İçeriğe Yönlendir

Ford Mondeo 2015

Yusuf Alper Gül

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Bizde bunu demeye çalıştık ama olmadı ihihihhi  :D  :D  :D

yaa öyle  :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Saygın Can Oğuz

Hem 1.5 EB hem de 1,6 TDCI Mondeo almış arkadaşlardan gerçek kullanım yorum ve deneyimlerini bekliyoruz. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tekin-2

Hem 1.5 EB hem de 1,6 TDCI Mondeo almış arkadaşlardan gerçek kullanım yorum ve deneyimlerini bekliyoruz. :)

1.6 TDCi aracımı alalı tam 2000 Km oldu.

Yakıt bilgileri linkteki gibi.

http://www.spritmonitor.de/en/detail/688618.html

Florya Opet'ten depoyu fulleyip sahil yolundan Sultanahmet'e 70 cruise control ile gittim. Ortalama yakıt 3.5 lt ve ortalama hız 56 km/h idi.

(5. viteste 1500 devir ile 70 km/h)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Necat Ertan

Facebook üzerinde Mondeo test sürüşü ile ilgili bir link vardı, tıklayıp açılan formu doldurmuştum ve geçen gün bir müşteri temsilcisi Görkem Bey tarafından arandım.  Ayağıma kadar gelerek test sürüşü yaptırdı sağolsun.  Üstelik güzergah seçimi tamamen bana aitti ;) .  

Velhasıl kelam şehir içinde yaklaşık 30 km kadar kullandım. Araç 1.5 ecoboost Otm. titanium donanımındaydı.   Motoru, ivmelenmesi, otomatik vites geçişleri, sessizliği, özellikle direksiyonun sertlik durumu ve hassasiyeti beni mest etti.  103.000 TL fiyatı bana pahalı geldi ama sıfır km. ucuza da araba kalmadı hemen hemen tüm markalarda.    

Forumdan satın alanlar kesinlikle iyi bir tercih yapmışlar.  İyi günlerde kullansınlar :flowers:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Bu arabayı Kütahya da alan olmadı galiba. Hiç görmedim daha. [emoji4]

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Bu arabayı Kütahya da alan olmadı galiba. Hiç görmedim daha. [emoji4]

Her sabah en az bir kaç tane görüyorum, Çetaş Ford yan komşumuz ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Her sabah en az bir kaç tane görüyorum, Çetaş Ford yan komşumuz ;)

hangi firma beya dün ordaydım

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Mondeo nun satış stratejisi 0 .yahu şimdi ben mondeo almaya niyetleniyorum.1.5 eb şehir içinde 9 litre.2016 da euro6 motorlar gelecek yakıt 1 litre en az düşecek deniyor.Benzinliden geçtim.1.6 dizel otomatik yok.Sonuçta bu büyük bir eksi.Focustaki 1.5 dizel ps kombinasyonu illaki gelecek diyorum kendime mondeo içinde.2.0 dizel 0 km zaten çok para 146b tl den başlıyor.Yani ben bir mondeo cu olarak hayatımda böyle saćma sapan ve arabasını ortada bırakan başka bir firma göremiyorum.Passatın d sınıfı satışında 1. Olmasının en büyük katkıcısı bence mondeo nun bu motor karmaşası.Velhasıl şu an arabama binmekteyim.Hayırlısı bakalım.

adamlar utanmasa binek araba satmayı bırakıp ticari ile devam edecekler..

Umurlarında değil..VW'ne herkes kızıyor ama gidip paşa paşa VW alıyor..Koy bi 1.6 dizel otomatik..VW'ne kızıp almaya gelenler yeter..

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Eminimki iş sadece otosan a kalsa ;bize dizel fiesta ve fokus gönderin filolar için.corier bir de kamyonet minibüs tamam diyecekler eminim bak [emoji23] .Bmax -cmax - mondeo onları göndermeyin derler.Ford doğuş un elinde olsa mondeo belki daha değişik yerler de olur du kimbilir.

