İçeriğe Yönlendir

Tl Nin Yeni Simgesi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Emre Cetin

Recommended Posts

Çağın Özdemir

Ben biraz Euro ya benzer buldum fakat haberi alır almaz bir kağıt kalemle denedim.Yapması çok zor değil hatta ne bileyim bu işaretle yazmak daha bir keyifli geldi :) Alışırız buna da çok uzun sürmez.

Klavyede nasıl yazacağız ?

Servet abi Başbakan'ın açıklamasına göre yeni çıkan bilgisayarlar ve klavyelerde olucakmış simgesi.bir de şu link i incelerseniz detaylı bir şekilde anlatılmış mevcut klavyenizle nasıl yazacağınız. http://www.f5haber.com/teknolojimix/yeni-tl-simgesi-klavyede-nasil-kullanilir-haberi-2806740/

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Çağın dün Fatura ve Teklif yazdığımız pc'ye yükledik. Çalışıyormuş...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tüm PC lere Truva atı yerleşti. Hem de elinizle koydunuz. :)

Çağın dün Fatura ve Teklif yazdığımız pc'ye yükledik. Çalışıyormuş...

Benim pc'nin resmen alnını öptü. Programı çalıştırır çalıştırmaz herşey sapıtıyor...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Benim pc'nin resmen alnını öptü. Programı çalıştırır çalıştırmaz herşey sapıtıyor...

Bünyesi kaldırmıyor demekki Sani :)

Truva olsa Avast uyarırdı..Uyarırmıydı..Uyarmadımı...laaaannnn....gittiii öğrolaaaar :i-ih2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bünyesi kaldırmıyor demekki Sani :)

Truva olsa Avast uyarırdı..Uyarırmıydı..Uyarmadımı...laaaannnn....gittiii öğrolaaaar :i-ih2:

Valla nod32 de bulmadı...

Yorum bağlantısı
Nezaket Gürsoy

Bu haberi son dakika olarak verdiler demek. Komik... Neden derseniz bu zaten 2000 yılından beri böyle. Belki öncesi bile olabilir. Tebliğler her yıl yeniden yayınlanır. O nedenle 31.12.2011 de yeniden yayınlanmıştır.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

T ve L bence L yi ters çevirip T nin böğrüne saplasalardı daha karizmatik olurdu.... :D:tongue:

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Fadime kocası Muhammetin başında ağlamaklı doktoru dinliyormuş...Doktor uzun uzun anlatmış, yok şöyle iyi durumda, yok böyle güzel tepkiler veriyor,ilaçları değiştirdik falan anlatırken Fadime Kocasının yüzüne bakar ve doktora dönerek Muhammedim öliyır sana hava geliyır der...Durum budur ... 1 euro 2700 tl ,1 dolar 1700 tl ken logo yapsan ne yazar boyasan ne yazar ...

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

İşin mi yok arkadaş, koyacaktın 6 oku, kimse tartışmayacaktı. O zaman da takiyye denirdi ama o kadar da idare olur artık.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

6 sıfır attık para değişti ytl nin y sini attık para değişti şimdi de simge için para değiştiriyoruz bu kadar zengin miyiz biz ya ?

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

T ve L bence L yi ters çevirip T nin böğrüne saplasalardı daha karizmatik olurdu.... :D:tongue:

Çok fantastik... Güzel fikir. :D :D

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

6 sıfır attık para değişti ytl nin y sini attık para değişti şimdi de simge için para değiştiriyoruz bu kadar zengin miyiz biz ya ?

Yok daha da zenginiz. Akıl sır ermiyor bizim zenginliğimize. Garibim imf, dünya bankası falan kara kara düşünüyor neden batmıyor bu ülke diye. "Kasamızdaki para altın dahil 80 milyar dolar değerindeymiş." Bu cümleyi ülkenin başbakanı ülkenin parasının ne kadar itibarlı olduğunu anlattığını paranın sembolünün tanıtıldığı basın toplantısında söyledi.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Apple 98 milyar dolar kasamızda para var diye açıklamıştı yanlış hatırlamıyorsam :D :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Yok daha da zenginiz. Akıl sır ermiyor bizim zenginliğimize. Garibim imf, dünya bankası falan kara kara düşünüyor neden batmıyor bu ülke diye. "Kasamızdaki para altın dahil 80 milyar dolar değerindeymiş." Bu cümleyi ülkenin başbakanı ülkenin parasının ne kadar itibarlı olduğunu anlattığını paranın sembolünün tanıtıldığı basın toplantısında söyledi.

Biz büyüdük ki. Artık masallara inanmıyoz.

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

İnananı buluyorlar, ülkeden bulamazlarsa ithal ediyorlar be hocam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...