İçeriğe Yönlendir

Yerli Otomobili Fiat Yapacak.

Ali Elöver

Recommended Posts

Şahin Topaloğlu

Fiatın türk aracının modelleri belirlendi

alt sınıf aracına - Keklik ismini vereceklermiş

orta sınıfa- Garga

Üst sınıfa- Akbaba ismi koyulacakmış.... :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Cam elyafından yapsınlar yine...

petlas deyip geçme, buzları kazıdım 826 kg muhteşem 86Nm torklu arabamla

86nm mi ? ya benim 21 vites bisikletim bile daha fazla verir. Hafta sonu ben bir dyno ya çıkayım bari :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

21 vites hımm.. Bir de vites değişimlerinde turbodan ses geliyorsa dadından yenmez inan... :police:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

86nm mi ? ya benim 21 vites bisikletim bile daha fazla verir. Hafta sonu ben bir dyno ya çıkayım bari :D

kaşınma, 2 günde 826kg ağırılığı 130 Ps ile taşır hale gelirim, hem de helal beygirlerle

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

21 vites hımm.. Bir de vites değişimlerinde turbodan ses geliyorsa dadından yenmez inan... :police:

abi bir ses geliyor ama nereden geldiği aşikar :D

kaşınma, 2 günde 826kg ağırılığı 130 Ps ile taşır hale gelirim, hem de helal beygirlerle

off süper olur o zaman bende 4.999TL veririm nakit :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Helal beygir, hayırlı beygir. Bunlar nerden çıktı. :D

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

iyide motor nerede üretilcek önemli olan bu kasayı burada üretip motoru italyadan alırsak ne anlıycaz yerli otomobilden.

Niye? Ford amerikan bir firma,arabayı brezilyada üretip motoru İtalyadan fiattan alıp,hepsini bir araya getirip Japonyaya satıyor. Bu firma şimdi nereli? :)

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

abi bir ses geliyor ama nereden geldiği aşikar :D

off süper olur o zaman bende 4.999TL veririm nakit :D

o zaman gelirse, takılacak amortisör+fren teşkilatına yetmez bu meblağ, yaparsak tam yaaprız

Niye? Ford amerikan bir firma,arabayı brezilyada üretip motoru İtalyadan fiattan alıp,hepsini bir araya getirip Japonyaya satıyor. Bu firma şimdi nereli? :)

nijeryalı :mamba:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu

Yeni haber, Saab ı almak için teklif veren şirketimiz, teklifi geri çekmiş, gm son anda değişiklik yapıp ortak olalım demiş, bizimkiler hadi ordan demişler, yabancı basınsa tersini diyori, gm bizim teklifi red etmiş, sonuç= gitti gül gibi saab, kaldık tırt fiata galiba :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...