Koç grubu ağırlıklı olarak sanayi işlerinden para kazanıyor. Dışarıya sattığı ticari araçlar ile Beko-arçelik ve özellikledeTüpraş'ın yanında ithal edip sattığı araçlar bir nevi yan yük bile sayılırlar grup için. Diğer yandan doğuş grubuna bakın en büyük kazancı garanti bankası, buda demektirki adamlar oturdukları yerde paradan para kazanmaya alışkınlar. VW onların adam gibi en büyük ticari faaliyetleri ve dikkat edin doğru dürüst sanayi kuruluşları bile yok. Sanayiciler pazarlamayı çok iyi beceremezler. Olaya birde böyle bakmakta yarar var.

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Koç grubu ağırlıklı olarak sanayi işlerinden para kazanıyor. Dışarıya sattığı ticari araçlar ile Beko-arçelik ve özellikledeTüpraş'ın yanında ithal edip sattığı araçlar bir nevi yan yük bile sayılırlar grup için. Diğer yandan doğuş grubuna bakın en büyük kazancı garanti bankası, buda demektirki adamlar oturdukları yerde paradan para kazanmaya alışkınlar. VW onların adam gibi en büyük ticari faaliyetleri ve dikkat edin doğru dürüst sanayi kuruluşları bile yok. Sanayiciler pazarlamayı çok iyi beceremezler. Olaya birde böyle bakmakta yarar var.

o kocaman vw nin 9 aylık net karı toplam 33 milyon Tl idi. pek kazanmak denemz .

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

1.6 tdci Mondeo alınmasına vesile oldum, makam arabası olarak aldılar.. Şoförün tek şikayeti depodan gelen çalkalanma sesi.. Arabada olabilecek tüm aksesuarlar var, kaydırmaz koltuk led far vs..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

O çalkalanma sesini bende duyuyorum.Özelliklede depo dolu veya biraz düşünce.Depo azaldıkça çalkalanma seside azalıyor.

15 bin bakımda çözmeye çalışacaklar bakalım.. İğrenç bir şey olduğunu söylüyorlar..

Bahsettiğim araba makam arabası olunca şoför depoyu sürekli dolu tutmak zorunda maalesef, demek ki bu yüzden çok şikayetçi..

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Evet abi işi zor.Dolu depo da ses geliyor zaten.

Düzelmezse yarı fiyatına alırım dedim, belki verirler arabayı.. Siyah renk ama,.. :(

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Siyah renk daha güzel.Geçen yolda denk geldi bi tane siyah.Arabayı babam kullanıyor.Dediği şey ; Arkadan çok güzel bi araba geliyo.Porsche mi derken bi geldi yeni mondeo [emoji23]

Benim evin karşısında var bir tane siyah, akşamları silip garaj girişine çekiyorlar caddeye doğru..

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

1.6 tdci Mondeo alınmasına vesile oldum, makam arabası olarak aldılar.. Şoförün tek şikayeti depodan gelen çalkalanma sesi.. Arabada olabilecek tüm aksesuarlar var, kaydırmaz koltuk led far vs..

Abi o ses her araçta olmaz mı? Bizim mk3te de var :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Abi o ses her araçta olmaz mı? Bizim mk3te de var :)

Valla benim mk3 te yok.. O kadar motor sesi var ki mazot sesini duymadım hiç.. :D

Son iki depoyu opetten aldım tam belediye kamyonu oldu.. Shell bundan 10 kat iyiydi, kaputu açıp heryere wd40 sıkasım geldi akşam.. :D

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Valla benim mk3 te yok.. O kadar motor sesi var ki mazot sesini duymadım hiç.. :D

Son iki depoyu opetten aldım tam belediye kamyonu oldu.. Shell bundan 10 kat iyiydi, kaputu açıp heryere wd40 sıkasım geldi akşam.. :D

:D  :D

Abi bizde sade enjektör sesi var :D sessizlikten duyuyoruz demek ki o sesi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...