İçeriğe Yönlendir

Bay Bayur Etkisi..!

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Yasin Karataş

Çağlar abi helal.Çok ince bir davranış.

Zafer kardeş güle güle kullan. :good1:

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

Tebrik ediyorum çağlar abimizi güzel jest olmuş.güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Çağlar Abi gönlüne sağlık forumda adına abiliğine yakışır bir hareket :bravo::nazar: Zafer sende kazasız belasız güzel günlerde kullanırsın İnşallah.

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

sanki hızır aleyhisselam gibi bir adam bu Çağlar abi. herkesin yardımında. örnekte olduğu gibi bazen istemeseniz bile.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Bana da bunu göndermişti. :p

Çağlar abi: :nazar::bravo:

2kgyy.jpg

-------------------------

Bu farlara mercek olmazsa olmaz. Merceksiz araca takmak caiz bile değil hatta. Al sana özel fetva. :biggrin:

İlaçlar; :)

http://www.geceucusu.com/topic/3137-ahin-ayfar-k-deseni/page__p__25105__hl__tofa%C5%9F__fromsearch__1#entry25105

http://www.geceucusu.com/topic/2913-dogan-sahine-xenon-mercek-angel-eye-far-karartma/page__hl__tofa%C5%9F__fromsearch__1

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

unutkansın, ya da opel dönüşümlü plastik buharı beyne etki ediyor bilemem de, hatırlatyım, Ağustos ayı idi, Şubatı bekle kar yağınca onu eritirsin demiştim.

Yooo çaylar Abi, yanlışın var, Ağustos değildi çünkü yıl 2012 Ocak idi ama sen neden Agustos gibi hissettin sıcakladın fenalık geldi hatırlamıyor musun ??? O an sana telefon geldi tramerden Hakkoş'a sattığın pekbiçekerin aslında pert araç olduğu takla + parendeler ata ata şarompole düştüğü ve yeni toplandığını öğrendin telefonda, ondan sıcakladın fenalık geldi. Hani Hakkoş'a sıfı parasına sattığın cereve var ya o araba, hani allayıp pullamıştın komple boya cila atmıştın içine kafalık ekran dvd falan koyup demiştin ya 300 dolarlık çin malı dvd ekran taktık çocuklu aileler bunu görür ama pert olduğunu görmez gözleri boyanır demiştin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Sağolun, varolun. Hepinizden Allah razı olsun.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Para versem haklısın da, para da vermedim ki :D

Benim memurum işini bilir ;)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Oha artık Ali. O kadar da değil. Lafı çektiğin yer olmadı ;)

Fotoşlanma da :D

Bana oradan Clio RS Spoiler getirseneee :flowers:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bana da bunu göndermişti. :p

Çağlar abi: :nazar::bravo:

2kgyy.jpg

Hımm.. bizim hatimlerin akşamdan sabah nasıl bittiği şimdi anlaşıldı.. Akşamdan hatim diyoruz, sabaha hazır aabi diyordun.. :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Para versem haklısın da, para da vermedim ki :D

tek kuruş vermedi , doğru söylüyor valla

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Kuruş değil de öööğğğrrrooo şeklinde oldi her şey :D 20'likler şeklinde :D

imalatında bu pullar lazımmış diyorlar maslakta :sihirbaz:

31703.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Gözlerim yaşardı. Bayur ların Çağlar'ı yürekten tebrikler.

Sen bir tanesin. :bravo: :bravo: :bravo:

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Zafer hocam, güle güle kullanın,

Çağlar abiden de Allah razı olsun, sende hep böyle sevin inşallah.

Ben daha 1 aydır forumdaydım, benim için bir mondeo'yu liderlere gönderip ekspertize soktu,

sonra 407 yi de hiç görmeden o baktı ben sadece gidip parayı verip aldım, Allah razı olsun çok memnunum.

Vesile ile çok yaşa sağlıklı yaşa Çağlar abimiz....Allah seni başımızdan eksik etmesin...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
(düzenlendi)

Hımm.. bizim hatimlerin akşamdan sabah nasıl bittiği şimdi anlaşıldı.. Akşamdan hatim diyoruz, sabaha hazır aabi diyordun.. :D

Bu set 3 gün sürüyor Mehmet abi, seninki jünyır paketti. :)

tarihinde Hüseyin Matur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2012 hocametre tarifesinde güncelleme yapıldı mı? yoksa hala aynı mı :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

2012 hocametre tarifesinde güncelleme yapıldı mı? yoksa hala aynı mı :D

Geri geri olurkende yazıyormuş artık :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel

Gerçekten çok ince bir davranış Çağlar Abi, büyük insansın :flowers::bravo: böyle bir forumun üyesi olduğum için çok mutluyum ve gururluyum.

Zafer Abi güle güle kullan farlarını, Allah yolunu hep aydınlık ve açık etsin abicim :flowers:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...