İçeriğe Yönlendir

Yetkili Servis Önerileriniz (İstanbul)

Serkan Öz

Recommended Posts

Aşkın Barçın

Arkadaşlar,

2011 model focus dizel aracımı ilk defa Ford yetkilis servisine götüreceğim.

Müşteriye yaklaşımı, iyi fiyat politikası kalifiye işçilik, iyi teknisyenlerden oluşan servis sizce hangisidir ?

Nedenleri ile açıklarsanız çok sevinirim.

Tecrübeleriniz aktarmanızı rica edeceğim.

Özellikle Çağlar Abinin yorumları çok önemli...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sanırım ilk bakım, yeni otomobil, size en yakın olana gidin, 4 parça sarf malzeme değişecek, rakamları da aynıdır, fark olamaz.

Yorum bağlantısı
Hasan Tarlacı

Ford cevizli fyatı iyi,hizmet olarak hepsi aynı kalitede bence.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Arabadan bir şikayetiniz yoksa en yakını en iyisi. Zaten ciddi bir işlemde yapılmıyor taa 90,000 ne kadar... Randevulu gidin bekleyin alın çıkın 45 dakikalık işi var. Sabah 9 da bırakın akşama alın deselerde boşverin sıkıştırın biraz.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ford Cevizli ye gidin.

Servis müdürü Türker Bey'i bulun.

Çağlar Abi ve benim selamımı söyleyin.

Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın

Sanırım ilk bakım, yeni otomobil, size en yakın olana gidin, 4 parça sarf malzeme değişecek, rakamları da aynıdır, fark olamaz.

Çağlar Abi Göztepe tarafındayım ama gerçekten düzgün bir servise gitmek ve orada devam etmek istiyorum. Bu tarafdaki servislerin bazılıarı vukuatlı korkuyorum. Nokta atışı iyi yer olsun uzak olana bile giderim . Atılgan en uzak galiba.

Ford Cevizli ye gidin.

Servis müdürü Türker Bey'i bulun.

Çağlar Abi ve benim selamımı söyleyin.

Murat bey teşekkürler. Tamamdır Cevizli aklıma yattı. Ocak ayında gideceğim selamınızı söylerim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Türkeri bulursanız, ısrarla türk kahvesi söyletin kendinize, bana borcu var, size ödemiş olsun

Ocakta illaki yeni yıl zammmı gelir, ben olsam Aralıkta işi bitirirdim, hem bu aralara buz kazıcıyı atkı bere vs. hediyeler de var galiba

Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın

Türkeri bulursanız, ısrarla türk kahvesi söyletin kendinize, bana borcu var, size ödemiş olsun

Ocakta illaki yeni yıl zammmı gelir, ben olsam Aralıkta işi bitirirdim, hem bu aralara buz kazıcıyı atkı bere vs. hediyeler de var galiba

Tamamdır Çağlar abi Söylerim. Ocak ayında gideceğim. Sen okey verdikden sonra içim artık rahat.

Birde Abi geçen park yerrinde sağ arka kapı kolunu izasında 5 cm ileride birisi sanki kapıya sopayla vurmuş, hafif çöküntü oluşmuş.(1,5 cm kadar)

Boya sağlam küçük çizik var ama canım çok sıkıldı. Sanırım servis aracını yıkayan şöför fırça demirini vurmuş :-((

F kasko m var ama yeri çok kötü vakumla yapabiilir ler mi acaba ?

Değerli yorumlarını bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

focus sacına, düşük çaplı hasar oluşmuşsa, havalı çektirme cihazları ile işlem yapması çok zor.

Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın

focus sacına, düşük çaplı hasar oluşmuşsa, havalı çektirme cihazları ile işlem yapması çok zor.

Çağlar abi o küçük göçük hep gözüme batacak desene. Yok mudur çaresi.

Ziebart bu işte usta ama..

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ben gider gitmez söylüyor.

Senin istihkakını bayağı bir içtim abi. :tongue:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Çağlar abi o küçük göçük hep gözüme batacak desene. Yok mudur çaresi.

Ziebart bu işte usta ama..

