İçeriğe Yönlendir

Mtv Kampanyaları Hakkında

Bedri Baki

Recommended Posts

Evren Erakçora

Check up dedikleri yağına suyuna lastklere bakmaktır. O testleri yapmazlar.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Furkan Avcı

Teb Bonus ile 4 taksit ile ödedim, %5 bonusu yüklediler 41,05 TL az önce bir mesaj daha geldi, taksitli ödeme kampanyası dahilinde 41,05 TL daha yüklemişler.

Bizim 821 TL vergi oldu 740 TL, sağolasın TEB Bonus, küçükte olsa bir alt dilimden ödemiş gibi oldum :D

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ertan Çabuk

Ocak ta 3 tasit te ödemiştim. Ödedikten bir hafta sonra mesaj geldi 6 taksit diye. Şimdi bekliyorum en son 5 taksit verdi akbank :D

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Axess 1000 liraya kadar 3 taksit, 1000 lira üstü 5 taksit..

Bonus 6 taksit..

Cardfinans 6 taksit..

Advantage 6 taksit..

Maksimum 500 liraya kadar 3 taksit, 500 lira üstü 5 taksit..

Yapıkredi 5 taksit..

World 6 taksit..

Bu taksitlendirme bizi çok rahatlattı gerçekten.. :good1:

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Teb Bonus ile 4 taksit ile ödedim, %5 bonusu yüklediler 41,05 TL az önce bir mesaj daha geldi, taksitli ödeme kampanyası dahilinde 41,05 TL daha yüklemişler.

Bizim 821 TL vergi oldu 740 TL, sağolasın TEB Bonus, küçükte olsa bir alt dilimden ödemiş gibi oldum :D

Hemen harca iptal ediyorlar süresini bilmiyorum ama ben bir öncekini kaçırdım.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Hemen harca iptal ediyorlar süresini bilmiyorum ama ben bir öncekini kaçırdım.

O zaman 82 TL'yi görünce direk Mazot alıp koydum, bedava gittim geldim Karamürsel'e :)

Axess 1000 liraya kadar 3 taksit, 1000 lira üstü 5 taksit..

Bonus 6 taksit..

Cardfinans 6 taksit..

Advantage 6 taksit..

Maksimum 500 liraya kadar 3 taksit, 500 lira üstü 5 taksit..

Yapıkredi 5 taksit..

World 6 taksit..

Bu taksitlendirme bizi çok rahatlattı gerçekten.. :good1:

Aynen katılıyorum, tek seferde 821 TL ses yapıyor :D

Sonax'da veya herhangi bir boya koruma firmasında indirim yapan bir kampanya yok mu, varsa boya korumaya götüreceğim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Taksit işi çok iyi tabii.Ancak son zamanlara kadar beklemekte fayda var.Tabii bunu yaparken de en son güne bırakmayacağız ki sistemde kilitlenmeler oluyor.Son ödeme için 25 i ideal :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Connect'e 384.50 TL veriyorduk sattık ama şimdi L200'e 579,50 lira, kamyonla tıra 1.306 lira ödüyoruz.. Yani toplam 3.191,50 ödüyoruz taksit olmasa halimiz harap.. :i-ih2:

Yorum bağlantısı
Varol Güner

O zaman 82 TL'yi görünce direk Mazot alıp koydum, bedava gittim geldim Karamürsel'e :)

Aynen katılıyorum, tek seferde 821 TL ses yapıyor :D

Sonax'da veya herhangi bir boya koruma firmasında indirim yapan bir kampanya yok mu, varsa boya korumaya götüreceğim.

Bonus un sonax kampanyası var.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yalçın Yurdakul

MTV kampanyalarından yararlanıp Navking navigasyon alan var mı? İşe yarar bir indirimli cihaz varsa alayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

MTV kampanyalarından yararlanıp Navking navigasyon alan var mı? İşe yarar bir indirimli cihaz varsa alayı düşünüyorum.

Navking'i haritasından dolayı almıyoruz biz.. Testlerimize göre.. Harita Başarsoft olmalıdır ki.. üç büyük şehir dışında da işe yarasın...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

mtv yi axcess le ödedim.

piranha navigasyonlarda %50 indirim var. ben kullanmayacağım.

faydalanmak isteyen var ise vergi dairesi ödeme barkodunun numarasını verebilirim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yalçın Yurdakul
mtv yi axcess le ödedim. piranha navigasyonlarda %50 indirim var. ben kullanmayacağım. faydalanmak isteyen var ise vergi dairesi ödeme barkodunun numarasını verebilirim.

Baktım. Teşekkürler! Acilen alması gerekenler değerlendirebilir. Göstermelik kampanya yapmışlar.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Peşin ödeyin rahat edin, bırakın kampanyayı falan, hepsi tırt.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Tırt dedimya, kanmayın bu numaralara, hem bankaya para kazandırmayın hemde gidip yalandan iş yaptırtmayın, ucuz etin yahnisi misali olur çünki.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Benim tankı aldığımdan beri kredi kartıyla yatırırım, esnafım parayı kullanırım :) Ama bir kez bile şu kampanyalara yeltenmedim, bakıp bakıp güldüm.

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

evet vergimizi ödedik.bonusun kapmanyasından yaralandık. bugun aracımı sonaxa verdim ve 5 saat sonra aldım.gercekten güzel çalışmışlar.eellerine sağlık ustaların

Yorum bağlantısı

mtv 2 gün uzamış...sistemde sıkıntı var gelirler e girilmiyor :)

Millet olarak her işi son güne bırakmakta çok ustayız :)

Yorum bağlantısı
Mutlu Kanter

Merhaba

Ben lastik kampanyasında piranha infiniti almıştım cizgi film yükledim çocuk oradan izliyor :good1::D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2/2012 ödemeleri için son gün 2 gün ötelenmiş, daha önce olmuş muydu hatırlamıyorum, ilk defa galiba

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

2/2012 ödemeleri için son gün 2 gün ötelenmiş, daha önce olmuş muydu hatırlamıyorum, ilk defa galiba

Sistemler çökmüş abi uzatmak zorunda kaldılar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...