İçeriğe Yönlendir

Mtv Kampanyaları Hakkında

Bedri Baki

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Vergi dairelerinde meydana gelmesi muhtemel yoğunluğun önlenmesi ve mükelleflerimize ödemede kolaylık sağlanması açısından 2012 yılına ait Motorlu Taşıtlar Vergisi ikinci taksitinin ödeme süresi 2 Ağustos 2012 Perşembe günü mesai saati bitimine kadar uzatılmıştır''

Daha önce de olmuştu sanırım...

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Kampanyada bir ürünü indirimli vereceklerine, mtv yi direk indirimli ödetselerya, hiç değilse arada bir kazık atmamış olur bu bankalar, ama nerdeee....

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Kampanyada bir ürünü indirimli vereceklerine, mtv yi direk indirimli ödetselerya, hiç değilse arada bir kazık atmamış olur bu bankalar, ama nerdeee....

Bankanın cebinden çıkan birşey yokki. Reklam yapıyor para topluyor..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Hersene aynı kampanyayı yapıyorlar ve hiç bir işe yaramıyor, Bosh serviste çek ap dediğin farına sinyaline bakıyor beklediğine değmiyor, irde 100 TL üzeri alışverişte 50 TL indirim var o da akü ve lastikte geçerli değil.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Pakbank mtv ödemesinde piranha navigasyonlarda %50 indirim veriyor, alacak olan varsa işe yarayabilir, akıllı cebiniz varsa buda gereksiz ama :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Pakbank mtv ödemesinde piranha navigasyonlarda %50 indirim veriyor, alacak olan varsa işe yarayabilir, akıllı cebiniz varsa buda gereksiz ama :)

Pakbank ? :s

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Pakbank ? :s

Çok ak-pak olduklarından öyle dedim, hemde reklam olmasın adamlara, P yi görmeyiver artık :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Çok ak-pak olduklarından öyle dedim, hemde reklam olmasın adamlara, P yi görmeyiver artık :)

:D

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

Garanti bonus kart 6 taksit prelli den %20 indirim mesaj geldi.

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

Geçen seneden kalan bir taksitim var acaba onuda ödesem taksit olurmu bilen varmı arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçen seneden kalan bir taksitim var acaba onuda ödesem taksit olurmu bilen varmı arkadaşlar

Bildiğim kadarıyla döneme değil, tutara bakıyorlar.

İşbankası'nın kampanyasını gören duyan :fiuw:

Yorum bağlantısı
Ünal Doğar

Anlaşmalı bir işyerinde ozonla dezenfektasyon+temizlik 20tl imiş.İşyerinin servis ağı mevcut adı yanılmıyorsam magneti marelli gibi bir şeydi.Yapılan işlemi sormak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

yani ikisinide taksite bağlayabilirler diyorsunuz bankaylamı görüşmek gerek vergi dairesi ilemi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

yani ikisinide taksite bağlayabilirler diyorsunuz bankaylamı görüşmek gerek vergi dairesi ilemi

Bankanızla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Otostart lastikte geçerli diye okudum ama ..

evet öyleymiş. :blush:

Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

birde 500 tl ye kadar 3 taksit. 50 tl üzerine ise 5 taksit yapıyor muş.

Yorum bağlantısı
Nazım Yazıcı

arkadaşlar 2004 1.6 tdci ford c-max aracım var...periyodik bakım zamanı gelmişti...birkaç yerden fiyat aldım.250-350 tl arası ..mtv kampanyalarına bakarken worldcard'ın otostart.com ile yapmış olduğu kampanya dikkatimi çekti.50 tl indirim...ayrıca o site(site ismi yasaksa silebilirsiniz) kendi bir bakım kampanyası düzenlemiş..174 tl ye...herşey dahil.(montaj işçilik)..hemde boschcar servislerinde... 50 tl word mtv indirimi ile 124 tl ye geldi.hemde peşin fiyatına 4 taksitle....300 tl nire 124 tl nire...herşey tamam şimdi randevu verip bakımını yapacaklar...

bana ilaç gibi geldi.iyi bir kampanya olduğu için sizlerede haber vereyim dedim...

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

arkadaşlar 2004 1.6 tdci ford c-max aracım var...periyodik bakım zamanı gelmişti...birkaç yerden fiyat aldım.250-350 tl arası ..mtv kampanyalarına bakarken worldcard'ın otostart.com ile yapmış olduğu kampanya dikkatimi çekti.50 tl indirim...ayrıca o site(site ismi yasaksa silebilirsiniz) kendi bir bakım kampanyası düzenlemiş..174 tl ye...herşey dahil.(montaj işçilik)..hemde boschcar servislerinde... 50 tl word mtv indirimi ile 124 tl ye geldi.hemde peşin fiyatına 4 taksitle....300 tl nire 124 tl nire...herşey tamam şimdi randevu verip bakımını yapacaklar...

bana ilaç gibi geldi.iyi bir kampanya olduğu için sizlerede haber vereyim dedim...

Nazım bey iletinizi buraya taşıdım.Buradan devam edelim.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Bu worldcard kampanyasından kazandığınız 50 TL'yi fiyattan mı düşüyorlar yoksa kartınıza mı yüklüyorlar?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...