İçeriğe Yönlendir

Mesleklerimiz

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Rıfat Çakar

Sen yaşıyor musun ya :)

Yaşıyorum da , neler yaşıyorum o var işte Sani. :) Foruma giriyorum hep ama pek yazamıyorum bu aralar.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Güncel olsun madem. Vodafone a geçtim, kıdemli test mühendisi oldum :)
Hayirli olsun plazadamisin yani maslak oluyodu herhalde :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Hayirli olsun plazadamisin yani maslak oluyodu herhalde :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Teknoloji tarafındayım maslakta ITU teknokent 3 te :) gel de yüzünü görelim özledik :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yaşıyorum da , neler yaşıyorum o var işte Sani. :) Foruma giriyorum hep ama pek yazamıyorum bu aralar.

Hayırdır Rıfat, yardımcı olabilecek bi şey var mıdır?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Hayırdır Rıfat, yardımcı olabilecek bi şey var mıdır?

Eyvallah Sani , şimdilik yoluna koyduk gibi bakalım sağolasın. :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Teknoloji tarafındayım maslakta ITU teknokent 3 te :) gel de yüzünü görelim özledik :)

Bizim firma bakıyor vodafone'nun güvenliğine :) Gelmem zor sezon başladı yavaştan bu saatten sonra ayrılamam burdan.

Securitas'ın Vodafone dan sorumlu Proje Müdürü Okan Akın Var. görürsen Selamımı iletirsin :)

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Bizim firma bakıyor vodafone'nun güvenliğine :) Gelmem zor sezon başladı yavaştan bu saatten sonra ayrılamam burdan.

Securitas'ın Vodafone dan sorumlu Proje Müdürü Okan Akın Var. görürsen Selamımı iletirsin :)

olur da denk gelirse söylerim :)

Yorum bağlantısı
Enis Sever

Turkcell'in Matbaasında İthalat uzmanıyım. Burada kazımalı kart, sim kart üretip dış pazarlara satışımız var. Ofset Basım ve Zarf Üretimimiz de mevcut. Ayrıca Türkiye nin en büyük arşiv alanlarından biri de firmamıza aittir.

Yorum bağlantısı
Özkan Pehlivan

Makina Mühendisi. Mekanik Tesisat işlerinde Şantiye Şefiyim. Genelde AVM, İş merkezleri, büyük konutlar v.b. gibi yerlerde görev alıyoruz. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Turkcell'in Matbaasında İthalat uzmanıyım. Burada kazımalı kart, sim kart üretip dış pazarlara satışımız var. Ofset Basım ve Zarf Üretimimiz de mevcut. Ayrıca Türkiye nin en büyük arşiv alanlarından biri de firmamıza aittir.

Faturaları bastığınız makinenin toneri elime çıkıyor...Lütfen biraz dikkat...:D

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

0-3 yaş bebek giyim ve gereçleri,parakende ve toptan satış. mağaza:buket bebe-pursaklar/ankara. bebekle ilgili her türlü ihtiyaçlarınızda yardımcı olurum.ağırlıklı olarak 0-3 yaş arasıdır.üstü yaşlarda mevcuttur.forumu hergün takip ediyorum özel mesajla her sorunuzu cevaplayabilirim.ankara dışındaki üyeleri ise yönlendirebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Akdoğan

Fen bilgisi ogretmeni ve dis teknikeriyim. Dis teknikerligi yapiyorum ancak ogretmen olmayi cok isterdim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

0-3 yaş bebek giyim ve gereçleri,parakende ve toptan satış. mağaza:buket bebe-pursaklar/ankara. bebekle ilgili her türlü ihtiyaçlarınızda yardımcı olurum.ağırlıklı olarak 0-3 yaş arasıdır.üstü yaşlarda mevcuttur.forumu hergün takip ediyorum özel mesajla her sorunuzu cevaplayabilirim.ankara dışındaki üyeleri ise yönlendirebilirim.

Forumun taze babaları için iyi olacaktır bu.Siteniz falan varmı acaba.

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

Forumun taze babaları için iyi olacaktır bu.Siteniz falan varmı acaba.

site yok abi. tel no: 0312 3282499

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

Araştırma Görevlisi - Akademisyen

Bölüm: Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Alan: Kentleşme, Sosyoloji

Ne işinize yarar onu bilemem :)

Gsm : 539 849 94 97

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yusuf Taş
(düzenlendi)

Görme engelliler ortaokulunda sosyal bilgiler öğretmeniyim. Ayrıca Gelibolu Yarımada'sı-Şehitlikler alan kılavuzuyum.

tarihinde Yusuf TAŞ tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Araştırma Görevlisi - Akademisyen

Bölüm: Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Alan: Kentleşme, Sosyoloji

Ne işinize yarar onu bilemem :)

Gsm : 539 849 94 97

Araştırılması gereken bir durumda yardımcı olabilirsiniz. :unsure2:

:)

Şaka bir yana bölüm olarak oldukça aktif ve güncel olduğunu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

Araştırılması gereken bir durumda yardımcı olabilirsiniz. :unsure2:

:)

Şaka bir yana bölüm olarak oldukça aktif ve güncel olduğunu düşünüyorum.

aslında sosyal medyayı araştırmadım değil fakat içinde olmak daha keyifli geldi :biggrin:

evet alanım gerçekten güncel. kentsel dönüşümün komşuluk ilişkilerine etkisi üzerine çalışıyorum malum bir kentsel dönüşüm furyasıdır gidiyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Hakan Çelik
(düzenlendi)

Ben de Boğaziçi Üni. ve özel bi müzik akademisinde okuyan bir öğrenci hem de dijital medya üzerine çalışan bir kişiyim :) Arkadaşlarımla kurduğum dijital medya ajansından zaman problemi dolayısıyla ayrıldıktan sonra, yola web sitesi yaparak devam etme kararı aldım. Web sitesine ihtiyacı olan arkadaşlar, abiler varsa http://aderadizayn.com internet adresinden referanslarımı görebilir ve bana ulaşabilirler. :)

tarihinde Hakan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Eren Kurt

Vodafone Bölge Dağıtıcısı Turkuaz GSM Kurumsal Pazarlama ve Dağıtım Hizmetlerinde Kurumsal Satış Koordinatörlüğüne  istenildim fakat kabul etmedim,

Teknoloji Rulman Hırdavat Tic Ltd. Şti. Genel Satınalım Sorumlusu istenildim yine kabul etmedim,

Kendi işimi kurmalıyım dedim ve Element Web Tasarım şirketimi kurdum. 4 arkadaş olarak devam ettiğimiz şirkette başı çekiyorum :)

http://elementwebtasarim.com/ PHP dili ile projeler geliştiriyoruz.

Kendi bildim bilelide hep hayvanların içerisindeyim ve Ailece şirketimiz olan bir evcil hayvan işletmemiz var :)

Biyoloji bölümü 1. sınıf terk, Veteriner Fakültesi 1. Sınıf yine terk Şu an nihayet Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim. 

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Batiyay Yay Rezistans ve Metal Sanayi A.S.

Kalite Muduru & Yonetim Temsilcisi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...