İçeriğe Yönlendir

Ford Kuga 2012 Gündüz Ledi.Orjinal.

Ayhan Uysal

Recommended Posts

Ayhan Uysal

Arkadaşlar 11.11.2011 tarihinde Ford Kuga aldım.

Ford'un Almanya sayfasında Kuga'nın farının altında gündüz ledi olduğunu gördüm, bayiye gittiğimde sipariş edebileceklerini söylediler ve ettiler 1 ay gibi sürede geldi ve taktırdım, çok şık oldu.

Fotoğraf eklemeye çalışacağım.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Hayırlı olsun.. En iyisi orjinal olması zaten resimleri acilen bekliyoruz.. :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Uysal

solled.jpg

Bu fotoğraf ta önden görünüş

fordkugaledn.jpg

Yeni C-max lerde bagaj kapağı düğme ile açılıp kapanıyor, motorlu bir sistem yapmışlar şimdi onu araştırıyorum olusa onuda yaptırmaya çalışacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Güle güle kullanın, güzel görünüyor :nazar:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok güzel olmuş :nazar:

Ücreti ve nasıl sistemden aktif edildiğini yazabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Hayırlı olsun :nazar:

Daha öncede Kuga'nın o kısmına gündüz farı takmak isteyen hatta sonra galiba takan bir arkadaşımız vardı, çok güzel olmuş..

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Maşallah :nazar:

Yorum bağlantısı
Ayhan Uysal

1100 Tl ye mal oldu değermi bilmem ama orjinal olunca verdim.

orjinal olduğu için sistemde yeri var

farlar açılınca kısılıyor kapanınca parlaklığı artıyor

Ben Almanyadan geldi diye biliyorum ama gelen kutuda istanbul yazıyordu.

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Yakışmış..Güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Soketler hazırdır, tak çalıştır misali, eksikliği , parasını vererek tamamlamışsınız, hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Anil Berke Kavraal

güle güle kullanın kaskoya ekletmeyi unutmayın :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
Soner Demirel

1100 Tl ye mal oldu değermi bilmem ama orjinal olunca verdim.

orjinal olduğu için sistemde yeri var

farlar açılınca kısılıyor kapanınca parlaklığı artıyor

Ben Almanyadan geldi diye biliyorum ama gelen kutuda istanbul yazıyordu.

Hocam öncelikle güle güle kullanın çok güzel olmuş. Bende Nissan Juke aracımı satıp Kuga alarak aranıza yeni kaıtldım. Bendede araçta far hastalığı var. xenon olsun led olsun hastasıyımdır. Bu aracımla birlikte ilk kez orjinal bi-xenon farlı bir araca sahip oldum:) Şimdi ilk hedefim DRL takmak. Fakat sonradan yapılma bişey istemiyorum. Sizin aldığınızı gördüm 1100 liraya maal oldu demişsiniz. Rica etsem nerden hangi servisten sipariş verip getirttiniz? Ben birkaç servise sordumda 4 tane led için 2.000 lira gibi faiş bir fiyat çektiler malesef. Size verilen fiyat 1100 lirada çok ucuz değil ama orjinal DRL de yine diğerlerinden ucuz. bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Aracın orjinal gündüz farının türkçe destekli kullanım kılavuzunuda buldum bu arada. Aşağıdaki linkten ulaşabilir isteyen.

https://www.box.net/shared/bcbfac094f5e98cf1721

Yorum bağlantısı
Soner Demirel

http://www.alibaba.c...me_running.html 285 dolar kargo dahil yolluyorlar ama gümrük sıkıntısı olur mu diye korkuyorum açıkçası

O toptan satıcı hocam perakende satmıyor malesef.

Almanyada buldum 100€ fiyata satıyorlar hazır kuga için yapılmış. Altına carbon fiber aparatla ile istenirse 130€

http://stores.ebay.de/ford-kuga-gemeinde/Kuga-Tagfahrleuchten-/_i.html?_fsub=5256140015&_sid=146225275&_trksid=p4634.c0.m322

Yorum bağlantısı
Murat Yağan

Bunlar güzelmiş bence getirtme imkanın varsa bende istiyorum desem ayıp olmaz dimi :-)

O toptan satıcı hocam perakende satmıyor malesef.

Almanyada buldum 100€ fiyata satıyorlar hazır kuga için yapılmış. Altına carbon fiber aparatla ile istenirse 130€

http://stores.ebay.de/ford-kuga-gemeinde/Kuga-Tagfahrleuchten-/_i.html?_fsub=5256140015&_sid=146225275&_trksid=p4634.c0.m322

BUNLAR GÜZELMİŞ GETİRTME İMKANIN VARSA BENDE İSTESM AYIP OLUR MÜ ACABA :-)

Yorum bağlantısı
Soner Demirel

Alibaba.com daki satıcı ile anlaşarak aşağıda resimdeki gündüz farını kargo dahil 280$a anlaşarak sipariş verdim.

Alıcıyada kutunun üzerine en fazla 50$ fiyat girmesini söyledim. Gümrüğe takılacağını sanmıyorum. Sonuçta görünüşte değersiz bir parça. daha önce bu şekilde bir çok şey aldım.

Bakalım artık beklemesi kaldı :)

l5WbJ.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...