İçeriğe Yönlendir

Bay Bayur Etkisi..!

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Mustafa Özcan

Sen bakma forumun %90'ı böyle hesap veriyor da saklıyorlar işte :D Bizim içimiz dışımız bir arkadaş, karısından korkmayan Allah'tan korkmaz derler :p

Ecük daha bekle :p

:ninja: Derin forum.

Allahın bildiğini kuldan saklamaya gerek yok Zafer.... :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Birinin de mercek yollamısını bekliyor. Daha çok beklersin. :p

mercek? pöhhh onu herkeş yapıyor, en azından herkes 12V ile çalıştırıyor diyeyim :sihirbaz: bunlar artık demode....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

En son Beşiktaş forması aldım.Ne zaman gelir bilmiyorum.Daha hanımın haberi yok.Bu hafta da hazır kıt'adayım anlayacağın.... :D :D :D

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Servet Aydın

ohooo on numara sabote edilecek konuyu nasıl olurda kaçırırım la ben..bari horlatayım :biggrin:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

söz konusu farların son durumunun fotoğrafı yoksa , sonsuza kadar sus efendi, bugünün tarihi ile gazete yanında foto isterük :seytan:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

adresi bana yollayın yollayayım

banada yollarmısın abi :flowers: :flowers:

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Mercekli Tozkopranın fotoğraflarını isterik.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

banada yollarmısın abi :flowers: :flowers:

ÖM alayım

O Çağlar buraya gelecek!

yazacağım cevabı bildiğin için yazmıyorum, çatla

Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Şimdi konu 3-5 parçaya bölününce, gecenin bu saatinde benim kafam karıştı. Farları alıp gönderen Çağlar abi. Farlar daha sonra Servet'e gitti. Servet kurcalarken farları kırdı :p Gidip yenisini alıp geri gönderdi. Bütün aferimi de aldı. Yanlış anladıysam sopayla kovalancak adama edilen itibara bak kardeşim :D Çağlar abimin hakkı yeniyor burada. Olmaz ki canım, cık cık cık.

Servet'in buralara yolu düşmez nasıl olsa :crazy:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Abi senden bahseden "Bay Dere Etkisi..!" baklışlı bir konu açsak mı.? Daha erken mi ki. ? :crazy::p

Bu benim otokontrollü halim. Az daha ısınayım Bay Dere'yi mumla arayacaksınız :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...