İçeriğe Yönlendir

Mesleklerimiz

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ali Eren

Geçen senin şu arabadaki titreme konusunu soruyordu bir arkadaş. Bir bakıver o konuya.

Yorum bağlantısı
Yasin Karataş

Çözemedim hala o konuyu çünkü götüremedim arabayı.Cevap vermiştim o arkadaşa.Hükümetimizin yargı paketlerini çıkartıp bitirmesini bekliyoruz.Hiç boş vaktim olmadı.İnşallah Haftaya Cumartesi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Tığlı

yoksa Zor yollar programındamısınız ? en sevdiğim program :bravo:

Yok abicim yapım ekibini tanıyorum ben başka programda çalışıyorum bende çok severek izliyorum programı... :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Erhan Odabaşı

Sınıf öğretmeniyim.. Adana'da yaşıyorum.. 0 533 521 22 27..

Yorum bağlantısı
Erhan Odabaşı

ayrıca aile olarak fayans seramik döşeme işi yapmaktayız.. her türlü yardımda bulunabilirim..

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Piyasa üstü bir perdecidir. Şiddetle tavsiye :)

Evimin perdelerini 3 sene önce Mert can'ın annesine yaptırdım. Piyasadan kesinlikle daha kaliteli oldu. Hanımın ve benim içime çok sindi. Sanki dün yaptırmışız gibi hala zevkle kullanıyoruz.

Sefa Abi, iltifat ve övgülerin için çok teşekkür ederim. Memnun olmanıza çok sevindim, sağlıkla kullanın...

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

Evet..

Peki hocam yumurta mı tavuktan çıkıyor, tavuk mu yumurtadan? Bu konuda bilginiz var mı? :D

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Esen Plastik - Üretim Yönetmeni (Boru Hattı)

Yine plastik işinden vazgeçemedim, bu kez extrüzyon'u tecrübe etcem :rolleyes:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

makine teknikeriyim, gemi yan sanayi firmasında fabrika müdürü olarak görev yapıyorum,

kalite sistem danışmanlığı ve proses yönetimi konularında danışmanlık yapmaktayım.

2005 yılından beri yürütmekte olduğum İzzet Çakan Gemi Yan Sanayi Ltd. Şti. Kalite Güvence Müdürlüğü ve fabrika Müdürlüğü görevimden bu gün itibari ile ayrılıyorum.

08.10.2012 tarihi itibari ile yeni iş yerim EFMAK DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.'inde CNC satış danışmanı olarak görev yapacağım.

Ali hayırdır ne oldu. kalitecilere karşı bir kıyım mı başladı çaktırmadan ben hala işsizim

31.12.2012 tarihi itibari ile efmak dış ticaret ile olan bağlarımı koparmıştım.

sene başından beri özelliklerime uygun bir iş arama rağmen (çok titiz ve seçici olarak) istediğim gibi bir iş bulamadım. yıl başından bu yana, kurmayı düşündüğüm danışmanlık firması için alt yapı çalışmalarım devam ediyor ve artık sona doğru yaklaşmaya başladım.

* kalite sistem danışmanlığı

* proses ve yönetim danışmanlığı

* iş sağlığı ve güvenliği danışmanlığı (iş güvenliği uzmanı olan bir arkadaşım ile beraber)

* ce belgelendirme danışmanlığı

* ürün ve hizmet belgelendirme

* kosgep ve devlet teşfikleri danışmanlığı

* hizmet yeterlilik belgelendirme danışmanlığı

konularında hizmet vermeyi düşünüyorum.

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Başar Mert

IVECO araçları Ankara bölge bayisinde Muhasebede çalışıyorum, yerimiz Ostimde çay içmeye beklerim arkadaşlar :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

İş güvenliği uzmanı adayıyım :)

Çok sakat bir iş....

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Peki hocam yumurta mı tavuktan çıkıyor, tavuk mu yumurtadan? Bu konuda bilginiz var mı? :D

Yumurtadan tavuk çıkmaz ki, civ civ çıkar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Köseler

Ticari emtia alım satım uzmanı :)

kimine göre hurdaci :D çalıştığınız fabrika kapanırsa bilin ki mutlaka haberimiz olur ve gelir biz alırız :D bu yeni is kolumuz.

Asıl isimiz insaat , taahhut , elektrik , su , yalıtım ve cevre düzenleme isleri gibi.

Birde ahşap kompozit uretim ve pazarlama isimiz var.

Yurt disından yag ve petrol türevleri ithalatı ile uğrasan bir kolumuz daha var.

Yeter sanırım bu kadar is :) o yüzden serbest bir ınsanım ben her an heryerde olabilirim :)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Ben hala memurum :p

Nişanlım da başvurdu, Fujitsu "F" klavyede de şu anki performansı sergilerse bu iş tamam ;)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Kaç yazıyor?

Kendi klavyesinde şu an imlalı 120 civarı, sınava kadar 140'ı aşsa çok iyi olacak. 120 ile sence şansı nasıl Zafer?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Kendi klavyesinde şu an imlalı 120 civarı, sınava kadar 140'ı aşsa çok iyi olacak. 120 ile sence şansı nasıl Zafer?

Maalesef zayıf.

İmlalı işi sıkıntılı. Her yer imlalı yapmaz. Aslında hiç imlalı yapan yer yoktu. Düz yazar geçerdin, yeni yeni böyle bir şeyler çıkarmaya başladı komisyonlar.

Ayrıca kelime sayısı metine göre çok değişiyor. "Nasreddin hoca" konulu bir metin var. Kesin biliyordur. Onda kaç yazmış mesela? İmlasız.

Yorum bağlantısı
Çetin Özkan

bankacıyım

sizin adınıza allah düşürmesin ama bankacılık işlemerinde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Ben de halen çobanım Elhamdulillah. Ve İnşaallah ömrümün sonuna kadar öyle kalacağım, azimliyim. :)

Acayip hızlı kelime yazılabilen bilgisayar imal edebilirim.

Bre bu nasıl çobanlıktır :s

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Maalesef zayıf.

İmlalı işi sıkıntılı. Her yer imlalı yapmaz. Aslında hiç imlalı yapan yer yoktu. Düz yazar geçerdin, yeni yeni böyle bir şeyler çıkarmaya başladı komisyonlar.

Ayrıca kelime sayısı metine göre çok değişiyor. "Nasreddin hoca" konulu bir metin var. Kesin biliyordur. Onda kaç yazmış mesela? İmlasız.

Vallaa imlasız yazsam 160'larda yazarım diyor ama Karşıyaka imlalı istiyormuş, o yüzden imlalı çalışıyor Zafer. İmlalı da sayıyı çok değiştiriyo ya.

Bi sorayım bakalım onda kaç yazmış

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Hayırlısı olsun.

Sağol Zafer.

Bu arada Nasreddin Hoca'da 128 imlalı yazmış, o bi nebze daha kolay diyo.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Güncel olsun madem. Vodafone a geçtim, kıdemli test mühendisi oldum :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Sağol Zafer.

Bu arada Nasreddin Hoca'da 128 imlalı yazmış, o bi nebze daha kolay diyo.

Geçen internette denedim aynı metini. 207 net yazdım imlasız. Nasreddin hocada daha fazla olması lazım.

Vakit daha çok, deneyerek arttırması mümkün. Hele F klavyede ise. Sınav stresini yendiği sürece tek rakibi kendisi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...