayet memnun kaldım. Arabada da şimdilik herhangi bir sıkıntı yok. Ayrıca sıkıntı olsa bile işçiliklerinin arkasında duracaklarını düşünüyorum. Bana bu güveni verdi.

Beklenen de budur... :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
yetkili serviste çalışan eleman olarak eğer yetkili servis dışında bir arasanız kesinlikle kartal sanayii barış otoyu tavsiye ederim

Barış Oto yu nasıl bulacağız? Mum lamı :D Telefon olsa :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mustafa Demirci

0532 577 18 44 mehmet usta

en azından yapılan işi ford kriterlerine uygun yapar yapmadığı işi yaptım deyipte parasını almaz

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erdoğan Temur

Merhabalar,

Aracı aldığımdan beri hiç servise götürmedim ve araba servisi yoluda bilmiyorum. Problemleri hep sizler sayesinde kendimce çözdüm yada çözmeye çalıştım.

Ford Fiesta TDCI 2006 model aracımı güvenilir bir yerde vites geçişlerindede biraz sertleşme olmaya başladı artık bakıma götürmek istiyorum.

Önerebileceğiniz istanbulda ford servisi yada özel servis var mı acaba ( İşçilik fiyatlarıda uygun olursa iyi olur :s )

Teşekkürler / İyi günler.

Yorum bağlantısı
Salim İmamoğlu
Merhabalar,

Aracı aldığımdan beri hiç servise götürmedim ve araba servisi yoluda bilmiyorum. Problemleri hep sizler sayesinde kendimce çözdüm yada çözmeye çalıştım.

Ford Fiesta TDCI 2006 model aracımı güvenilir bir yerde vites geçişlerindede biraz sertleşme olmaya başladı artık bakıma götürmek istiyorum.

Önerebileceğiniz istanbulda ford servisi yada özel servis var mı acaba ( İşçilik fiyatlarıda uygun olursa iyi olur :s )

Teşekkürler / İyi günler.

Gürler otomotiv var avcılarda forumumuzunda anlaşmlı yeridir özel servis.Yetkili ise Eresinlere gidebilirsiniz.Bu iki servisede benim adımla giderseniz gereken ilgi ve alaka sağlanıcaktır.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Cevaplar için teşekkür ederim.

Yarın gürler otomotive gideceğim.

Yorum bağlantısı
Fatih Bayram
Gürler otomotiv var avcılarda forumumuzunda anlaşmlı yeridir özel servis.Yetkili ise Eresinlere gidebilirsiniz.Bu iki servisede benim adımla giderseniz gereken ilgi ve alaka sağlanıcaktır.

Salim arkadaş,Bolu'da yetkili servis harici tavsiye edebileceğin, özel servis var mı?

Yağ,filtre,vs...periyodik bakım yaptırıcam,ayrıca şöyle genel bi kontrol ettiricem.teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Salim İmamoğlu
Salim arkadaş,Bolu'da yetkili servis harici tavsiye edebileceğin, özel servis var mı?

Yağ,filtre,vs...periyodik bakım yaptırıcam,ayrıca şöyle genel bi kontrol ettiricem.teşekkürler...

Oralarda öyle köşe bucak dükkan yoktur zaten.Sanayide var bi ustamızın dükkanı.Ramazan usta no:0532 769 37 71.Benim yönlendirdğimi söyleyin gerekeni yapar.Kendisinede çok selamımı iletin.

Yorum bağlantısı
Fatih Bayram
Oralarda öyle köşe bucak dükkan yoktur zaten.Sanayide var bi ustamızın dükkanı.Ramazan usta no:0532 769 37 71.Benim yönlendirdğimi söyleyin gerekeni yapar.Kendisinede çok selamımı iletin.

Çok sağol arkadaş,gidince selamınızı iletirim :D

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Sinan Kar

Merhaba aracın turbosunu göstermek için avrupa yakasında Ford servisi arıyorum.

Ama bunun dışında da sürekli kullanmak istediğim için tavsiye edebileceğiniz ve Ford'un bütün özelliklerinden (özellikle Focus 2) anlayan bir usta arıyorum..

yardımcı olabilirseniz sevinirim

iyi günler..

Yorum bağlantısı
Yasin Çelik
Merhaba aracın turbosunu göstermek için avrupa yakasında Ford servisi arıyorum.

Ama bunun dışında da sürekli kullanmak istediğim için tavsiye edebileceğiniz ve Ford'un bütün özelliklerinden (özellikle Focus 2) anlayan bir usta arıyorum..

yardımcı olabilirseniz sevinirim

iyi günler..

Özel servis ise Dolepdere Liderler oto ( halen duruyor ise Fatih bey ) sanırım aradığınız tüm detayları bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
Özel servis ise Dolepdere Liderler oto ( halen duruyor ise Fatih bey ) sanırım aradığınız tüm detayları bulabilirsiniz.

+ Osman usta

Yorum bağlantısı
Enis Sever

Florya Beşyol Özel Ford Servisi Volkan Usta

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
(düzenlendi)

daha bi yakın beşyol

tarihinde S tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sinan Kar

öneriler için teşekkürler, liderler bana daha yakın uygun gibi. c.tesi günü ayarlamaya çalışacağım, umarım sorunlar hallolur kolayca.

iyi günler..

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Erim Gülaçtı

arkadaşlar merhaba. hepinizin bayramı kutlu olsun.. bayram için geldiğim balıkesir'de park ederken fiestamın arka sağ çamurluğunun arka alt köşesini beton bir direğe çarptım :blink:( tam ölü noktaya gelmişti. gerçi ben de arkaya dönüp bakmalıydım. park sensörüne güvendik. neyse, sizden ricam istanbul'da bu tamiratı hakkıyla yapabilecek bir yetkili servis tavsiye etmeniz. her iki yakada da olabilir.. Çok teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Salim İmamoğlu
arkadaşlar merhaba. hepinizin bayramı kutlu olsun.. bayram için geldiğim balıkesir'de park ederken fiestamın arka sağ çamurluğunun arka alt köşesini beton bir direğe çarptım :rolleyes:( tam ölü noktaya gelmişti. gerçi ben de arkaya dönüp bakmalıydım. park sensörüne güvendik. neyse, sizden ricam istanbul'da bu tamiratı hakkıyla yapabilecek bir yetkili servis tavsiye etmeniz. her iki yakada da olabilir.. Çok teşekkürler..

Yetkili?G.Antepli kardeşler.Kaporta servisi iyidir Kadir usta kaporta şefi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...