Resmini çek ve boyat.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

vesile ile bende bu konuda sormuş olayım. benim aracım da şu an 11 bin km de. büyük ihtimal 2 aya kadar bakım zamanı gelir. bana en yakın servis Atılgan samandıra ford servisi. bu servis hakkında bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

genelde diğer ilçelerde pek işim olmadığı için uğramıyorum. ama servis tavsiyenize göre gidebilirim Çağlar abi.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ünal Ercan

Arkadaşlar,

2011 model focus dizel aracımı ilk defa Ford yetkilis servisine götüreceğim.

Müşteriye yaklaşımı, iyi fiyat politikası kalifiye işçilik, iyi teknisyenlerden oluşan servis sizce hangisidir ?

Nedenleri ile açıklarsanız çok sevinirim.

Tecrübeleriniz aktarmanızı rica edeceğim.

Özellikle Çağlar Abinin yorumları çok önemli...

bundan 4 sene önce focusun ön konsolundaki gizli bölmenin kapağı kırılmıştı.sıcaktan eridiği için üretim hatası yani kullanıcı hatası değil kesin.

o gün anadolu yakasında ne kadar servis varsa göstermiştim hiçbiri garantiden değişemeyeceklerini kullanıcı hatası olduğunu söylediler.

sadece Şansuvaroğlu garantiden değiştirdi yardımcı oldular.

o gün bugündür soğudum yetkili servislerden hepsi soyguncu garanti bitince özel servise götürmeye başladım bostancı sanayi gencer oto, kartal sanayi barış oto iyidir.

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Cevizli Ford benim tavsiye etmeyeceğim bir servis..

Ön tamponumda küçük bir yırtık sonucu kendilerinden dosya açtırmıştım,tampon onarıldı geldi taş gibi oldu kazada tamponun her yeri kırılsa bile buraya hiç bişey olmaz dediler,iyi peki yapın o zaman dedim şuan oranın boyası kabarık duruyor..

Ben Atılgan Ford'a gidiyorum..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Türker Gönüllü

Cevizli Ford benim tavsiye etmeyeceğim bir servis..

Ön tamponumda küçük bir yırtık sonucu kendilerinden dosya açtırmıştım,tampon onarıldı geldi taş gibi oldu kazada tamponun her yeri kırılsa bile buraya hiç bişey olmaz dediler,iyi peki yapın o zaman dedim şuan oranın boyası kabarık duruyor..

Ben Atılgan Ford'a gidiyorum..

Öncelikle kaskodan yaptırdığınız hasar işlemlerinde sigorta firmaları tampon,far radyatör vb malzemeleri yenilemek yerine onarım yöntemine başvuruyor.Bizde servis olarak onarımı yapılan tamponu boyayıp yerine takıyoruz eğer bizden kaynaklanan bir hatamız varsa sonuna kadar arkasındayız yaptığımız işin.

Müsait olduğunuz bir gün gün kahve içmeye bekliyorum sizi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Öncelikle kaskodan yaptırdığınız hasar işlemlerinde sigorta firmaları tampon,far radyatör vb malzemeleri yenilemek yerine onarım yöntemine başvuruyor.Bizde servis olarak onarımı yapılan tamponu boyayıp yerine takıyoruz eğer bizden kaynaklanan bir hatamız varsa sonuna kadar arkasındayız yaptığımız işin.

Müsait olduğunuz bir gün gün kahve içmeye bekliyorum sizi.

kahveciniz var mı Sn. Gönüllü, yoksa nescafenin hazır Türk kahvesini sıcak suya koyarak mı yapıyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çaycilari var ben kefilim. Kahve bayağı lezztli

Yorum bağlantısı
Türker Gönüllü

kahveciniz var mı Sn. Gönüllü, yoksa nescafenin hazır Türk kahvesini sıcak suya koyarak mı yapıyorsunuz?

Var her şey var merak etme

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tamponu takması kolay, yeter ki servis çıkışı ilk virajda düşmesin

Yorum bağlantısı
Türker Gönüllü

Tamponu takması kolay, yeter ki servis çıkışı ilk virajda düşmesin

Çağlar Bey uğraşma benimle ,getirtme beni

Türker abi, sedan focuslara ST tampon takıyor musunuz? :D

Sen iste kanat bile takarız , Çağlara bakma

Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın

Türker Bey merhaba,

Çağlar abinin tavsiyesiyle Ocak ayının sonuna doğru servisinize geleceğim. 15.000 ilk bakıma.

Kahvenizi içerim gelince.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...