İçeriğe Yönlendir

Ford Mondeo 2015

Yusuf Alper Gül

Recommended Posts

Erdem Çağla

Soldaki üzgün kaplumbağaya benzeyen şey nedir? Mondeo yer onu şu duruşa baksana :) Şaka bir yana bizim kasa üzerine kaporta giydirmişler altyapı aynı gibi hele arkadan 2011'e çok benziyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Tip güzel ama, passat yanında bariz basit kalmış, zaten şansı yokta diyim dedim :)

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Mondeonun Titanium donanım detayına bakmak lazım.  Aşağıdaki listede Passat için Highline donanım fiyatını koymamışsınız.  Mondeo daki Titanium donanım seviyesi Passat highline ile eşdeğer olursa ciddi bir fiyat farkı olacaktır.  Ford yine, Focus, C-max, B-max, fiesta araçlarında yaptığı gibi, titanium donanım üzerine bi-led farı, deri koltuğu, koltuk ısıtmayı ve diğer teknolojik aletleri ekstra para yaparsa ve fiyatını çok yüksek tutarsa o zaman fiyatlar bir hayli birbirine yaklaşır. 

selective ile highline  aynı olur diye karşılaştırmaya eklemedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Passat her yeni kasada daha da yaşlanıyor. Bu son kasanın, 50 yaş üstü bir suratı var gibi.

80+ yani....

Titanium
– Spor Koltuklar
– 17″ Alaşım Jantlar
– Gündüz Yanan Ön Farlar
– Krom Yan Çıtalar
– Ön/Arka Park Sensörleri
– Anahtarsız Çalıştırma
– Otomatik Katlanan Yan Aynalar
– Ambiyans İç Aydınlatma(Multi-color)
– 8″ Dokunmatik Ekranlı Sony Müzik Sistemi
– Sesle Kontrol Edilebilen Navigasyon Sistemi
– Geri Görüş Kamerası
– Gelişmiş Otomatik Park Sistemi(Paralel/Dikey ve Paralel Park Çıkış Yardımı)
– Isıtmalı Ön Koltuklar
– Arka Camlarda Güneşlikler

xenon yoksa trend donanım bu, titantum amblemden ibaret demektir, her zamanki gibi....

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

1,6 dizel otomatik yoksa işi zor. Ayrıca baz donanım yani en düşük fiyat da farkı ortaya koyar. 

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Allah için... Bu pasata bi mondeoya bakin...hangisi araba...hangisi o paraları hak eder...ben tüm kasa mondeolara sahip olmuş biri olarak diyorum ki mondeo yine yapmış.. Ama bu pasat severler bunun kıymetini anlayamaz...

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

1,6 dizel otomatik yoksa işi zor. Ayrıca baz donanım yani en düşük fiyat da farkı ortaya koyar. 

hem zor hemde 1.6 dizel için almaya değmez, ayrıca nerde xenon, standartta var gibi duruyor ama....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Style donanım bile yeterince dolu :)

Style 
- 16" Alaşım Jantlar 
- Hyz Kontrol Sistemi 
- Çift Yönlü Otomatik Klima 
- Otomatik Yanan Ön Farlar 
- Ya?mur sensörü- Çocuk Kilidi 
- Otomatik Kararan iç Dikiz Aynasy 
- MyKey 
- Elektrikli Park Freni 
- Otomatik Uzun Far Sistemi 
- 8" Dokunmatik Ekran 
- Acil Durum Yardymy 
- Karartilmis Arka Camlar 
- SYNC2 Bluetooth Sesli Kontrol Sistemi 

Söylemek istediğim en ucuz mondeo ile en ucuz passat arasında ne kadar fiyat farkı var.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Yukarıdaki fotoda bakınca yeni mondeo gerçekten çok iri duruyor, çok da yakışıklı. 

