İçeriğe Yönlendir

Maalesef Kayserideyim

Serkan Turan

Recommended Posts

Ertan Çabuk

Derdi veren Rabbim dermanını da verir inşallah. Dualarımız Teyzemiz le....

Yorum bağlantısı
Misafir

Geçmiş olsun. Siz hem annenize hem de kendinize moral vermek durumundasınız. Yüce Allah acil şifalar versin inşallah. Geçici bir gastalık olması için dualarımız sizinle.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Tüzün
(düzenlendi)

Acil şifalar dilerim. Allah yardımcınız olsun.

tarihinde Mehmet Tüzün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Allah şifa versin

Rabbim acil şifa nasip etsin inşallah.

Allah şifalar versin.

Derdi veren Allah,İnşallah dermanını da verir.En kısa zaman da Acil şifalar ve sağlıklı günler dilerim.Dualarımız tüm acil şifa bekleyenlere.

Serkan çok büyük geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin.

Allah acil şifalar versin.çok geçmiş olsun

Geçmiş olsun, Allah acil şifa versin.

Allah acil şifalar versin...

Derdi veren Rabbim dermanını da verir inşallah. Dualarımız Teyzemiz le....

Geçmiş olsun. Siz hem annenize hem de kendinize moral vermek durumundasınız. Yüce Allah acil şifalar versin inşallah. Geçici bir gastalık olması için dualarımız sizinle.

Saygılarımla.

Acil şifalar dilerim. Allah yardımcınız olsun.

Hepiniz sağolun arkadaşlar..

Bugün biopsi ertelendi yarın endoskopi yapılacak plan değiştiriyorlar anlayamıyoruz ama hayırlısı inşallah bi sıkıntı yoktur..

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Rabbim acil şifalar versin kardeşim, dualarımız cümle ümmeti Muhammed için. Bir an önce sağlığına kavuşması ümidi ile.....

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Acil şifalar diliyorum. İnşallah kortuğunuz gibi olmaz.

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Acil şifalar kardeş, dularımız sizinle.

Rabbim acil şifalar versin kardeşim, dualarımız cümle ümmeti Muhammed için. Bir an önce sağlığına kavuşması ümidi ile.....

Acil şifalar diliyorum. İnşallah kortuğunuz gibi olmaz.

Hayırlı haberlerini bekliyoruz Serkan Abi.

Çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin.

Kardeşlerim Allah razı olsun dualarınızı eksik etmeyin inşallah..

Bugün endoskopi yapıldı karnında yara var diyordu başka bir hastane yokmuş temiz çıktı çok şükür rahatladık azda olsa..

Yarın Kolonoskobi yapılacak bağırsaklara bakılacak inşallah ordada bişey yoksa sadece karaciğer kalıyor biopsi yani..

İnşallah oda temiz çıkar dua edin bizlere..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Başlığı görünce biranda şaşırdım,nasıl yani dedim kayserili olarak.okuyunca durumu anladım,rabbim acil şifalar versin annemize.

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Hadi inşallah;hayırlı haberleri bekliyoruz..

Başlığı görünce biranda şaşırdım,nasıl yani dedim kayserili olarak.okuyunca durumu anladım,rabbim acil şifalar versin annemize.

Malesef haberler iyi değil arkadaşlar bugün kolonoskobi yapıldı ve bulguya rastlandı hiç iyi değilmiş.

Yarın patoloji konseyi inceleyecek sonuç çıkacak bakalım ne diyecekler inşallah tedavisi vardır dua edin.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Allah yardımcınız olsun Serkan. İnşallah parçaların hepsi temizlenerek sağlığına kavuşur annen. Acil şifalar diliyorum. Dualarımız sizinle kardeşim.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Allah yardımcınız olsun Serkan. İnşallah parçaların hepsi temizlenerek sağlığına kavuşur annen. Acil şifalar diliyorum. Dualarımız sizinle kardeşim.

sağolasın Murat hocam pek parlak değil sonuçlar doktor öyle diyor bakalım hayırlısı..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

sağolasın Murat hocam pek parlak değil sonuçlar doktor öyle diyor bakalım hayırlısı..

Kolondaysa ya da karaciğerdeyse ve -inşallah- fazla yayılmadıysa ben umutluyum. Kanserli dokular temizlenerek ve ilaçlarla Allah'ın izniyle kurtulur Serkan. Umudunuzu kaybetmeyin.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Kolondaysa ya da karaciğerdeyse ve -inşallah- fazla yayılmadıysa ben umutluyum. Kanserli dokular temizlenerek ve ilaçlarla Allah'ın izniyle kurtulur Serkan. Umudunuzu kaybetmeyin.

Malesefki kolondada var karaciğerdede Murat hocam hemde çok fazla var ümidimizi kaybetmedik ama hiç iyi görünmüyorki..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Malesefki kolondada var karaciğerdede Murat hocam hemde çok fazla var ümidimizi kaybetmedik ama hiç iyi görünmüyorki..

Bildiğim kadarıyla iki organ da belli miktardaki kayıpları tolere eden organlar. Doktor üyelerimiz daha iyi bilirler tabii. Allah büyüktür kardeşim. Derdi veren çaresini de verir inşallah.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Allah şifa versin inşallah annenin moralini yüksek tutun derdi veren Allah dermanıda verir inşallah..

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Bildiğim kadarıyla iki organ da belli miktardaki kayıpları tolere eden organlar. Doktor üyelerimiz daha iyi bilirler tabii. Allah büyüktür kardeşim. Derdi veren çaresini de verir inşallah.

Ondan şüphemiz yok hastalıkta çareside Allahtan tabiki bakalım ne olacak yani korkuyoruz herşey o kadar ani geliştiki hergün bişey çıkıyor zor yani..

Allah kimseye sevdiklerinin acısını göstermesin dua etmekten başka yapacak bişeyimiz yok..

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Kolon ve karaciğer kanserlerinin tedavisi diğerlerine göre çok daha iyi cevap verir.

Allah acil şifalar versin...

Sağolun inşallah öyle olur..

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Hemşerim üzülme, moralini bozma ki annen de sana bakarak üzülmesin. Sen dik duracaksın ki annen senden destek alacak. Daha yapılacak şeyler var, tedavi olabilir, hatta tamamen tertemiz bile olabilir. Allahtan hayırlısını dile, aklına da sadece hayırlısını getir. İnşallah rabbim tüm dertlerine deva olur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Serkan, Allah yardımcınız olsun kardeşim.

Acil şifalar versin inşallah..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Serkan Allah acil şifa versin. Hasta'nın morali yüksek tutulmalı, tedavilerin baş kuralıdır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...