İçeriğe Yönlendir

Cam Filmine Ceza

Hikmet Demirtaş

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

Benim arka camlar orjinal karartmalı polis ona birşey dermi veya ceza keserbilir mi?

FORD ile EGM o işi hallettiler bildiri yayınlamışlar...

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hem bu belge hemde arabanın kataloğu arabada duruyor ; Sorun çıkmaz bunları gösterince..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Memet Bey, ilk defa duyuyorum. Çok teşekkür ederim.

Trafik şube dediğiniz yer neresi

Hikmet abi bulunduğunuz yerde trafik tescile gidip bir sorun derim.Tam olarak bende bilmiyorum.Bölge trafikten bir arkadaşta söylemişti ve bana filmden ceza kesmek isteyen polisle atışmıştım oda aynısını söyledi. 2. cezada araç bağlanır demişti.

Saygılarımla.

tarihinde Mehmet Özyürek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ahmet Bey, her 3 mesajınızda da suça özendiriyorsunuz yada mesleklere hakaret ediyorsunuz..

Tekrar etmeyin lütfen..

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Cam filmine ceza keserler ama merceksiz xenon ile kendi önünü aydınlatıp beni kör edene kimse ceza yazmaz.. :angry:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Cam filmine ceza keserler ama merceksiz xenon ile kendi önünü aydınlatıp beni kör edene kimse ceza yazmaz.. :angry:

Çok doğru aslında.Geçenlerde viraj dönüyordum karşıdan bir araç geliyor bir an önümü göremedim.Ben saydıracaktım ki plakaya bir baktım öğretmen arkadaşım. Okula gidince dedim hocam bak ben senin yüzünden sana vuruyordum.Aracın zenon ancak merceksiz.Karşıdakini kör edecek şekilde.O aldığında öyleymiş.Araç 2008 linea multijet emotion onda orjinalmi bilmiyorum.Ama dedim az kaldı saydırıyordum :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Kısmet işi işte. Ama insanın ister istemez canını sıkıyor dediklerinize katılıyorum. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Murat Cıbır

Geçn gün ankarada işlet bi cadde de ilerliyoruz önümüzdeki bmw ci polisi görünce gaza geldi akrobatik hareketler yapmaya başladı neyse polis vatandaşa bişey demedi bizi durdurdu hayırdır dedim az önce uyuyomuydunda biz geçerkenemi uyandın dedim bozuldu gülmeye başladı şaklaban gibi gülme dedim şikayet ederim ugraşırsın adam akıllı görevini yap dedim siz hale diyo ne bekliyosunuz kardeşim diyo ben sizi durdurmmiki diyo utanmadan bide.

Ha ha ha dememiz mi lazım

Ahmet Serdar Eranıl Bey sizin bu polis düşmanlığınızı çözemedim hayırdır çok mu ceza yediniz?

Yorum bağlantısı
Guest Oğuzhan Özen
(düzenlendi)

Geçmiş olsun,kafama yalnız birşey takıldı cam filmi ister en koyusu olsun isterse en açığı olsun farketmiyor mu? en azından ceza yememek için?çünkü bende yaptıracaktım hatta yarın,ama trafikte en ince bir film olsa bile mi ceza yazılma riski var.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
w:v İmla kurallarına uyalım
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Eğitim şart.. Memur olmak için polis oluyorlar.. Görev yapacaksa suçu büyüklerden başlasınlar.

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

geçmiş olsun... kafama yalnız bişey takıldı...cam filmi ister en koyusu olsun isterse en açığı olsun farketmiyor mu? en azından ceza yememek için?çünkü bende yaptırıcaktım hatta yarın ama trafikte en ince bir film olsa bile mi ceza yazılma riski war

Polis farkederse affetmiyor.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Cavit hocam cevap veremiyorum size Mehmet abim kızıyor ben konuşunca. :)

Konuşunca kızmaz da bazı konularda ileri gidince kızar.. :)

Yorum bağlantısı
Guest Oğuzhan Özen
(düzenlendi)

Peki lazer cam olduğu zamanda aracın içi görünmüyor ? o zaman durum nasıl oluyor?

İmla
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kota doldurma meselesi mi?

Bütçe kapama ayı :)

Bugün her yerde polisler ceza yazıyordu.

Geçen gece 2'de bomboş 3 şeritli sokakta araba çektiler...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Ahmet Serdar kardeşim, bildiğin birşeymi var, eğer varsaki Devletin savcıları hakimleri var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Cavit hocam bilmem artık kendisinden fırçayı yedik bugün.

Siz burda halkı suçlayacagınıza meslektaşlarınızın yaptıklarına görmezden gelmek yerine gün yüzüne çıkartmanızı tavsiye ederim saygılar . Birgün karşılaşırız

Emin olun bunu dediğiniz kişi yeri geldiğinde meslektaşlarını burada en ağır dille eleştiren bir üyemizdir.İnşallah Ahmet Abi ile karşılaşırsınız belki polislere karşı aldığınız bu anlamsız garip tavrı Ahmet Abi yi tanıdığınızda yenersiniz çünkü.

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Başböyük
(düzenlendi)

Ceza yazacaklarına cam filmini Ülkeye sokmasınlar o zaman satışın yasaklasınlar.

İmla
Yorum bağlantısı
Ertuğrul Mater

Aracın orjinalinde film yok ise muayneden hafif kusurlu geçersiniz, ancak cezayı çevirmede yersiniz...

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Ahmet bütün mesleklerde var yok değil, eskisine nazaran çok az. buna engel olmakta bize düşüyor nasılmı? yasak olanları yapmıyarak ellerine fırsat vermiyerek. sen dersenki o yapmış bende yapayım işte o zaman olmaz. ceza yediğindede hiç sesini çıkarmıyacaksın.

o ceza yazılmıyanlarda mutlaka ceza yemişlerdir veya yiyeceklerdir, bundan emin olabilirsin, ha bugün olmazda yarın olur.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Cam filmini ithal etmek serbest,dağıtımı serbest,uygulayıcıya satışı serbest,uygulaması serbest,kullanmak yasak.Ne diyeyim burası Türkiye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Bizim fabrika sahiplerinin arabalarının bütün camlarını görseniz. ne içersi nede dışarısı görülüyor. Lüks arabalar olduğu için özerklik işte.

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Ekici

Bu ülkede en adil olması gereken zümreden birisi belinde silah taşıyanlar. Teşkilatta her yerde olduğu gibi çürük yumurtalar var. Umarım daha da iyiye gidecektir.( Filme ceza yazıldığı için değil genel olarak konuşuyorum bunları)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...