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Mondeo passat ın içinden de geçer tepesinde pati de çeker, etrafında 4 tur da atar. Araçların kralı gibi durmuş yine. Ancak Sn Cihangiroğlu nun dediği gibi 2.0 tdci selective çıkıp, makyaj yiyip ikinci elde alım seviyesine inmesini beklemek gerekiyor.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Bu araba direkt lansmandan alınacak bir araba. Kışkırtıcı, heyecan verici. Eminim ilk 1 sene sonunda bile epey bakanı kafa çevireni olacaktır.

Evet mantık makyaj der ama peki ya duygular.. :)

Parası olana tabiki.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Kusura bakmayin...uzunca bir süredir ,makyaj da makyaj diye bekleyen arkadaşlarima bir şey söylemek istiyorum ama hep du bakalim diyorum... Arkadaşlar yarin yasayacagmızı biliyormuyuz... Yooo...eeee...alabiliyorsam ve çok istiyorsam yemişim makyaji...sanki 5 sene biniyoruz bi araca...

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Mondeo passat ın içinden de geçer tepesinde pati de çeker, etrafında 4 tur da atar. Araçların kralı gibi durmuş yine. Ancak Sn Cihangiroğlu nun dediği gibi 2.0 tdci selective çıkıp, makyaj yiyip ikinci elde alım seviyesine inmesini beklemek gerekiyor.

arabayı sattıran teknik olsa idi merso kepenk indirirdi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Aracim makyajli 2.5 kasa 4 yasinda Allah nasip ederse 6 sene daha binerim.

Hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Kusura bakmayin...uzunca bir süredir ,makyaj da makyaj diye bekleyen arkadaşlarima bir şey söylemek istiyorum ama hep du bakalim diyorum... Arkadaşlar yarin yasayacagmızı biliyormuyuz... Yooo...eeee...alabiliyorsam ve çok istiyorsam yemişim makyaji...sanki 5 sene biniyoruz bi araca...

Bilmiyoruz da abi benim şahsi fikrim eksiklerini tamamlıyor daha da güzelleştiriyor donanım seviyesi yükseliyor.

Param yetiyorsa 2011 ve üstü selective mk4 alırım. Yetmiyorsa 2007 ghia. Aynı şeyi ust kasa için düşünüyorum. Mk5 in makyajlisi çıkana kadar mk4 e binerim.

Yarına çıkmaya garantimiz yok elbette ama düşüncem bu şekilde.

arabayı sattıran teknik olsa idi merso kepenk indirirdi

Ben kendime bakarım abi. Passat çok satabilir, ikinci elde değer kaybettirmez, bugün pazara çıkarırsan tavanı boyalı da olsa [emoji12] anında satarsın da, Ama bir mondeo olamaz .

Şimdi ne durumda bilemiyorum ama kuryenin bile en alt versiyonunda esp koymuşsa benim gözümde gerisi hikayedir.[emoji6]

Şimdiye kadar bir araca en fazla 5 sene bindim o da 97 mondeo glx idi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Ben hep parama göre araba aradım...bulmaya yakında alınabilecek en üst donanımı almaya çalıştım...illede şu renk olsun demedim hiç..yada illa bu olsunda içinde diye düşünmedim...içime sindi aldım...Hakandan aldığım mondeo yu ise hiççç düşünmeden ve görmeden almış bir adamım...doğrudur makyajlaınca yada daha doğrusu biraz zaman geçince üreticiler gördükleri eksiklikleri düzeltiyorlar...ama ben bekleyemem...dedim ya içime sindimi alırım olmadı satarım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Yanlış anlamazsaniz bi resim paylaşacağım... O kadar araba içinde siz hangisini almak ister ve aaa bu makyajsiz diye vazgecerdiniz...

e2d74cb9853578721402ec6be543b39d.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

kqhmGD.jpgQ3vlso.jpg

passatın mondeodan aşşagı kalır yanı yok bence.

mondeo 2.0tdci ikinci ele düşmesini beklicem artık kısmet olursa.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

sağ üst köşe.. beyaz toros

lennn sesli güldüm...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

sağ üst köşe.. beyaz toros

15 dakka toros aradım Abi :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

sağ üstte kaç köşe var lem

garajın köşesine odaklandım :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...