İçeriğe Yönlendir

Bay Bayur Etkisi..!

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Semih İzgi

Bordoya kırmızı şerit gitmez, önce focusu boyamalı :spiteful:

Kana giriş detected

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Geçen hafta gri bir Focus ile geldim ama kendimi tanıtmadım size Sayın Bayur...Hani padişah lokumu falan yedik, karton kutudan çatal yapıp... :p

bana da anca o tarz lokum yaraşır tabee

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

İç aydınlatmasını Kadıköy-Şişli minibüslerindeki gibi yaptığınız Fiesta göstermiştiniz bana..Frene basınca mor ışık yanıyordu paspaslara doğru...:D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

filo indirimi ile olacaktı onu unutmayalım yani, espressoler benden lem, ama 1 bardak....

Sıkıntı değil Kasadaki Arkadaş tanıdık, Benden para almıyor artık :)

Sizi bilmem :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

frene değil, parkları yakınca her daim yanacak, ambiyans o :vampir:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer'im güle güle kullan dedim ama sanırım mesajımı görmedin.. :)

Erkan bu akşam benden performans bekleme :p Bir gözüm forumda, bir gözüm xenon nedir? mercek ne işe yarar? öğreniyorum :) Kusuruma bakma, gözümden kaçmış. Sağolasın, eksik olma. Vesile ile tüm iyi dileklerini ileten arkadaşlar, sağolun varolun. Böyle büyüklerimiz olduktan sonra ne bu forumun, ne de bizlerin sırtı yere gelmez inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

İyi günlerde kullan Zafer... :) Bu forumda daha insanlık,dostluk,kardeşlik ölmemiş bu güzel insanlarla dahada ölmez... :good1::friends: Saygılar Çağlar abi...:)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Eyvallah Erkut. Kesinlikle katılıyorum. Aslında bu gerçeği, buranın farklı olduğunu, alıştıktan sonra internet gibi sanal olmadığını biliyorduk. Ancak böyle detaylar, hatırlamamıza, daha iyi idrak etmemize vesile oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Manyak derim de inanmazsiniz. Benim crvye de gitmis dvd ve cocuklar icin koltuk basligi almisti. Emmi gor de ornek al. Bulgurdan baska birsey bilmezsin

Len gelmiş de bulgur yemiş gibi konuşuyorsun sende :D

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Çok güzel bir sürpriz bravo Çağlar abi, :bravo: Zafer hgüle güle kullan sen de farlarını.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

buyukkler derken?emmim anca yasca buyuktur

Seni falan diyorum abi işte :p

Çok güzel bir sürpriz bravo Çağlar abi, :bravo: Zafer hgüle güle kullan sen de farlarını.

Abi teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

rafta bu farları görünce, önce fiestaya nasıl takarım diye çalışma yaptım, başarısız oldu tabii, sonra zaten Slx imiz var diye hatırladım...

Kargocu: Far varsa ayak kırılması sigortaya girmez

Ben: Birşey olmaz güzel paketledik

K: Ben baştan söyleyeyim

B: Zaten tofaş farı

K: baştan söylesene abicim, bunlara birşey olmaz.....

tofaşk demişti birileri

Geçen gün çıkmacıdaydım, nerden geldiysen aklıma:

CIV700_8_NADER.jpg

Hakkaten nerden geldim ki aklına? :unsure2:

Çağlar, Allah selamet versin kardeşim... Bir güzel insanı sevindirdin.. Allah senin de mutluluklarını katlasın inşallah..

Aaamiiiiiin!

Birde Deli Murattan korkmasa ( Nasıl deliyse ) :tongue::biggrin:

O kadar diyom "korkma, gel" diye ama bünye tırsak, n'apacan? İnsanlar çeşit çeşit. Bu da bi cins işte. ;)

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Zafer güle güle kullan. Başta yengeyle biraz tartışmanız olsada güzel bir jest olmuş. Çağlar abi yüreği büyük insan forumda kaçtane arabaya yardımcı oldu eline yüreğine sağlık abi.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

70 küsür mesaj olmuş, Mehmet Abi dahi durumun farkında değil yahu.! Adam göz göre göre bizim adli sorumlumuzu satın almaya çalışıyor bir takım far ve zenona; darbede kolaylık olması için. üstelik bir diğeri de Samsun adı altında mekanında ziyarete gitti Zafer'i, bakim O ne vaadlerde bulunacak kimbilir.!? :bambam3: Uyanın milleeett, bugün Perşembe.! :voltron::police:

Çağlar Abi büyüksün. Darbe sana gurban olsun, yapın anasını seveyim.! :biggrin:

Zafer, sana da hayırlı olsun kardeşim, hayrını görürsün İnşaallah. Kapılma bu şike rüzgarlarına. Biz senin bağlılığına güveniyoruz. Ayrıca kendine de mukayet ol, Samsun'a gelen isyancı, "ikna olmazsa indir" emri almış olabilir. Zenonları tiz vakitte tak ki önünü daha iyi gör. Köşeden kamyon filan çıkmasın sonra.! :D

Baskılar beni yıldıramaz! Sağol abi :)

heralde, galüba, sanursam.

Zafer güle güle kullan. Başta yengeyle biraz tartışmanız olsada güzel bir jest olmuş. Çağlar abi yüreği büyük insan forumda kaçtane arabaya yardımcı oldu eline yüreğine sağlık abi.

Saygılarımla.

Sağol hocam, evet ufak çaplı bir gerginlik oldu, sonra hanım "peki bey" dedi. Sorun kalktı.

Yerseniz?

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Güle güle kullanın. Kesinlikle çok yakışacak. :)

Bu forumun insanları süper yahu. :wub:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hediye veren hediye açsın :) Tebrikler :bravo: İyi günlerde kullan Zafer...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Güle güle kullan Zafer kardeş, çok şık. Yalnız acil resim isterük :)

Çağlar bey' e de helal olsun, çok ince bir davranış göstermiş gerçekten :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...